Stěhování Strakonice

Brána do jižních Čech - město Strakonice - láká nové obyvatele a my jim rádi pomůžeme se nastěhovat. Dovezeme váš nábytek a rozmístíme po místnostech.

Stěhování Strakonice

Ve Strakonicích nestěhujeme zatím tak často, ale o to cennější je pro nás každá zakázka. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Lukáše, který chtěl odstěhovat nábytek a osobní věci z bytu 2+1 a garáže v Blatné právě do Strakonic.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací ve Strakonicích (nebo v Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. U pana Lukáše, kterému jsme stěhovali z Blatné byt 2+1 ve 4. patře a garáž, jsme vše stihli za osm a půl hodiny.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

auto ke stěhování
stěhování po schodech
odstěhujeme i bez výtahu

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?