Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování trezorů Praha

16. 03. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Levné stěhování těžkých břemen

Hodně specifickou zakázkou pro naší firmu bylo stěhování nadměrně těžkých břemen - trezoru. Tento “drobek” z dob druhé poloviny minulého století dal našim pracovníkům hodně zabrat. Nicméně i s touto výzvou si dokázali poradit.

Obtížně dostupné prostory

Manipulaci s téměř sedmisetkilovým těžkým břemenem navíc výrazně ztěžoval prostor, ze kterého se trezor vynášel - úzké uličky mezi skleněnými vitrínami a policemi s drobnými věcmi. To vše bylo nutné překonat na vzdálenosti asi 25 metrů. Dalších 15 metrů pak čekalo na naše pracovníky na vykládce. Zde už byl prostor výrazně větší a manipulace tedy jednodušší. 

Stěhování těžkého břemena

Celému procesu stěhování těžkého břemena byl přítomen nový majitel trezoru, kterého naši pracovníci průběžně informovali o nadcházejících postupech. I tato komunikace nakonec výrazně přispěla ke zdárnému dokončení této opravdu těžké zakázky. “S průběhem celé zakázky jsem byl velmi spokojen. Neustále jsem byl pracovníky firmy Profigroup informován o tom, co se děje a mile mne překvapila i velmi příznivá konečná cena,” řekl po dokončení zakázky nový majitel trezoru.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?