Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Dobříš

Čeká vás náročné stěhování z Dobříše nebo do Dobříše a už teď jste z toho nesví? Nemáte s vyklízením či stěhováním zkušenosti nebo nechcete ztrácet čas se všemi věcmi okolo něj? Obraťte se na nás, my vám s tím pomůžeme.

Jsme Firma ProfiGROUP a naší prací je poskytovat profesionální stěhovací a uklízecí služby. Svěřte vše do našich rukou. Vaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle, profesionálně, bez starostí a závad. Naši pracovníci se postarají o zabalení i vybalování vašich věcí, samotné stěhování a v případě potřeby demontujeme a následně smontujeme všechen váš nábytek. Přestěhujeme vás o víkendu i svátku, zkrátka nonstop a za rozumné ceny.

Na vaše dotazy a poptávky reagujeme okamžitě. Stěhování i vyklízení zajistíme k vaší maximální spokojenosti co nejdříve, rychle a naprosto profesionálně. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás na prvním místě. Dokážeme se přizpůsobit všem vašim požadavkům a proměnit chaotické a stresové stěhování za klidnou a bezproblémovou událost.

Spokojený zákazník je tou nejlepší vizitkouPřesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné, což nás velmi těší. 

Proč firma ProfiGroup?

 • stěhování se zárukou 
 • stěhování bez rizika
 • maximální spolehlivost
 • profesionální a vstřícné jednání
 • vyřízení poptávky ihned
 • dojedeme kamkoli a kdykoli
 • zapůjčení krabic na stěhování - ZDARMA
 • vypracování cenové nabídky - ZDARMA
 • poradenský servis - ZDARMA
 • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování o víkendech nebo o svátcích
 • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování do patra bez výtahu

Příklady stěhování

 

Pro své klienty zajišťujeme

Přípravy stěhování Dobříš

Levné stěhování do Dobříše pro nás začíná ještě před samotným naložením nábytku do stěhovacího vozu. V případě stěhování do nového domu, bytu či kanceláří je zapotřebí připravit veškerý nábytek na přesun. V rámci námi nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun, obalíme ho do fixační fólie a poskládáme do stěhovacího vozu tak, aby se nemohl při převozu poškodit. 

Průběh levného stěhování Dobříš

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě a proto vždy dodržujeme domluvené časy a termíny. Na základě dohodnutého termínu a času přistavíme stěhovací vůz, který má na starosti vedoucí pracovník. Ten je vám po celou dobu k dispozici a zodpoví případné dotazy ohledně stěhování. 

Součástí každého stěhování je případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky. Nábytek připravený ve fixační folii bude přesunut do připraveného stěhovacího vozu a tam poskládán tak, aby při převozu nedošlo k jeho poškození. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek. Tím se zajistí případný nežádoucí posun nábytku na voze při jízdě.

Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na vámi určené místo vykládky. Při skládání nábytku umisťujeme věci na určené místo zákazníkem. Součástí stěhování z Dobříše  je i následné vybalení z ochranné folie. Obalový materiál si poté odvezeme k recyklaci.

Stěhování Dobříš – ceny našich služeb

Zjistěte si orientační cenu vašeho stěhování do Dobříše nebo z Dobříše? Stačí vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 000 776. Naši technikci vám pomůže s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu i počtu pracovníků, kteří by stěhování v Dobříši zajišťovali. Na dotazy ohledně našich služeb vám odpovíme co nejrychleji.

Vyklízení Dobříš

Mezi námi nabízené služby patří kromě stěhování také vyklízení: bytů, domů, sklepů, půd po úmrtí, likvidace pozůstalosti a odvoz nepotřebných a nežádoucích věcí do sběrného dvora či na skládku. Nepotřebný nábytek a další věci odvezeme na sběrný dvůr, skládku a usnadníme vám tak jeho likvidaci. sběrného dvora většinou ZDARMA, takže platíte pouze za naši práci.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Dobříš!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?