Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Běchovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Běchovice

Rozhodli jste se přestěhovat v Běchovicích a nyní hledáte seriózní stěhovací firmu, která nabízí nejlevnější stěhování, a přitom garantuje bezpečnou práci? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří se specializují na stěhování Běchovice a okolí již řadu let. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním, vyklízením a skladováním v Běchovicích a okolí už od roku 2005. Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.  Díky našim zkušenostem jsme vám schopni vynosit elektrospotřebiče a velké skříně ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, mají k dispozici prostorné stěhovací vozy, používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. o pro nechtěné situace, kdybychom způsobili škodu na vašem majetku. Pracujeme nonstop, i o svátcích a víkendech. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, přestěhujeme vás do Běchovic a z Běchovic i ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Běchovicích bez rizika
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Pracujeme i ve večerních hodinách bez příplatků
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál ZDARMA
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zajišťujeme spěšné přestěhování, vyklízení a likvidaci pozůstalosti

Pokud i vám právě zavolala stavební firma a hlásí, že veškeré stavební úpravy jsou ve vašem bytě hotové, všechny stěny jsou perfektně vymalované, koupelna obložena a kuchyňská linka smontovaná, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte konkrétní datum. Nabízíme spěšné stěhování Běchovice a pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! A pokud nestíháte, pomůžeme vám s balením nebo vše rovnou odvezeme na klíč.

 • Stěhování Běchovice
 • Stěhování Běchovice
 • Stěhování Běchovice

Jak zajišťujeme stěhování po Běchovicích a z Běchovic?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto s vámi veškeré náležitosti stěhování projdeme, vyslechneme si vaše požadavky i představy o stěhování, a nakonec s vámi vypracujeme pracovní plán, podle kterého se budeme po celou dobu realizace zakázky držet. Můžeme vám pomoci s odnesením několika málo krabic, pomůžeme vám s přestěhováním nábytku nebo rovnou přestěhujeme celou vaši domácnost na klíč.   Naši stěhováci jsou si dobře vědomi, co všechno obnáší práce v Běchovicích, co je třeba zajistit, vyřídit a na co si dát pozor. Jako profesionálové dobře víme, co všechno je během práce při stěhování do Běchovic nebo z Běchovic zajistit, tak, aby vše probíhalo bez problémů a veškeré náležitosti procházíme s našimi zákazníky. Poradíme, jak vše pečlivě zabalit, tak, aby nedošlo k poškození a jak správně připravit nábytek na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození hran nebo skleněných částí a zrcadel. Možná zatím nemáte s balením zkušenosti, ale máte ve své domácnosti nějaké vybavení, o které nechcete přijít, drahou elektroniku nebo starožitný nábytek, vyžadující speciální balení.  Nabízíme přípravu věcí a nábytku na transport. Například nábytek připravíme na přesun tak, že z něj demontujeme skleněné a zrcadlové části, police, zásuvky, madla, úchytky. Nábytek obalíme do bublinkové folie, rohy ochráníme kartony, a nakonec vše zabalíme do fixační folie. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožní bezpečnou přepravu hudebních nástrojů, soch, obrazů, křehkého porcelánu a dalšího vybavení. Víte, že zvládnete balení svépomocí? Pak vám půjčíme zdarma krabice, boxy i obalový materiál. Na jednotlivé kusy už potom stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese vynosit.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tato služba pomůže našim zákazníkům v situaci, kdy potřebují co nejrychleji přestěhovat svou domácnost nebo firmu v Běchovicích během následujících týdnů nebo dokonce dnů a není dostatek času pro balení veškerého vybavení. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří nemají se stěhováním zkušenosti a stojí před balením velkého bytu či domu. Nebo se na nás obracejí majitelé firem, kteří nechtějí práci nechávat na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic. Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti a projdeme s vámi, co máme vytřídit a to, co si přejete převézt na novou adresu, pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Poté vše uložíme do našich vozů a přestěhujeme na novou adresu. Vše připravíme na další použití, elektrospotřebiče zapojíme, vestavné elektrospotřebiče umístíme do připravených skříní. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektroniku zapojíme a vestavené elektrospotřebiče uložíme do skříní. Vy si zatím užívejte čas podle svého uvážení a nakonec stačí, abyste přišli do vašeho nového bytu.

 • Stěhování Běchovice
 • Stěhování Běchovice
 • Stěhování Běchovice
 • Stěhování Běchovice
Pro nejlevnější stěhování Běchovice si zavolejte PROFIGROUP

Rozumíme, že celá tato akce je finančně náročná. S našimi stěhováky ušetříte. Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Běchovic nebo z Běchovic dle vašich představ. Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi domluví veškeré náležitosti. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Pak připraví plán a cenovou nabídku. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  Líbí se vám naše služby v Běchovicích? V dohodnutém čase k vám přijede náš zkušený tým a odstěhuje vás za nejnižší cenu na trhu.

Vyklízení Běchovice a skladování v moderních skladech

Pomůžeme vám také s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, nebytových prostor, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, vyklízíme v pozůstalosti a likvidujeme pozůstalost. Vyklízíme v Běchovicích tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek dle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. Zajistíme ekologickou likvidaci. Pro získání orientační ceny za vyklízení v Běchovicích? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. Pro orientační cenu za vyklízení v Běchovicích se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník za vyklízení a další služby, nebo se na nás zdarma obraťte vyplněním formuláře. My se vám co nejdříve ozveme. Obratem se vám ozveme nazpátek a projdeme s vámi další podrobnosti.S námi budete předem vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?