Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Braník

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Braník

Přestěhujte se do nového v Braníku bez starostí a zbytečné námahy. Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen s balením transportem domácnosti, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Kromě toho zajišťujeme také pomoc s vyklízením nemovitostí od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že jsme schopni v případě poškození vašich věcí uhradit výši škody v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Jak pracujeme?

 • Garantujeme nejlevnější stěhování Braník
 • Vaši poptávku vytřídíme obratem
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Máme mnohaleté a prokazatelné zkušenosti
 • Sestavujeme ZDARMA cenovou nabídku
 • Nabízíme BEZPLATNĚ poradenskou službu
 • pracujeme ZDARMA nonstop i o víkendech a svátcích
 • Platíte BEZ PŘÍPLATKŮ za odnos z vysokých pater bez výtahu  

I když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi profesionály se vyhnete stresu a chaosu. Dostali jste klíče od svého nového bytu a už nechcete platit další měsíční nájem? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a domluvte si s nimi vaše konkrétní požadavky. Zajišťujeme spěšné stěhování a pokud nestíháte, klidně vás přestěhujeme v Braníku na klíč. A pokud nestíháte vše zabalit, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, například službou „Stěhování na klíč“. 

 • Stěhování Braník
 • Stěhování Braník
 • Stěhování Braník

Jak pomáháme při stěhování do Braníka a z Braníka?

Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Proto s vámi před realizací zakázky projdeme vaše požadavky, přání a potřeby a na základě těchto informací připravíme plán, podle kterého se naši zaměstnanci budou při práci v Braníku držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat garsoniéru nebo velkou rodinnou vilu či podnik, zda si od nás necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo vás přestěhujeme na klíč. Jako zkušení stěhováci pracující v Braníku a okolí dobře víme, co je všechno potřeba zajistit, na co si dát pozor a čeho se ideálně vyvarovat. Poradíme vám, kdy a jak ideálně začít s balením, jak postupovat, co je nutné před přestěhováním na novou adresu zařídit a co zajistit, aby vše probíhalo podle připraveného harmonogramu. Poradíme vám také to, jak a kdy začít se stěhováním, jak jednotlivé kusy vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalit a jak připravit nábytek na stěhování, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k poškození. Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. V rámci našich nabízených služeb si stačí domluvit, s čím potřebujete pomoci a my se postaráme o zbytek. Pečlivě vše zabalíme tak, aby nemohlo dojít k poškrábání, mechanickému poškození či promáčknutí. Pak jednotlivé kusy zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany obalíme tvrdým papírem, a nakonec vše připásáme v našich speciálně upravených vozech, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození během transportu. Zajistíme také bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla a jiného křehkého nákladu. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Jestliže chcete své věci zabalit svépomocí, zdarma vám půjčíme krabice i obalový materiál. Na krabice a nábytek pak stačí našim stěhovákům napsat, do jakých místností na nové adrese mají vše vynosit.

Jak vám pomůžeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

„Stěhování na klíč“ v Braníku nabízíme pro všechny zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat rychle a není čas na zdlouhavé rituály nebo nemají rádi stres a rádi přenechají velké akce profesionálům. Nebo ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří s balením nemají zkušenosti a takovéto činnosti raději nechávají na zkušenějších. Nebo ji například doporučujeme majitelům firem, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, kde je potřeba nejen zkušenost, ale také více síly. Předejte nám klíče a nechte si pomoci s balením, transportem a rozmístěním věcí na nové adrese.  Jak to funguje? Během práce se postaráme o demontáž nábytku, připravíme elektrospotřebiče na přesun dle požadavků výrobce. Nakonec vše odvezeme na novou adresu, krabice dáme do místností dle předem připraveného plánu, nábytek rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Nakonec nábytek, elektrospotřebiče a jiné vybavení rozmístíme do jednotlivých místností na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Nakonec nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Braník
 • Stěhování Braník
 • Stěhování Braník
Ušetřete s PROFIGROUP během stěhování Braník

Za roky praxe dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale musí se také zařídit celá řada zednických, podlahářských, malířských a truhlářských prací, je třeba dokoupit nějaké to vybavení, nábytek a doplňky. Tíží i vás velké finanční výdaje, přesto přemýšlíte, kým si nechat pomoci s přestěhováním v Braníku? Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Braníku a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak vám můžeme pomoci? Zavolejte si naše stěhováky.  Pošleme k vám domů technika, který s vámi projde vaše požadavky. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Náš technik si nejdříve přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá krabice, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, vybere dostatečně velký vůz a propočítá, kolik našich zaměstnanců k vám v den D pošleme. Nakonec připraví plán postupu, časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Ta je u nás vždy neměnná. Pak si rezervujte termín a o ostatní se už postaráme za vás. O vše se postaráme za vás!

Levné vyklízení Braník objednávejte u PROFIGROUP

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Při práci vytřídíme nepotřebné věci, které sami určíte, pomůžeme vám s odvozem vybavení, nábytku, elektrospotřebičů do místního sběrného dvora, kde zajišťují ekologickou likvidaci zdarma. Zajistíme, aby vaše prostory byly kompletně čisté, připravené k dalšímu použití. Ta je prováděna v příslušném místě zdarma, vy platíte pouze za naše poskytnuté služby. Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Braníku? Také si nás pro ekologické vyklízení můžete zavolat telefonicky a své požadavky domluvit s naším technikem. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?