Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Hostivař

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Hostivař

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli v Hostivaři? Nechte si pomoci se stěhováním od zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Naše zkušenosti každý den zúročujeme při realizaci zakázek a není pro nás obtíž pracovat ve špatně přístupných místech nebo ve vysokých patrech bez výtahu. Díky praxi a mnohaletým zkušenostem zajistíme výnos věcí z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Náš tým pracovitých zaměstnanců je pro svou práci pravidelně školen, pro svou práci používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, při práci jsou jištění pojistkou odpovědnosti a používají speciálně upravené stěhovací vozy. Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi si můžete vybrat libovolný termín i čas, abyste si nemuseli brát v práci volno. 

Jaké výhody při stěhování Hostivař získáte od PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Hostivaři
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice ZDARMA
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Pomoc Hostivař nikdy nebylo jednodušší, i když se zrovna vyskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů nebo snad dokonce dnů. Pokud vám tedy právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připraven k nastěhování, neváhejte ani chvilku, vypovězte nájem právě teď, abyste už nemuseli platit nájemné za další měsíc a pusťte se do práce.  Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Nabízíme spěšné stěhování Hostivař a pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

Jak vás přestěhujeme do Hostivaře a z Hostivaře a jaké nabízíme možnosti?

Vždy vám záleží na spokojenosti zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a pečlivostí. Proto odvádíme kvalitní služby. Abyste byli s našimi službami v Hostivaři skutečně spokojeni, připravíme s vámi plán, ve kterém nám sdělíte své přání a požadavky na stěhování a podle tohoto plánu se budeme striktně držet. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Zda vám pomůžeme s balením vybraných věcí nebo vás přestěhujeme na klíč.  S každým klientem pečlivě probíráme jednotlivá rizika, úkoly, které je nutné udělat a vždy s klienty probíráme veškerá úskalí, která mohou při stěhování jejich bytu či domu nastat. Pokud nemáte s balením zkušenosti a neradi byste přišli o své cennosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. Někteří zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale v jejich domácnosti se objevuje například drahé vybavení bytu, elektronika nebo třeba nářadí, které vyžaduje zvláštní balení i přesun. V rámci našich služeb zajistíme balení vámi vybraných kusů, které připravíme na bezpečný přesun. Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Naše speciálně upravené vozy umožňují převážet křehké vybavení, historicky cenné předměty, starožitný nábytek i třeba hudební nástroje. Nemáte ve své domácnosti nic cenného a zvládnete vše zabalit svépomocí? Pak si od nás nechte půjčit zdarma stěhovací krabice i obalový materiál. S námi je stěhování snadné!

 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař

Jak pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Hostivaře nebo z Hostivaře v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech a není prostor pro zabalení veškerého vašeho majetku. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří neradi tráví čas činnostmi, které pro ně nejsou zábavné a raději si nechají pomoci od zkušených. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Jednoduše nám stačí předat klíče a ostatní už se postaráme za vás. Nejdříve s vámi projdeme vaše požadavky, zjistíme, co máme vytřídit a odvézt do sběrného dvora a pak veškeré ostatní věci pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co nechcete, odvezeme do sběrného dvora, ostatní věci uložíme do krabic a odvezeme na novou adresu. Nábytek připravíme na transport tím, že jej zabalíme do fixační folie a hrany opatříme pevnými kartony a elektrospotřebiče odneseme tak, aby nedošlo k jejich poškození vlivem manipulace. Nakonec veškeré vybavení na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, které jste řekli našemu technikovi a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného bytu!

 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
 • Stěhování Hostivař
Ušetřete s PROFIGROUP během stěhování Hostivař

Za roky praxe dobře víme, že stěhování přináší do rodinného rozpočtu velkou finanční zátěž, přičemž nejde ani tak o cenu za samotnou práci, jako spíše o nákladné dovybavení domácnosti, pořízení nábytku, elektrospotřebičů, zaplacení zednických a malířských prací apod. Nebojte se svěřit těžkou práci spojenou se stěhováním našim zkušeným zaměstnancům. S námi budete znát přesnou cenovou kalkulaci předem, takže budete moci dopředu počítat s výdajem za stěhování Hostivař a tak si jednodušeji rozpočítáte své finance na další výdaje. Jak s námi ušetříte? Obraťte se na naše techniky. S ním si pak domluvíte veškeré náležitosti naší pomoci. V domluveném termínu k vám pošleme technika, se kterými domluvíte veškeré podrobnosti. Technik zajistí bezproblémové stěhování tím, že přeměří prostory, kudy se věci budou vynášet, přeměří největší kusy nábytku, doladí s vámi veškeré náležitosti stěhování a spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Připraví stěhovací plán včetně cenové kalkulace. Vyhovují vám naše služby? S námi neplatíte ani o korunu navíc. V dohodnutý čas k vám přijede náš tým stěhováků a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Vyklízení a skladování Hostivař

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. Zde provedou likvidaci veškerého vybavení zdarma. U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Hostivař. Jaká je cena za vyklízení Hostivař a okolí? Pro zjištění orientační ceny za vyklízení Hostivař si otevřete na našem webu ceník a podle velikosti své nemovitosti jednoduše určíte cenu, kterou pak stačí nechat potvrdit vyplněním kontaktního formuláře. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky vyřídit přímo s technikem, který bude mít na starosti celý průběh vyklízení vaší nemovitosti.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?