Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Český Brod

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Český Brod

Získali jste klíče od nového bytu a přemýšlíte, jak si poradíte s balením a stěhováním? Zavolejte si na pomoc naše zdatné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. Náš tým zkušených stěhováků z PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří a nebytových prostor již od roku 2005 a za dobu praxe máme na kontě stovky realizovaných zakázek v Český Brod a okolí. Díky praxi si dokážeme poradit s vynesením krabic, skříní, pohovek a ostatního vybavení domácnosti i ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Nedělá nám žádný problém vynosit krabice, elektrospotřebiče i nábytek z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst a za tyto úkony si neúčtujeme žádné poplatky navíc.  S námi máte naprostou jistotu, že jsou vaše věci v dobrých rukách a kdyby se přece jen vyskytla nehoda, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop.

Proč právě firma PROFIGROUP?

 • Pracujeme bez rizika
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Českém Brodě
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005

Plánujete se přestěhovat v Českém Brodě bez starostí a zbytečného shonu, jenže se naskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů? Určit přesný den D je nepředvídatelné, zvláště tehdy, pokud jsou v nemovitosti zedníci. Určitě pak nebudete chtít zbytečně platit další měsíc nájem zbytečně. Nabízíme rychlou pomoc  v Českém Brodě a okolí, stěhování do Český Brod a z Českého Brodu. A pokud nestíháte, přestěhujeme vás jednoduše na klíč. 

 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod

Stěhování do Českého Brodu a z Českého Brodu je s PROFIGROUP snadné!

Vždy nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním respektem, pracovním nasazením a individuálním přístupem. Proto se snažíme veškeré své služby plnit tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Záleží na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnosem velkých skříní a gauče nebo vás přestěhujeme na klíč. Moc dobře víme, co všechno stěhování po Českém Brodě obnáší a co všechno je třeba zajistit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak a co zajistit. A také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se vyvarovat toho, aby během práce vznikly na vašem majetku škody, jak pečlivě zabalit křehké sklo a porcelán, nábytek, elektroniku a další vybavení vašeho bytu. Pokud máte ve svém bytě velké skříně, těžké gauče, čalouněné postele, historicky cenné komody nebo třeba hudební nástroje a nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb zajistíme balení vámi vybraných kusů, které připravíme na bezpečný přesun. Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pak všechno pečlivě obalíme bublinkovou a fixační fólií, vyskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Jestliže si chcete svou domácnost zabalit sami, neutrácejte zbytečně za nákup obalového materiálu a krabic. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Nechte si od našeho technika spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, a ještě přidáme několik kusů navíc, pro jistotu. Stačí, abyste krabice označili štítky podle místností, kam na nové adrese mají přijít. 

Co nabízí služba „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Českém Brodě rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Nebo je určena například pro ty zákazníky, kteří neradi tráví čas záležitostmi, které nejsou jejich každodenním chlebem, a tak si raději najmou firmu, která zajistí bezproblémový a skvělý výsledek. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Jak to probíhá? Nejdříve s vámi projdeme vaše požadavky, zjistíme, co máme vytřídit a odvézt do sběrného dvora a pak veškeré ostatní věci pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Veškeré vybavení pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na převoz a celou domácnost pak převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o nábytek, u kterého demontujeme veškeré police, úchytky, skla, zrcadla. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Vše zapojíme, smontujeme a připravíme na další použití. Přenechejte nám své starosti se stěhováním a přijděte do svého nového bytu, připraveného k nastěhování. 

 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
 • Stěhování Český Brod
Nejlevnější stěhování Český Brod díky zkušenostem PROFIGROUP

Dobře víme, jak finančně náročný proces to je, kdy je třeba zaplatit za zednické práce, malířské práce, nakoupit drobné vybavení, elektrospotřebiče, nábytek a jiné doplňky. Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Českém Brodě podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Jak pracujeme? V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. S námi budete dopředu vědět, kolik vás naše pomoc v Českém Brodě bude stát. Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si v našem diáři termín a o ostatní se postaráme za vás.

Levné vyklízení od PROFIGROUP v Českém Brodě

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, nebytových prostor, půd, sklepů a firemních areálů, mimo to zajišťujeme diskrétní vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Nepotřebné vybavení odvezeme do sběrného dvora. Zajistíme ekologickou likvidaci. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Český Brod. Jaká je orientační cena za vyklízení Český Brod?  Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. Pro konkrétní cenovou nabídku neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří přímo na místě spočítají konečnou cenu za vyklízení.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení zaplatíte! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?