Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Čakovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Čakovice

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která by byla schopna přestěhovat naši domácnost nebo firmu v Čakovicích A okolí? Nechte si pomoci se stěhováním od zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, firem, komerčních prostor, výrobních hal, skladů, kanceláří, salonů a jiných prostor bohaté zkušenosti. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Náš tým se skládá ze statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, po ruce jsou jim speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Naši zaměstnanci jsou statní chlapi, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S naší firmou máte jistotu, že v případě nehody vám vyplatíme škodu v plné výši. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků, bez účtování poplatků za práci ve večerních a nočních hodinách.

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Čakovice a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

Naši specialisté vám garantují to nejjednodušší pomoc při přestěhování Čakovice a to i v situaci, kdy potřebujete rychle přestěhovat, ideálně v následujících dnech. Pokud vám právě teď zavolal makléř, že všechny dokumenty jsou vyřízené, stavební úpravy hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, pak neplaťte další měsíční nájem navíc a přestěhujte se co nejdříve. Zavolejte si na pomoc naše zaměstnance z PROFIGROUP! Nabízíme rychlé stěhování v Čakovicích, do Čakovic nebo z Čakovic a to v i blízkém okolí.  A pokud máte starosti, že nestihnete vše pečlivě zabalit a připravit, můžete si od nás nechat pomoci s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Stěhování z Čakovic nebo do Čakovic

Vždy nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Je na vás, zda si necháte od nás pomoci s balením, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Čakovic nebo z Čakovic budou muset potýkat a co je třeba zajistit.  O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu.  Mnoho domácností má ve výbavě například drahé sklo a porcelán, starožitný nábytek, drahé vybavení nábytku, elektrospotřebičů a veškeré toto vybavení je nutné pečlivě zabalit. V rámci našich nabízených služeb vám zajistíme bezpečné stěhování cenných věcí ve zvláštním režimu a postaráme se nejen o přepravu a transport, ale také bezpečné zabalení. Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační fólie a vyskládáme do vozu, kde vše pečlivě přivážeme.  Díky našim speciálně upraveným vozům jsme schopni zajistit bezpečný transport soch, obrazů, nábytku, elektroniky, hudebních nástrojů i křehkého porcelánu. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, do jaké místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese v Čakovice Čakoviceuložit a o vše už se postaráme sami.

 • Stěhování Čakovice
 • Stěhování Čakovice
 • Stěhování Čakovice

Jak pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování klíč“ doporučujeme každému zákazníkovi, který se potřebuje přestěhovat z Čakovic nebo do Čakovic co nejrychleji, a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Také ji často využívají naši zákazníci, kteří zatím s balením nemají zkušenosti a raději takovou práci přenechají zkušenějším. Nebo je určena pro majitele firem, podnikatele a živnostníky, kteří se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu, ale potřebují šikovné ruce pro pomoc. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. Tato služba probíhá následovně.  Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich představ, elektroniku zapojíme a vestavné spotřebiče uložíme do skříní. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat volný čas dle vašeho gusta a pak už stačí přijít do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

 • Stěhování Čakovice
 • Stěhování Čakovice
 • Stěhování Čakovice
 • Stěhování Čakovice
Ušetřete za stěhování Čakovice až 30% nákladů

Rádi byste si nechali pomoci od našich zkušených stěhováků z Čakovic, ale nejste si jisti, na kolik vás celý proces vyjde?  Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Podle vašich představ vás přestěhujeme v Čakovicích i v nejbližším okolí. Nebojte se zavolat o pomoc zkušené profesionály z PROFIGROUP. Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V dohodnutém čase vás navštíví náš technik, se kterým projdete veškeré náležitosti a na základě toho pak připraví časový harmonogram i plán stěhování.  Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou nabídku. Díky tomu, že si náš technik přímo u vás doma přeměří veškeré velké kusy nábytku, změří prostor, kudy se bude stěhovat a spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme, vám ušetříme mnoho starostí, fyzické námahy i peněz. Ta je neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby s pomocí v Čakovicích? V dohodnutý čas k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Rychlé a efektivní vyklízení Čakovice

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Čakovice. Jaká je cena za vyklízení? Jaká je orientační cena vyklízení Čakovice? Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Čakovice se podívejte na náš web, kde najdete platný ceník a rovnou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře. My vás budeme co nejrychleji kontaktovat nazpátek.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a všechny své požadavky na vyklízení Čakovice domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?