Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Bubeneč

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Bubeneč

Stěhování do vašeho nového vysněného bytu či domu v Bubenči se nezadržitelně blíží, a tak nezbývá nic jiného, než se zabalit a přestěhovat se na novou adresu? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme od roku 2005. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti.  Díky našim zkušenostem jsme schopni vynosit těžké elektrospotřebiče, nábytek a velké kusy vybavení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plném rozsahu. Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop.

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP v Bubenči

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Bubenči
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice ZDARMA
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Bubeneč a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním Bubeneč.  Pokud není čas na balení, využít můžete naši službu „Stěhování na klíč“, předat nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás.

 • Stěhování Bubeneč
 • Stěhování Bubeneč
 • Stěhování Bubeneč
 • Stěhování Bubeneč

Jak přestěhujeme celou vaši domácnost v Bubenči?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  Proto se snažíme odvádět tu nejlepší práci a nezáleží nám na tom, zda zrovna stěhujeme malou garsoniéru, rodinný dům nebo velkou firmu či sklad. Proto s vámi před realizací zakázky projdeme vaše požadavky, přání a potřeby a na základě těchto informací připravíme plán, podle kterého se naši zaměstnanci budou při práci v Bubenči držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.  Navíc moc dobře víme, co všechno obnáší stěhování v Bubenči a co je třeba zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám a jiným nepříjemnostem. Proto s vámi pečlivě projdeme veškeré náležitosti stěhování, řekneme vám veškerá úskalí i výhody. Poradíme, jak co nejbezpečněji zabalit i ty nejkřehčí sklenky, jak připravit na transport nábytek a do čeho zabalit zrcadla a skleněné vitríny. Mnoho domácností má ve výbavě například drahé sklo a porcelán, starožitný nábytek, drahé vybavení nábytku, elektrospotřebičů a veškeré toto vybavení je nutné pečlivě zabalit. Ti se postarají nejen o bezpečné zabalení křehkých věcí, ale také o přesun do stěhovacího vozu a následné vynesení na místo určení na nové adrese. Vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie a uložíme do krabic, co se týče nábytku. Nábytek opatříme fixační fólií a poskládáme jej do vozu tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Díky našim stěhovacím vozům jsme schopni bezpečně přepravit sochy, obrazy, sklo, porcelán, elektroniku, nábytek, a ještě jsme při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  Nemáte se čeho bát a chystáte si vše zabalit svépomocí? Můžeme vám také půjčit stěhovací pomůcky pro lehčí manipulaci s nábytkem. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Tuto službu doporučujeme všem, pokud se potřebujete přestěhovat do Bubenče v co nejkratším čase a není prostor pro důkladné balení vašich věcí. Také je určena pro všechny, kteří zatím nemají zkušenosti a rádi nechají takovou složitou práci na zkušenějších. Nechte si pomoci od zkušených. Hojně ji také využívají například majitelé firem, kteří potřebují pečlivě zabalit vybavení kanceláře, obchodu, skladu a jiných prostor, přičemž nechtějí zatěžovat své zaměstnance Jak tato služba Bubeneč probíhá?  Naši specialisté veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalí do krabic, popřípadě roztřídí dle vašich požadavků a následně převezou na novou adresu. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nakonec vše na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

 • Stěhování Bubeneč
 • Stěhování Bubeneč
 • Stěhování Bubeneč
Ušetřete za stěhování Bubeneč díky našim skvělým cenám!

Za roky praxe dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale musí se také zařídit celá řada zednických, podlahářských, malířských a truhlářských prací, je třeba dokoupit nějaké to vybavení, nábytek a doplňky. Díky našim nabízeným službám s námi ušetříte nejen mnoho finančních výdajů, ale také fyzických sil, a navíc budete znát přesnou cenovou nabídku předem.  Přestěhujeme vás levněji než konkurence, v rámci nabízených služeb v ceně a to v Bubenči a okolí.  Jak pracujeme? Díky nám ušetříte opravdu velké množství peněz i fyzické námahy! V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi domluví veškeré podrobnosti. Je na vás, zda si od nás vyberete pouze pomoc s vynesením věcí do našich vozů a následným vystěhováním na nové adrese, nebo zda si objednáte „Stěhování na klíč“. Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Nakonec připraví časový harmonogram a sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte. S námi neplatíte ani o korunu navíc. S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Bubenče nebo z Bubenče bude s PROFIGROUP stát.

Levné vyklízení od PROFIGROUP v Bubenči

Díky mnohaletým zkušenostem odnosíme veškeré nepotřebné vybavení i z těžko přístupných míst, poradíme si s odvozem nábytku i elektroniky do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci provede místní sběrný dvůr ZDARMA. Jak si nejlépe spočítat orientační cenu vyklízení v Bubenči? A jaká je orientační cena za vyklízení v Bubenči? Jaká je orientační cena za vyklízení Bubeneč? Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s technikem dohodnout veškerý průběh vyklízení Bubeneč.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky, s technikem domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Bubeneč a na základě jich pak sestaví konečnou cenu.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?