Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Bohnice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Bohnice

Stěhujete se do Bohnic a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by vám se vším pomohla? Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním vašich věcí v našich moderních skladech a skladových kontejnerech na krátkou i delší dobu. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Díky praxi si dokážeme poradit s vynesením krabic, skříní, pohovek a ostatního vybavení domácnosti i ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Díky praxi dokážeme vynosit velké kusy nábytku i elektrospotřebiče z těžko přístupných míst a vysokých pater bez výtahu. Pracujeme i ve večerních a nočních hodinách, o víkendech a svátcích, bez účtování práce v pozdních hodinách. Pracujeme v Bohnicích nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Proč právě firma PROFIGROUP?

 • Pracujeme bez rizika
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Bohnicích
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005

S našimi zkušenými stěhováky z PROFIGROUP se klidně můžete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech, a to bez zbytečného stresu a chaosu. Dostali jste klíče od svého nového bytu a už nechcete platit další měsíční nájem? Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP a nechte si pomoci bez zbytečného stresu a chaosu. Nabízíme rychlé stěhování v Bohnicích a okolí, včetně stěhování na klíč. Stačí nám předat klíče a zajistíme vám stěhování na klíč. 

Stěhování do Bohnic a z Bohnic je s PROFIGROUP snadné!

Vždy nám záleží na maximální spokojenosti každého našeho zákazníka a nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat pár krabic z vaší garsonky, nebo potřebujete přestěhovat rodinou vilu či firmu. U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků, dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a individuální požadavky, sestavíme plán a podle toho se pak budou naši zaměstnanci držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.  Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás. O všechny naše poznatky se s vámi s předstihem podělíme, upozorníme, co je třeba zajistit, na co si dát pozor a jak ideálně pracovat v Bohnicích.  Také vám poradíme, jak a kdy začít s balením, abyste získali dostatek času a váš byt se neproměnil v chaos a nepořádek. Pokud máte ve svém bytě například starožitný nábytek nebo jiné historicky cenné předměty a nemáte s balením dostatečné zkušenosti, nechte si pomoci od našeho personálu. V rámci našich nabízených služeb si můžete nechat pomoci od našich zkušených zaměstnanců, kteří pečlivě zabalí vše, co si určíte. Ze starožitného nábytku například demontujeme úchytky, madla, police, skleněné části a zrcadla. ten zabalíme do fixační folie a hrany obalíme do kartonu, aby nedošlo k poškození. Zajistíme bezpečnou přepravu nábytku, vybavení domácnosti, soch, obrazů i například hudebních nástrojů. Chystáte se na balení svépomocí? Ušetřete s námi až 30% nákladů, protože my vám zajistíme půjčení krabic, obalového materiálu a boxů zcela zdarma. S námi je stěhování snadné!

 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice

Jakou pomoc nabízíme při službě „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučují naši zkušení zaměstnanci všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Bohnice nebo z Bohnic a není dostatek prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení domácnosti. Také ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří nemají času nazbyt a raději svůj volný čas tráví se svými nejbližšími, zatímco práci, se kterou nemají zkušenosti, nechají na zkušených. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, kanceláří, obchodů, skladů a jiných komerčních prostor, kteří potřebují více zkušených a šikovných rukou pro balení svého podniku. Hojně ji také využívají například majitelé firem, kteří potřebují pečlivě zabalit vybavení kanceláře, obchodu, skladu a jiných prostor, přičemž nechtějí zatěžovat své zaměstnance Jak vám pomůžeme? Během práce se postaráme o demontáž nábytku, připravíme elektrospotřebiče na přesun dle požadavků výrobce. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec veškeré vybavení odvezeme na novou adresu, krabice rozmístíme do jednotlivých místností, nábytek postavíme tam, kam jste domluvili s naším technikem a elektrospotřebiče uložíme na své místo. Vy si zatím ušetřený čas můžete užívat dle vašich představ a přijít do komplet přestěhovaného bytu. Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že už brzy budete bydlet v novém!

 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice
 • Stěhování Bohnice
Levné stěhování Bohnice s PROFIGROUP

Víme, že přestěhování z původní na novou adresu přináší celou řadu výdajů, jako je úhrada faktury za zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské a malířské práce, nákup vybavení, nábytku a doplňků a další výdaje, které značně zatěžují váš rozpočet. Objednejte si naši pomoc a ušetřete až 30% nákladů, navíc budete znát konečnou cenu předem. Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Bohnic nebo z Bohnic dle vašich představ. Jak vás přestěhujeme? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si vaše představy o spolupráci a také přibližný datum a čas. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým projdete veškeré podrobnosti. Je na vás, do jaké míry si necháte od našich stěhováků s balením v Bohnicích a s čím vším vám pomůžeme. V dohodnutém termínu k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky, představy a další náležitosti stěhování v Bohnicích. Připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou nabídku. Nakonec připraví časový harmonogram a sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše služby? S námi neplatíte ani o korunu navíc. S námi bude přeprava i velké vily hračka!

Vyklízení v Bohnicích

Naši stěhováci vám pomohou také s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, nebytových a komerčních prostor, zajistí diskrétní vyklízení pozůstalosti a vyřídí likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti dle platné legislativy tak, že s vámi projdeme to, co se má nechat a nepotřebné věci odvezeme do sběrného dvora. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Bohnice. Jaká je orientační cena za vyklízení Bohnice?  Podívejte se na našich stránkách do aktuálního platného ceníku a vyberte odpovídající velikost vaší nemovitosti. Také vám můžeme pomoci telefonicky, technik s vámi projedná veškeré náležitosti vyklízení v Bohnicích a okolí.Nebo se na nás obraťte telefonicky, domluvte s naším technikem přímo u vás na místě veškeré náležitosti vyklízení Bohnice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?