Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Dobročovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Dobročovice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním vašich věcí v našich moderních sladech nebo skladovacích kontejnerech. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.  Díky mnohaletým zkušenostem pro nás není problém vynosit skříně, elektroniku a vybavení z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Naši pravidelně školení stěhováci jsou zdatní muži, kteří při práci používají moderní stěhovací vozy, profi stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Zavolejte si k nám pro stěhování v Dobročovicích, pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop. K zákazníkům přistupujeme individuálně.

 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice

Jak pracují naši stěhováci?

 • Pracujeme dle vašich požadavků
 • Vyřizujeme poptávku ihned
 • Nabízíme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma půjčujeme boxy, krabice i obalový materiál
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích

I když to může být na první pohled nemožné, i stěhování Dobročovice může probíhat bez starostí, v klidu a bez stresu, ale jen v případě, že si na pomoc přizvete opravdu zkušené a zodpovědné stěhováky z týmu PROFIGROUP. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Zavolejte našim stěhovákům. Nabízíme rychlou pomoc  v Dobročovicích a okolí, stěhování do Dobročovice a z Dobročovic. A kromě toho vám pomůžeme s balením, pokud nestíháte.

Jak probíhá stěhování do Dobročovic či z Dobročovic s PROFIGROUP?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce, na profesionálním přístupu k zákazníkovi i na průběhu realizace zakázky. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, podle kterých si připravíme jasný plán, kterého se budeme po vašem odsouhlasení pevně držet. Nezáleží na tom, zda potřebujete přestěhovat jen několik málo krabic nebo potřebujete pomoci odstěhovat historicky cenné předměty, my se postaráme o vše. Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno přeprava do Dobročovic obnáší. Před stěhováním s vámi projdeme veškeré náležitosti, týkající se naší pomoci v Dobročovicích, poradíme, jak se na přesun připravit, abyste se nedostali do časového presu. Poradíme, jak například začít se stěhováním, jak se nejlépe připravit na den D, jak pečlivě zabalit křehké sklenice, vázy, porcelán, zrcadla, skříně a jiné vybavení tak, aby nedošlo během manipulace a transportu k mechanickému poškození, odření či jinému poškození. Mnoho domácností má ve výbavě například drahé sklo a porcelán, starožitný nábytek, drahé vybavení nábytku, elektrospotřebičů a veškeré toto vybavení je nutné pečlivě zabalit. V rámci našich nabízených služeb vám doporučujeme objednat si pomoc s balením vámi vybraných kusů a my se postaráme o to, aby byl zajištěno maximální bezpečí těchto věcí. Pečlivě vše zabalíme tak, aby nemohlo dojít k poškrábání, mechanickému poškození či promáčknutí. Nakonec vše pečlivě vykládáme do našich speciálně upravených vozů. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už stačí na štítky napsat, kam co na nové adrese rozmístit a o vše ostatní se postaráme za vás.

Co představuje pomoc u objednání služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme využít všem našim zákazníkům, kteří se stěhují do Dobročovic nebo z Dobročovic a nemají dostatek času nebo prostoru pro balení celé domácnosti. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří se stěhováním dosud nemají žádné zkušenosti a raději nechají profesionály, aby se postarali o jejich majetek. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, skladů, obchodů nebo salonů, kdy je obtížné všechno zabalit svépomocí a nechtějí nechat práci na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Jak pracujeme? Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o bezpečný transport veškerého vybavení, elektroniky a nábytku. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. S našimi stěhováky nebyl přesun domácnosti Dobročovice nikdy jednodušší! Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
 • Stěhování Dobročovice
Ušetřete za stěhování Dobročovice až 30% nákladů

Stěhování znamená velké finanční výdaje, spojené nejen se samotným stěhováním, ale také s nákupem nového vybavení, potažmo nového nábytku. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým, se kterým ušetříte až 30% nákladů i své fyzické síly! Přestěhujeme vás v Dobročovicích přesně podle vašich požadavků.  Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým. Pak očekávejte návštěvu našeho technika přímo u vás doma, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti se stěhováním. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Náš technik se pak postará o bezproblémovou práci tím, že si přeměří prostor, kterým se bude stěhovat, přeměří největší kusy nábytku. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci. Vyhovují vám naše služby? Pak si u nás rezervujte datum v kalendáři. U nás víte dopředu, kolik vás bude naše pomoc v Dobročovicích stát. Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení v Dobročovicích

Specializujeme se také na vyklízení bytů, rodinných domů a vil, sklepů, půd, nebytových a firemních prostor, děláme vyklízení v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti. Veškeré věci protřídíme, nepotřebné odvezeme do sběrného dvora a ty, co si přejete ponechat, dáme stranou. Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Dobročovice. A jaká je orientační cena za vyklízení Dobročovice? Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Dobročovice a okolí?  Nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte s technikem vaše představy o vyklízení Dobročovice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?