Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Beroun

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Beroun

Nechte si pomoci při stěhování v Berouně od zkušených stěhováků s dlouholetou tradicí.  Obraťte se na nejlevnější stěhovací firmu v Berouně, PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme nejen přestěhováním domácnosti nebo firmy, pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti, vyklízením nebytových prostor, vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech.  Jsme stěhovací firma PROFIGROUP, působící na trhu už od roku 2005. Kromě stěhování Beroun zajišťujeme také vyklízení bytů, domů, ale také obchodů, kanceláří, salonů, hotelů, skladů a dalších komerčních prostor, nabízíme pomoc s vyklízením v pozůstalosti a likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy. Náš tým pracovníků je pravidelně školen pro svou práci, při práci používá výhradně profesionální stěhovací pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici má speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým zkušených stěhováků používá při stěhování Beroun výhradně profesionální stěhovací pomůcky, stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti.  Pracujeme v Berouně nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, není pro nás problém stěhovat ve večerních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno pro stěhování v Berouně a okolí. 

 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun

Proč si na pomoc se stěhováním v Berouně objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme Beroun a okolí
 • Každou přijatou poptávku vyřizujeme obratem
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou nabídku

Stěhování Beroun jako takové vyžaduje určitě nějaké ty zkušenosti, aby nedošlo k chaosu, stresu a nepříjemnému shonu. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že váš nový byt je připravený k nastěhování a vy zatím nemáte ani sbaleno a rozhodně nechcete zbytečně platit další nájem, nezoufejte! Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Berouna a z Berouna a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vše rovnou převezeme na klíč.

 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun
 • Stěhování Beroun

Jak pomáháme při stěhování do Berouna a z Berouna?

Vždy nám záleží na maximální spokojenosti každého našeho zákazníka a nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat pár krabic z vaší garsonky, nebo potřebujete přestěhovat rodinou vilu či firmu. Vždy nám záleží na kvalitě odvedené práce a na spokojených zákaznících. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Je na vás, jakou pomoc si od nás vyberete a do jaké míry budou vaše plány individuální! Navíc jsme si díky mnohaletým zkušenostem vědomi, co všechno naše práce v centru Beroun i v okolních částech obnáší, jaké jsou zde nástrahy a co je třeba zajistit. My, díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, co přestěhování do Beroun nebo z Berouna obnáší a co je třeba zajistit.  Poradíme, jak co nejbezpečněji zabalit i ty nejkřehčí sklenky, jak připravit na transport nábytek a do čeho zabalit zrcadla a skleněné vitríny. Pokud nemáte zatím s přípravou nábytku na transport zkušenosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. V rámci našich služeb si vyberte pomoc s balením vybraných kusů nábytku a vybavení.  Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Díky našim speciálně upraveným a prostorným vozům jsme schopni zajistit bezpečnou přepravu obrazů, soch, nábytku, křehkého porcelánu nebo hudebních nástrojů.   Nechte si od nás půjčit zdarma krabice a veškerý obalový materiál, díky čemuž ušetříte velké finanční výdaje. Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

Zajímá vás služba „stěhování na klíč“ v Berouně?

Služba „Stěhování na klíč Beroun a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Beroun nebo z Berouna bez zbytečného stresu. Objednejte si službu stěhování na klíč, která je přímo stvořena pro všechny, kteří se nechtějí dostat do časového presu a stresu. Nebo jsi využívají majitelé firem, kanceláří, výrobních linek, skladů nebo obchodů. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic. Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nejen nábytku, ale také například elektrospotřebičů.  Během práce se postaráme o nábytek, u kterého demontujeme veškeré police, úchytky, skla, zrcadla. Nakonec jej na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu, smontujeme a připravíme na další použití. S námi bude stěhování mnohem jednodušší! Vy si zatím užívejte svůj čas podle svého gusta a pak už stačí přijít do nového bytu a pohodlně se zabydlet!

Objednejte si nejlevnější stěhováky Beroun

Dobře víme, že celá tato akce není pouze o převozu věcí z jedné adresy na druhou, ale musí se také zajistit různé stavební úpravy, pokládka podlah, nákup vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž. Rozumíme, že chcete ušetřit co nejvíce, svěřte proto tento fyzicky náročný úkol do rukou našich zdatných zaměstnanců z PROFIGROUP. Stěhujeme do Berouna a z Berouna dle předem odsouhlasené cenové nabídky, takže s námi budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Jak pracujeme? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi dojedná průběh stěhování, vaše požadavky, představy, probere s vámi veškeré náležitosti, a nakonec připraví plán. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme přestěhovat jen několik málo krabic z vaší garsonky, nebo vám pomůžeme přestěhovat rodinnou vilu, včetně garáže. Technik si nakonec přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá něco navíc, pro jistotu. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby v Berouně, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. Pak už stačí rezervovat termín v diáři a nechat se v požadovaném čase přestěhovat naším týmem zkušených zaměstnanců.

Vyklízení Beroun a likvidace pozůstalosti Beroun

Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti při stěhování, vyklízení nemovitosti při její koupi, kde zůstalo po předchozích majitelích spoustu vybavení, ale také vám můžeme při diskrétním vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo s odbornou likvidací pozůstalosti.  Záleží jen na vás, zda odvezeme vše nebo vybrané kusy nábytku a vybavení dáme stranou. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. Jaká je cena za vyklízení? Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. Aktuální ceník za vyklízení a skladování najdete na našich internetových stránkách. Konkrétní cenu vám nacení technik přímo na místě.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Beroun domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?