Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kamenné Žehrovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kamenné Žehrovice

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v  Kamenných Žehrovicích? Pozvěte si na pomoc náš zkušený tým stěhováků z PROFIGEROUP! Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vám můžeme nabídnout krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů od 1m2 nebo skladové kontejnery, do kterých můžete bezpečně uložit své věci do doby, než pro ně najdete své místo. Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Kromě toho se zabýváme také vyklízením bytů a přilehlých objektů v pozůstalosti a zajišťujeme také diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Nedělá nám žádný problém vynosit krabice, elektrospotřebiče i nábytek z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst a za tyto úkony si neúčtujeme žádné poplatky navíc.  Při práci používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že je stěhování od nás garantováno jistotou. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích, v kteroukoliv roční dobu.

Proč si na pomoc přizvat PROFIGROUP z Kamenných Žehrovic

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Stojíte před otevřenými skříněmi a přemýšlíte, jak se co nejjednodušeji přestěhujete v Kamenných Žehrovicích a to i v případě, že se potřebujete přestěhovat do několika týdnů, nebo dokonce dnů? Zavolali vám z firmy, že už mají veškeré zednické, podlahářské a pokladačské práce hotové, kuchyňská linka je zabudovaná a vám nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Nedělejte si hlavu a zavolejte nám.  Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Kamenných Žehrovic a z Kamenných Žehrovic i v nejbližším okolí. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných kusů nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Stěhování do Kamenných Žehrovic a z Kamenných Žehrovic je s PROFIGROUP snadné!

Ať už se rozhodnete přestěhovat svou malou garsonku, věší byt, rodinný dům nebo firmu, vždy si s naší firmou PROFIGROUP můžete být jisti, že budete maximálně spokojeni. U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Záleží pouze na vás, zda si necháte pomoci s odvozem krabic a nábytku na novou adresu, jestli vám pomůžeme s balením křehkých věcí nebo si rovnou necháte přestěhovat byt v Kamenných Žehrovicích na klíč.  Moc dobře víme, co všechno stěhování po Kamenných Žehrovicích obnáší a co všechno je třeba zajistit. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Kamenných Žehrovicích a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Kamenné Žehrovice pro vás nejjednodušší. Poradíme také, jak a kdy začít ideálně s balením, jak jednotlivé věci zabalit, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Někteří zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale v jejich domácnosti se objevuje například drahé vybavení bytu, elektronika nebo třeba nářadí, které vyžaduje zvláštní balení i přesun. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Pečlivě připravíme věci na transport, demontujeme pohyblivé části, police, zásuvky, sklo, zrcadla, úchytky a madla. Nakonec vše pečlivě vykládáme do našich speciálně upravených vozů. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Pokud se rozhodnete pro zabalení svépomocí, nechce ti od nás půjčit krabice a obalový materiál zdarma. Ušetřete s námi až 30% nákladů, díky našim nabízeným službám, ve kterých najdete například půjčení krabic, boxů, fixační folie, bublinkové folie, stěhovacích pomůcek aj. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice

Jak vám pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Kamenné Žehrovice a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Kamenných Žehrovicích bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Také tuto službu doporučujeme těm, kteří stěhují například velké rodinné domy, firmy, podniky, výrobní haly nebo sklady. Nebo je určena pro majitele firem, podnikatele a živnostníky, kteří se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu, ale potřebují šikovné ruce pro pomoc. Jak to probíhá? Jak pracujeme? Během práce se postaráme o bezpečné zabalení veškerého vybavení, včetně porcelánu po babičce i křehkého nábytku. Během práce se postaráme o nábytek, ze kterého demontujeme skla, zrcadla, úchytky, madla, police a jiné doplňky. Nakonec vše přestěhujeme na novou adresu, kde nábytek a elektrospotřebiče rozmístíme na nové adrese dle předem připraveného plánu a krabice dáme do místností, kam patří. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Připravíme vám domácnost na nastěhování, zatímco vy si můžete užívat volné chvíle podle vašich představ.

 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
 • Stěhování Kamenné Žehrovice
Ušetřete za stěhování Kamenné Žehrovice až 30% nákladů

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet Objednejte si naši pomoc a ušetřete až 30% nákladů, navíc budete znát konečnou cenu předem. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují nejlevněji do Kamenné Žehrovice i z Kamenných Žehrovic.  Zavolejte si nejdříve ze všeho do naší firmy PROFIGROUP. Proto nezbývá příliš peněz na pomoc od profesionálů.  V dohodnutém čase vás přímo na adrese navštíví náš specialista, se kterým domluvíte veškeré své požadavky, představy a průběh. Vyberete si z našich nabízených služeb tu nejlepší pro vás a upravte si ji na míru vašim potřebám.   Náš technik propočítá veškeré parametry spojené se stěhováním vašeho bytu, zohlední množství inventáře bytu. Dále společně sestavíte plán, a nakonec vám připravíme cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování s PROFIGROUP zaplatíte. Vyhovují vám naše služby v Kamenných Žehrovicích? Přestěhujeme vás tak, jak si přejete. Stěhování do Kamenných Žehrovic nebo z Kamenných Žehrovic? bude díky našim nabízeným službám výhodnější, než když se do celé akce pustíte svépomocí.  

Vyklízení Kamenné Žehrovice a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Nám platíte pouze za naši pomoc. Jaká je cena za vyklízení? Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Kamenných Žehrovicích, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. My se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky, s technikem domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Kamenné Žehrovice a na základě jich pak sestaví konečnou cenu.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?