Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Dobřichovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Dobřichovice

Sháníte levné stěhování Dobřichovice a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Obraťte se na PROFIGROUP! Pomůže vám se stěhováním v Dobřichovicích, skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech a také s vyklízením.  Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen s balením transportem domácnosti, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Mezi naše další služby patří například vyklízení nemovitosti, vyklízení v pozůstalosti, likvidace pozůstalosti dle platné legislativy a skladování v moderních skladech, které jsou k dispozici našim zákazníkům od 1m2 až po prostorné sklady, kam se vejde třeba i výrobní linka. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají výhradně profi stěhovací pomůcky, obalový materiál, používají upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka s vysokým plněním. Naši stěhováci používají při práci moderní stěhovací vozy a kvalitní stěhovací pomůcky, navíc jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že v případě nechtěně vzniklé škody jsme schopni uhradit výši škody v plné výši. Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop. K zákazníkům přistupujeme individuálně.

 • Stěhování Dobřichovice
 • Stěhování Dobřichovice
 • Stěhování Dobřichovice
 • Stěhování Dobřichovice

Proč si na pomoc přizvat stěhováky z PROFIGROUP?

 • Práci odvádíme efektivně, levně a diskrétně
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Nabízíme pomoc s vyklízením a likvidací pozůstalosti
 • Skladujeme v moderních skladech nebo skladových kontejnerech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma
 • Neúčtujeme za práci z vysokých pater bez výtahu

Přemýšlíte, jak zvládnete stěhování Dobřichovice, aniž byste museli celé hodiny ukládat věci do krabic, když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech?  Pokud vám právě nyní zavolala vaše stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské, malířské a truhlářské práce jsou hotové, neplaťte zbytečně další měsíční nájem, i kdyby se mělo jednat o stěhování Dobřichovice v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Dobřichovic z Dobřichovic a blízkém okolí. A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak pracujeme v Dobřichovicích a okolí?

Vždy nám záleží na kvalitně odvedené práci, která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Proto s vámi náš technik připraví kompletní stěhovací plán, podle kterého se bude náš tým striktně držet. Je na vás, jakou službu si u nás vyberete a jak moc individuální požadavky na našich stěhovácích budete mít. Jako zkušení stěhováci za sebou máme mnoho realizovaných zakázek, a tak jsme si dobře vědomi, co všechno stěhování do Dobřichovice obnáší. S každým klientem pečlivě probíráme jednotlivá rizika, úkoly, které je nutné udělat a vždy s klienty probíráme veškerá úskalí, která mohou při stěhování jejich bytu či domu nastat. Poradíme vám, kdy a jak nejlépe začít se stěhováním, jak nejlépe zabalit křehké vybavení, jak připravit nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození hran a poškrábání nábytku. Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. V takovém případě doporučujeme vybrat v našich nabízených službách pomoc s balením vybraných kusů vybavení.  Vše pečlivě připravíme na stěhování. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Zajistíme bezpečný transport veškerého křehkého vybavení a následné vynesení na příslušné místo. Chcete si vše zabalit a připravit sami? Můžeme vám také půjčit stěhovací pomůcky pro lehčí manipulaci s nábytkem. S námi ušetříte hodně času a námahy!

Co garantuje služba „stěhování na klíč“?

Čeká vás balení domácnosti do Dobřichovice nebo z Dobřichovic, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Nebo tuto službu hojně využívají ti, kteří rádi nechávají těžkou práci na zkušenějších. Nebo ji hojně využívají například majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti obchodu, služeb či řemesel, ale mají velké množství naskladněných věcí. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Projdeme s vámi vybavení. Během práce se postaráme o bezpečný transport veškerého vybavení, elektroniky a nábytku. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Vy se zatím můžete těšit z toho, že se stěhujete do nového a užívat si volný čas dle vašich představ. Na vás bude, abyste se co nejrychleji na nové adrese zabydleli!

 • Stěhování Dobřichovice
 • Stěhování Dobřichovice
 • Stěhování Dobřichovice
Hledáte nejlevnější stěhování Dobřichovice? S námi ušetříte až 30%!

Rozumíme, že celá tato akce přináší celou řadu nákladů, zvláště v případě, pokud musíte uhradit veškeré zednické a malířské práce, a ještě musíte dovybavit svůj nový byt o nový nábytek a další vybavení. Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, ale díky našim nabízeným službám ušetříte až 30% nákladů! Podle vašich představ vás přestěhujeme v Dobřichovicích i v nejbližším okolí. Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Je na vás, zda si necháte pomoci například s velkými skříněmi, sochami, historicky cenným porcelánem, nebo si necháte odnosit pouze veškeré vybavení vašeho bytu do vozu a následně se necháte přestěhovat, nebo celou práci od balení po vynošení na novou adresu. Náš technik si přeměří prostory a velké kusy nábytku, aby nás při práci později nic nezdržovalo, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  Pokud vám vyhovují naše nabízené služby pro stěhování v Dobřichovicích, stačí si rezervovat termín. Pak už si rezervujte termín v našem diáři a o ostatní se postaráme dle domluvy.

Vyklízení Dobřichovice a okolí za nejlepší ceny

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a ostatních nemovitostí, pomůžeme vám s diskrétním vyklízením nemovitosti v pozůstalosti a zajistíme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám s vyklízením nemovitosti, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti tak, že pečlivě roztřídíme veškeré vybavení, odnosíme elektrospotřebiče a nábytek, vše naložíme do našich vozů, a nakonec odvezeme do místně příslušného sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Dobřichovice.  Chcete znát orientační cenu za vyklízení Dobřichovice? Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku na našem webu a nechat nám můžete rovnou zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Dobřichovice se podívejte na naše webové stránky a dle velikosti nemovitosti vyberte z platného ceníku odpovídající částku, poté nás stačí kontaktovat prostřednictvím formuláře.S námi víte, jak pracujeme a kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?