Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Chodov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Chodov

Přestěhujte se do nového v Chodově bez starostí a zbytečné námahy. Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Chodově si zavolejte náš tým stěhováků. Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme firma PROFIGROUP a se stěhováním bytů, domů, vil, firem, nebytových prostor a přilehlých objektů máme bohaté zkušenosti od roku 2005. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Náš tým zkušených stěhováků je pro svou práci pravidelně školen, používá výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně uzpůsobené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov

Jak pracují zaměstnanci z PROFIGROUP?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Zajišťujeme spěšné stěhování
 • Garance spokojenosti a profesionálního přístupu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování o víkendech a svátcích

Stojíte před otevřenými skříněmi a přemýšlíte, jak se co nejjednodušeji přestěhujete v Chodově a to i v případě, že se potřebujete přestěhovat do několika týdnů, nebo dokonce dnů? I stěhování Chodov může být pro vás a vaši rodinu bez starostí, pokud si na pomoc pozvete naše profesionální a statné chlapy. Zavolejte našim technikům z PROFIGROUP a domluvte s nimi konkrétní den stěhování. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Chodova, z Chodova a v Chodově. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Nechte si pomoci se stěhováním do Chodova nebo z Chodova

Vždy je pro nás nejdůležitější spokojenost každého našeho zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním respektem, pracovním nasazením a individuálním přístupem. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, projdeme vaše požadavky a představy o stěhování a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši stěhováci při realizaci zakázky držet. Můžeme vám pomoci s balením vybraných kusů nábytku a jinými činnostmi, které vám výrazně usnadní práci a zrychlí celý průběh zakázky. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním v Chodově a víme, co je třeba zajistit. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme a poradíme, na co se při práci v centru Chodov připravit. Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Mnoho našich zákazníků nemá zatím se stěhováním zkušenosti a bojí se, aby při manipulaci nedošlo k nějakým nechtěným ztrátám. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Pak nábytek zabalíme do fixační folie a poskládáme jej do našich speciálně upravených prostorných vozů. Chcete si vše zabalit sami? Nemáte ve své domácnosti nic cenného a zvládnete vše zabalit svépomocí? Ušetřete s námi spoustu finančních výdajů spojených s nákupem obalového materiálu, ten vám zdarma půjčíme. A o vše ostatní se postaráme sami.

Jak pomáháme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme svým zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek času pro balení. Nebo „stěhování na klíč“ v Chodově doporučujeme všem, kteří zatím nemají zkušenosti s balením a raději si nechají pomoci od zkušených. Jak to probíhá? Stačí si zavolat naše techniky, domluvit s nimi termín, předat klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás, ať vás kompletně přestěhujeme. Jak to funguje? Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme do stěhovacího vozu. Pak se zaměříme na bezpečný transport nábytku, který demontujeme a na nové adrese zase složíme. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. S námi je stěhování tak snadné! 

 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
 • Stěhování Chodov
Cena stěhování Chodov od PROFIGROUP

Dobře víme, jak finančně náročný proces to je, kdy je třeba zaplatit za zednické práce, malířské práce, nakoupit drobné vybavení, elektrospotřebiče, nábytek a jiné doplňky. S námi za stěhování Chodov ušetříte až 30% a ještě vám ušetříme hodně fyzické námahy.  Stěhujeme do Chodova a z Chodova dle předem odsouhlasené cenové nabídky, takže s námi budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Nejdříve zavolejte našim technikům a domluvte si návštěvu přímo u vás doma. Nakonec na nové adrese nábytek smontujeme a připravíme na další použití, vestavné elektrospotřebiče umístíme na své místo a krabice dáme do místností, kam patří. Je pouze na vás, jakou z našich nabízených služeb vyberete a jaké budou vaše individuální požadavky. Náš technik s vámi domluví vaše požadavky, pak si přeměří nábytek, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a množství obalového materiálu, který je také zdarma. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Chodov nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Ta je neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby a cena za stěhování v Chodově? Rezervujte si u nás termín a nechte si pomoci od zkušených stěhováků.

Vyklízení a skladování Chodov od PROFIGROUP

Mezi naše další služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých nemovitostí. Realizujeme rovněž vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s vytříděním věcí a následným odvozem do sběrného dvora. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Chodov. Jaká je orientační cena za vyklízení Chodov? Pro předběžnou cenu za vyklízení Chodov se podívejte na naše internetové stránky, kde v aktuálním ceníku dle velikosti prostoru vyberete orientační cenu vyklízení. My vás budeme co nejrychleji kontaktovat nazpátek.Pokud vás naše služby v oblasti vyklízení zaujaly, domluvte si termín a o vše ostatní už se postará náš technik.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?