Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jirny

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jirny

Rozhodli jste se přestěhovat do Jirny a potřebujete pomoci se stěhováním nejen krabic, ale také nábytku a dalšího vybavení vaší domácnosti? Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP, který vám může pomoci také s vyklízením i skladováním! Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením, likvidací pozůstalosti nebo skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Mimo to se také zabýváme vyklízením bytů, domů a ostatních objektů v pozůstalosti. Naši zkušení a statní stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, speciálně upravené vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Naši zdatní stěhováci používají při práci profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici vlastní stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. Jsme vám k dispozici v Jirnách a okolí nonstop, včetně víkendů a svátků. 

Proč právě firma PROFIGROUP?

 • Stěhujeme v Jirnách a okolí
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Garantujeme individuální a profi přístup
 • Zdarma půjčíme krabice a obalový materiál
 • Prokazatelné zkušenosti zúročujeme u všech zakázek
 • Cenovou nabídku sestavujeme ZDARMA
 • Neúčtujeme za práci ve večerních hodinách
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu 

Přemýšlíte, jak zvládnete stěhování Jirny, aniž byste museli celé hodiny ukládat věci do krabic, když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech?  Pokud vám právě nyní zavolala stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a jiné práce jsou hotové, neváhejte ani chvíli, neplaťte další zbytečný nájem a pusťte se do vyřizování. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým a spolu zvládneme přestěhovat celou vaši domácnost v Jirnách během několika dní! Pomůžeme vám se spěšným stěhováním, dokážeme vás přestěhovat doslova během několika dní, a to bez stresu.  A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny

Jak vám pomůžeme se stěhováním z Jiren nebo do Jirny

Ať už se rozhodnete přestěhovat svou malou garsonku, věší byt, rodinný dům nebo firmu, vždy si s naší firmou PROFIGROUP můžete být jisti, že budete maximálně spokojeni. Proto ke každé zakázce, bez ohledu na její velikost, přistupujeme maximálně profesionálně. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi náš technik projde vaše požadavky, přání a představu a na základě těchto informací pak připraví plán, podle kterého se pak budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci s odnesením a převezením vašich věcí na novou adresu, nebo si necháte pomoci s balením některých kusů vybavení nebo se rovnou necháte přestěhovat v Jirnách tzv. na klíč.  Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Jiren nebo z Jiren budou muset potýkat a co je třeba zajistit.  Probereme s vámi veškeré důležité náležitosti, od rezervace parkovacího stání, po oznámení stěhování v domě aj. Poradíme vám také to, jak a kdy začít se stěhováním, jak jednotlivé kusy vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalit a jak připravit nábytek na stěhování, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k poškození. Mnozí majitelé bytů nemají dostatečné zkušenosti se stěhováním a pokud mají ve svém vlastnictví například historicky cenný nábytek, hudební nástroje, archiv knih či jiné věci, které podléhají zvláštnímu režimu stěhování, doporučujeme si nechat pomoci od našich zkušených stěhováků. V rámci nabízených služeb zajistíme tyto kusy nábytku na transport. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Zajistíme přepravu veškerého nábytku i vybavení vaší domácnosti. Rozhodli jste se, že si celou domácnost zabalíte sami? Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na každou zabalenou věc napsat, do jaké místnosti ji máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny
 • Stěhování Jirny

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Tato služba je našimi stěhováky doporučována všem zákazníkům, kteří se potřebují v co nejkratším čase přestěhovat do Jirny nebo z Jirny do nejbližšího okolí, rychle, a přitom nemají dostatek času na balení veškerého vybavení své domácnosti. Nebo ji hojně využívají ti, kteří práci, se kterou nemají zkušenosti, raději přenechají na zkušených. Nebo je vhodná pro podnikatele, živnostníky a majitele firem, kteří mají kancelář, sklad, obchod, výrobní halu a nechtějí vše nechat na bedrech svých zaměstnanců Při objednání této služby se postaráme o kompletní balení, přesun a následné vynošení věcí na nové adrese. Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám přijdou naši zaměstnanci, kteří se pustí do pečlivého balení veškerého vybavení vaší domácnosti. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Elektrospotřebiče vám pomůžeme zapojit, rozmístíme nebo vložíme do vestavěných skříní. Nový byt bude připravený na nastěhování a ve starém bytě provedeme hrubý úklid. Bez starostí, námahy, stresu a chaosu. 

Nejlevnější stěhování v Jirnách

Celá tato akce přináší velké finanční náklady. Zavolejte si k nám na pobočku, domluvte si vaše požadavky, rezervujte si termín a vše ostatní už stačí nechat na našich zaměstnancích, kteří se postarají o kompletní přestěhování, přípravu nábytku na další použití a hrubý úklid na původní adrese. Přestěhujeme vás v Jirnách, do Jiren, z Jiren i blízkého okolí přesně podle vašich požadavků a dle dohodnutého rozsahu, který jste si domluvili s naším technikem. Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým zkušených stěhováků. V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Jirnách. Náš technik propočítá veškeré parametry spojené se stěhováním vašeho bytu, zohlední množství inventáře bytu. Ta je neměnná, s námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Jirnách? Vyhovují vám naše služby pro Jirny? Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Zařizujeme také vyklízení Jirny a okolí

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Projdeme s vámi veškeré vybavení, to, co budete chtít ponechat, dáme stranou a ostatní převezeme do sběrného dvora. Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Jirny. Jaká je orientační cena za vyklízení Jirny? Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení do Jiren nebo z Jiren se podívejte na naše internetové stránky, kde se stačí orientovat podle velikosti nemovitosti. Nebo se na nás obraťte telefonicky a s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení Jirny.S námi budete dopředu vědět, jak a za kolik vám pomůžeme s vyklízením v Jirnách.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?