Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Sháníte levné stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří mají prokazatelné zkušenosti, a ještě vám dokážou ušetřit až 30% nákladů. Pomůžeme vám kromě stěhování také s vyklízením a skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme profesionální stěhovací firma, působící na trhu od roku 2005 a se stěhováním bytů, domů, komerčních prostor, nebytových prostor a jiných nemovitostí máme bohaté zkušenosti. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat ve špatně přístupných místech a není pro nás překážkou vynosit věci z vysokých pater bez výtahu, za co si neúčtujeme ani další poplatky navíc. Díky letité praxi si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Náš tým se skládá výhradně ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, používají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi a okolí
 • Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci o víkendech a svátcích
 • Půjčujeme zdarma krabice i boxy
 • Sestavujeme zdarma cenovou nabídku
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup

Ačkoliv mohou někdy nastat situace, kdy se potřebujete co nejdříve odstěhovat ze svého původního bytu, nemusíte se bát, že byste na všechno zůstali sami a dostali se tak do stresové a nepřehledné situace. Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Zavolejte našim technikům z PROFIGROUP a domluvte s nimi konkrétní den stěhování. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

Jak zajišťujeme stěhování po Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi a z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi?

Záleží nám na dobrém jméně naší firmy, a proto jsou spokojení zákazníci naší prioritou. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, vkládáme své práce nasbírané zkušenosti a pracujeme zodpovědně, rychle, efektivně a diskrétně.  Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme stěhovací plán, podle kterého se pak při práci budeme držet. Na vás záleží, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme odnosit vybavení do vozu, převezeme jej a na nové adrese rozmístíme, nebo zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku a vybavení nebo vás přestěhujeme na klíč. Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno obnáší stěhování z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi nebo do Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a co všechno je třeba před prací zajistit. O všechny naše poznatky se vždy před samotným stěhováním s našimi klienty podělíme. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Pokud zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, třeba o váš drahý nábytek nebo porcelán po babičce, nechte si od nás pomoci. Jestliže máte doma těžký nábytek, velký gauč nebo historicky cenný nábytek a zatím nemáte dostatečné zkušenosti s balením, nechte si s těmito úkony pomoci od našich zaměstnanců. Například nábytek a elektrospotřebiče obalíme do bublinkové folie, hrany opatříme tvrdým kartonem a pak vše ještě zabalíme do fixační folie. Pak všechno pečlivě obalíme bublinkovou a fixační fólií, vyskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Vlastníme profesionální stěhovací vozy, přizpůsobené pro stěhování nábytku, soch, hudebních nástrojů, obrazů apod.  Chcete si svůj byt připravit sami? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme.  Nakonec na zabalený nábytek a krabice stačí napsat, do jaké místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese odnosit a o vše ostatní už se postaráme sami.

Stěhování na klíč v Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi a jeho výhody

Tuto službu doporučujeme zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi nebo z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech a není prostor pro zabalení veškerého vašeho majetku. Je také často využívána našimi zákazníky, kteří raději nechají složitou práci na zkušenějších. „Stěhování na klíč“ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav využívají také zaměstnavatelé, kteří chtějí přestěhovat firmu, ale rozhodně nechtějí zatěžovat své zaměstnance dalšími úkony navíc. Předejte nám klíče od nového a starého a o vše ostatní se postaráme my. Jak to funguje? Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec veškeré vybavení rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese, nábytek smontujeme a připravíme na další použití, krabice uložíme do místností, kam patří. Vše zapojíme, smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
 • Stěhování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Levné „stěhování na klíč“ v Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi

Víme, že přestěhovat celou domácnost není pouze o zabalení věcí a odvozem na novou adresu, ale musí se také vyřešit celá řada zednických prací, pokládka podlah, obložení koupelny, nákup kuchyňské linky a dalšího nábytku a vybavení, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet.  Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Zajistíme bezpečné stěhování do Brandýs nad Labem-Starou Boleslav nebo z Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi a to přesně podle vašich představ. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V dohodnutý čas k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt. Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. S námi víte, kolik stojí naše pomoc v Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi. My vám pomůžeme za každé situace, a to tak, aby vše probíhalo rychle a bez potíží. Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro pomoc v Brandýsu nad Labem-Staré Boleslavi.

Levné vyklízení Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Další službu, kterou u nás můžete poptat, je vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme s odvozem veškerého nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Našim stěhovákům zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením. My vás budeme co nejdříve kontaktovat. My vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat zpět.Nebo nám zavolejte a veškeré podrobnosti s vyklízením Brandýs domluvte přímo s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?