Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Benátky nad Jizerou

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Benátky nad Jizerou

Přemýšlíte během stěhování v Benátkách nad Jizerou o přestěhování celé domácnosti svépomocí nebo zda raději přizvat na pomoc zkušené stěhováky? Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám mimo to také s vyklízením a skladováním vašich věcí. Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Také se zabýváme vyklízením všech druhů nemovitostí a přilehlých objektů, vyklízení v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Při vyklízení nebo stěhování zajistíme vynošení krabic, nábytku a jiného inventáře i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Náš tým stěhováků je pravidelně pro svou práci školen, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici speciálně upravené stěhovací vozy a také je při práci jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. S námi máte nejvyšší garanci spokojenosti, navíc pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. 

 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou

Proč si pro stěhování Benátky nad Jizerou objednat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme v Benátkách nad Jizerou a okolí za nejnižší ceny
 • Při práci používáme profi pomůcky, obalový materiál i vozy
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Pracujeme rychle, efektivně a diskrétně
 • Zabýváme se i krátkodobým či dlouhodobým skladováním
 • Nabízíme pomoc s vyklízením a likvidací pozůstalosti
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou nabídku
 • Neúčtujeme si za práci z vysokých pater nebo ve večerních hodinách

Někdy může být stěhování Benátky nad Jizerou stresující a chaotické, a to zvláště v případě, pokud se potřebujete svou domácnost kompletně přemístit v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a domluvte si s nimi vaše konkrétní požadavky. Nezalekneme se stěhování i během několika dní, naopak vám můžeme pomoci i s balením vybavení vaší domácnosti. Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou
 • Stěhování Benátky nad Jizerou

Jak vás přestěhujeme po Benátkách nad Jizerou nebo z Benátek nad Jizerou?

Pro naši firmu PROFIGROUP je klíčové, aby byli všichni naši zákazníci maximálně spokojení. Garantujeme ty nejlepší služby a dobře odvedenou práci. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi pečlivě projdeme vaše požadavky, ze kterých následně sestavíme plán, kterého se při práci budeme držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku nebo si objednáte službu „stěhování na klíč“. Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás. Za roky praxe dobře víme, co je nutné během práce po Benátkách nad Jizerou a z Benátek nad Jizerou zajistit. Se vším vás seznámíme. Také vám poradíme, kdy je optimální začít s balením, jak zabalit například křehký porcelán, zrcadla, sklo nebo nábytek, aby nedošlo k mechanickému poškození během manipulace nebo převozu. Pokud vlastníte historicky cenný nábytek nebo starožitnosti a zatím nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich stěhováků. Například z nábytku demontujeme dvířka, police, zásuvky, madla i úchytky. Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pečlivě takové věci zabalíme, připravíme na přesun, a nakonec je odvezeme a vyneseme na nové adrese na místo, které jste si předtím sami určili. Zajistíme také přepravu historicky cenného nábytku, soch, obrazů, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a dalších hodnotných věcí.  V těch jsme schopni zajistit bezpečný transport křehkého skla a porcelánu, hudebních nástrojů, soch, nábytku, elektroniky a dalšího vybavení. S námi nemusíte kupovat žádný obalový materiál, stačí si od nás nechat spočítat množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Pak už stačí, abyste nám na krabice a zabalený nábytek napsali, kam co máme na nové adrese rozmístit a o ostatní už se postaráme sami.

Co je služba „stěhování na klíč“ a jak vám pomůžeme s balením?

„Stěhování na klíč“ v Benátkách nad Jizerou nabízíme pro všechny zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat rychle a není čas na zdlouhavé rituály nebo nemají rádi stres a rádi přenechají velké akce profesionálům. Také si ji objednávají ti, kteří se potřebují přestěhovat do Benátek nad Jizerou a neradi se zabývají zdlouhavým a nudným balením a raději tuto činnost svěří profesionálům. „Stěhování na klíč“ Benátky nad Jizerou využívají také zaměstnavatelé, kteří chtějí přestěhovat firmu, ale rozhodně nechtějí zatěžovat své zaměstnance dalšími úkony navíc. Předejte nám klíče a my se postaráme o kompletní přestěhování Benátky nad Jizerou. Jak to probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do našich pevných krabic. Během práce se postaráme o nábytek, ze kterého demontujeme skla, zrcadla, úchytky, madla, police a jiné doplňky. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování!

Objednejte si nejlevnější stěhováky Benátky nad Jizerou

Jsme si dobře vědomi toho, že celá tato akce nespočívá pouze v přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale že se také musí vyřešit stavební úpravy, truhlářské práce, podlahy, výmalba a mnoho dalších úkonů, včetně nákupu nového zařízení, nábytku a doplňků.  S námi za stěhování Benátky nad Jizerou ušetříte až 30% a ještě vám ušetříme hodně fyzické námahy.  Každý, kdo se stěhuje, potřebuje zaplatit ještě další výdaje.  S námi víte, jak bude spolupráce probíhat, díky předpřipravenému harmonogramu. Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Nakonec si technik přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který zdarma svým zákazníkům zdarma půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. S námi máte jistotu, že cena za stěhování je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše služby pro Benátky nad Jizerou? Rezervujte si termín a můžete se těšit na den D.

Pomůžeme vám s vyklízením Benátky nad Jizerou a okolí

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme s velkými kusy nábytku v těžko přístupných místech i ve vysokých patrech bez výtahu, odkud je vynosíme a následně odvezeme do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Chcete znát orientační cenu za vyklízení do Benátky nad Jizerou nebo z Benátek nad Jizerou? Jaká je orientační cena za vyklízení Benátky nad Jizerou? Pro předběžnou cenu za vyklízení Benátky nad Jizerou se podívejte na náš web, kde v aktuálním ceníku dle velikosti vaší nemovitosti zjistíte, kolik za vyklízení u nás zaplatíte. Obratem se vám ozveme zpět.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení Benátky nad Jizerou zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?