Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Čáslav

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Čáslav

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Zavolejte si náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Jsme stěhováci z firmy PROFIGROUP a se stěhováním máme zkušenosti už od roku 2005. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP, působící na trhu už od roku 2005. Mimo to se také zabýváme například krátkodobým či dlouhodobým skladováním v našich moderních skladech a skladových prostorách, vyklízení v pozůstalosti, likvidaci pozůstalosti nebo vyklízení nemovitosti, kterou jste si koupili a zůstaly v ní věci po původních majitelích. Nedělá nám žádný problém vynosit krabice, elektrospotřebiče i nábytek z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst a za tyto úkony si neúčtujeme žádné poplatky navíc.  Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte jistotu, že jsme schopni v případě poškození vašich věcí uhradit výši škody v plné výši. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop, přestěhujeme vás klidně ve večerních nebo nočních hodinách.

Proč si pro stěhování v Čáslavi vybrat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčíme ZDARMA krabice i obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Vyřizujeme poptávky ihned

Pomoc Čáslav nikdy nebylo jednodušší, i když se zrovna vyskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů nebo snad dokonce dnů. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že váš nový byt je připravený k nastěhování a vy zatím nemáte ani sbaleno a rozhodně nechcete zbytečně platit další nájem, nezoufejte! Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Stačí nám zavolat, dohodnout ideální den a čas a o ostatní už se postaráme za vás. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo se postaráme o převoz vašich věcí na klíč. 

Jak pracujeme v Čáslavi a okolí?

Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak, aby kvalita služeb byla co nejvyšší. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Záleží pouze na vás, zda si od nás necháte odnosit a převézt nábytek a krabice na novou adresu, zda vám pomůžeme něco zabalit nebo zda všechno převezeme tzv. na klíč. Navíc jsme si díky mnohaletým zkušenostem vědomi, co všechno naše práce v centru Čáslav i v okolních částech obnáší, jaké jsou zde nástrahy a co je třeba zajistit. Veškeré důležité informace s vámi projdeme. Například vám poradíme, co všechno je třeba zařídit na úřadech před tím, než se odstěhujete. Pokud zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, třeba o váš drahý nábytek nebo porcelán po babičce, nechte si od nás pomoci. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením věcí, které jsou rizikové na mechanické poškození. Pečlivě vše připravíme na transport, například z nábytku demontujeme úchytky, skleněné části nebo zrcadla.  Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační fólií. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožní bezpečnou přepravu hudebních nástrojů, soch, obrazů, křehkého porcelánu a dalšího vybavení. V těch jsme schopni zajistit bezpečný transport křehkého skla a porcelánu, hudebních nástrojů, soch, nábytku, elektroniky a dalšího vybavení. Ušetřete s námi na obalovém materiálu, který od nás získáte ZDARMA. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav

„Stěhování na klíč“ Čáslav od PROFIGROUP

Tuto službu doporučujeme zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Čáslavi nebo z Čáslavi v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech a není prostor pro zabalení veškerého vašeho majetku. Také tuto službu využívají majitelé firem a kanceláří, kteří neradi nechávají práci nad rámec úkolů na svých zaměstnancích. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, obchodů, restaurací, hotelů, skladů, výrobních linek aj. Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení, to nepotřebné dáme stranou a vše co má přijít do nového, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Projdeme s vámi veškeré vybavení a sepíšeme to, co se má odvézt do sběrného dvora a co se přestěhuje na novou adresu, nakonec vše pečlivě zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o následné rozmístění nábytku na nové adrese a jeho další použití. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich představ, elektroniku zapojíme a vestavné spotřebiče uložíme do skříní. Pomůžeme s přípravou bytu na další použití. Váš byt připravíme k nastěhování.

 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
 • Stěhování Čáslav
Nejlevnější stěhování v Čáslavi od PROFIGROUP

Dobře víme, že celá tato akce není pouze o převozu věcí z jedné adresy na druhou, ale musí se také zajistit různé stavební úpravy, pokládka podlah, nákup vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Čáslav.  Využít můžete jen pomoc s odnesením krabic a nábytku na novou adresu nebo si nechte přestěhovat svůj byt na klíč. Jak pracujeme? Obraťte se na naše techniky. Pošleme k vám našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své představy, domluvíte podrobnosti, a nakonec společně připravíte stěhovací plán. Je pouze na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnesením věcí do auta, přesun na novou adresu a rozmístěním nábytku, nebo zda si rovnou objednáte službu na klíč. Technik si přeměří veškerý nábytek, doporučí velikost stěhovacího vozu a propočítá množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám půjčíme ZDARMA. Aby celá akce probíhala jako na drátkách, technik si nakonec změří prostory, největší kusy nábytku, nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a s touto cenou můžete klidně počítat do svého rozpočtu. Vyhovují vám naše nabízené služby v Čáslavi?   Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nechte si pomoci s vyklízením v Čáslavi?

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Vše nepotřebné, co si budete přát vystěhovat, odvezeme do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. S námi ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací nebo výkupem starého nábytku. U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách. Pro zjištění orientační ceny vyberte z našeho aktuálního ceníku na webu velikost nemovitosti a poté nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?