Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Chýně

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Chýně

Přemýšlíte během stěhování v Chýni o přestěhování celé domácnosti svépomocí nebo zda raději přizvat na pomoc zkušené stěhováky? Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP! Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním, vyklízením a skladováním v Chýni a okolí už od roku 2005. Mimo to svým zákazníkům pomáháme s vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Díky letité praxi si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu, že bude vše v pořádku a kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni zaplatit úhradu škody na vašem majetku v plné výši. Zavolejte si nás kdykoliv, pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

Proč si objednat na pomoc se stěhováním v Chýně PROFIGROUP?

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

S naší profesionální stěhovací firmou PROFIGROUP nezáleží na tom, zda máte malou garsoniéru nebo velký rodinný dům, ve kterém máte mnoho vybavení, protože s námi bude stěhování Chýně rychlé, bez starostí, a hlavně bez stresu, i když se budete stěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Dostali jste klíče od svého nového bytu? Obraťte se na nás pro spěšné stěhování Chýně a okolí.  Nabízíme spěšné stěhování v Chýni, do Chýně a z Chýně a širokého okolí.  A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně

Jak probíhá stěhování do Chýně a z Chýně u PROFIGROUP?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Proto odvádíme kvalitní služby. Dříve, než k vám pošleme náš tým, pošleme k vám našeho technika, se kterým projdete veškeré vybavení své domácnosti, které od nás budete chtít přestěhovat, řekněte své požadavky, přání, představy a na základě toho náš technik sestaví plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci pouze s odstěhováním vašich věcí na novou adresu nebo vám pomůžeme s balením vybraných kusů vybavení nebo zajistíme kompletní stěhování na klíč. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a dobře vědí, co je při stěhování do Chýně potřeba zajistit. O veškeré naše poznatky se podělíme s našimi klienty. Také vám poradíme, jak například zabalit nábytek, zrcadla, sklo a jiné drahé vybavení, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání a jinému poškození při manipulaci nebo transportu. Jestliže zatím nemáte s balením a přípravou nábytku zkušenosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pak vše pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec odneseme do našich stěhovacích vozů. Naše speciálně upravené stěhovací vozy nabízí bezpečnou přepravu pro historicky cenné věci, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán, hudební nástroje a jiné. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Ušetřete s námi díky našim službám, zahrnující pomoc od našich stěhováků, výběr dostatečně velkého vozu a půjčení obalového materiálu i stěhovacích pomůcek ZDARMA až 30% nákladů. Pak už stačí na každou zabalenou věc napsat, do jaké místnosti ji mají naši stěhováci vynést a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně
 • Stěhování Chýně

Nejlevnější „stěhování na klíč“ v Chýni

Potřebujete se co nejrychleji přestěhovat do Chýně nebo z Chýně, ale nestíháte svou domácnost zabalit do termínu? Proto tuto službu doporučujeme každému, kdo se stěhuje nečekaně rychle, nebo tomu, kdo nechce s balením ztrácet čas. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Jak to probíhá? Projdeme s vámi celou vaši domácnost, zapíšeme si, co už nepotřebujete, a to převezeme do sběrného dvora, zatímco ostatní věci zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití, krabice odneseme do místností, kam patří. Vše připravíme na vaše nastěhování. Vše smontujeme a připravíme na další použití. Přenechejte nám své starosti se stěhováním a přijděte do svého nového bytu, připraveného k nastěhování. 

Hledáte levné stěhování Chýně

Rádi byste si nechali pomoci od našich zkušených stěhováků z Chýně, ale nejste si jisti, na kolik vás celý proces vyjde?  Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Přestěhujeme vás v Chýni, do Chýně, z Chýně i blízkého okolí přesně podle vašich požadavků a dle dohodnutého rozsahu, který jste si domluvili s naším technikem. Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. V dohodnutém termínu k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky, představy a další náležitosti stěhování v Chýni. Náš technik si přeměří prostory, největší kusy nábytku a spočítá krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Pak připraví časový harmonogram a připraví cenovou kalkulaci. Pak připraví harmonogram a cenovou nabídku, která je neměnná. Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby v Chýni, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. V dohodnutý čas k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení v Chýni

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, chalup, chalup, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozem veškerého nebo pouze vybraného vybavení, elektrospotřebičů, nábytku a jiného vybavení do místu příslušného sběrného dvora, kde přijímají výbavu domácností pro ekologickou likvidaci ZDARMA. Ekologická likvidace je zdarma.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Chýně. Chcete vědět, kolik bude vyklízení v Chýni stát? Podívejte se do našeho platného ceníku na našem webu, kde najdete přibližnou cenu za vyklízení Chýně i za skladování, podle velikosti vaší nemovitosti. Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky domluvit přímo s naším technikem.Nebo se na nás můžete obrátit také telefonicky a domluvit přímo s naším technikem veškeré náležitosti týkající se vyklízení Chýně.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?