Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Dobříš

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Dobříš

Potřebujete přestěhovat svůj byt či dům v Dobříši a nechcete se spoléhat na pomoc přátel?  Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří mají prokazatelné zkušenosti, a ještě vám dokážou ušetřit až 30% nákladů. Máme zkušenosti také s vyklízením bytů, domů a nebytových prostor, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti, zajišťujeme rovněž krátkodobé i dlouhodobé skladování.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním bytů, rodinných domů, firem, kanceláří a dalších komerčních prostor. Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí od vybavení po předchozích majitelích, vyklízením bytů a domů v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti. Pracujeme dle vašich požadavků a přání, věci vytřídíme a odnosíme i z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez výtahu bez příplatků. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají výhradně profesionální pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním.  S námi máte jistotu, že pokud by během naší práce vznikla na vašem majetku škoda, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a stěhujeme do Dobříše i z Dobříše a okolí tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno.

 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Dobříši a okolí
 • Nabízíme nejnižší ceny za naše služby
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Jsme spolehlivým partnerem pro fyzické i právnické osoby
 • Sestavíme vám zdarma cenovou kalkulaci předem
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Stěhování Dobříš jako takové vyžaduje určitě nějaké ty zkušenosti, aby nedošlo k chaosu, stresu a nepříjemnému shonu. Dostali jste od makléře informaci, že jsou na vaší nové adrese dokončeny veškeré zednické práce a váš byt je připravený k nastěhování? Obraťte se na nás. Zajišťujeme spěšné stěhování a pokud nestíháte, klidně vás přestěhujeme v Dobříši na klíč. A kromě toho vám pomůžeme s balením, pokud nestíháte.

Jak vám pomůžeme při stěhování po Dobříši a z Dobříše?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  Proto se snažíme odvádět tu nejlepší práci a nezáleží nám na tom, zda zrovna stěhujeme malou garsoniéru, rodinný dům nebo velkou firmu či sklad. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi pečlivě projdeme vaše požadavky, ze kterých následně sestavíme plán, kterého se při práci budeme držet. Vyberte si tu nejlepší z námi nabízených služeb, řekněte si individuální požadavky a ostatní už nechte na nás! Za roky praxe v oboru stěhování Dobříš máme mnoho zkušeností a víme, co je potřeba všechno zařídit a zajistit. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme a poradíme, na co se při práci v centru Dobříš připravit. Poradíme vám také, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak připravit například elektroniku, elektrospotřebiče, křehký sklo a porcelán, nábytek a jiné vybavení na přesun, aby nedošlo k nechtěným ztrátám. Pokud nemáte zatím s přípravou nábytku na transport zkušenosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Pečlivě připravíme křehké věci na přesun.  Veškeré vybavení obalíme do bublinkové a následně fixační folie, opatrně přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě přivážeme tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Chcete si svou domácnost připravit na stěhování sami? Napište na každý kus, kam jej naši stěhováci mají na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme sami. Nakonec na zabalený nábytek a krabice stačí napsat, do jaké místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese odnosit a o vše ostatní už se postaráme sami.

Jak vás přestěhujeme v Dobříši na klíč?

Čeká vás balení domácnosti do Dobříš nebo z Dobříše, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo ji nabízíme majitelům firem, kteří chtějí rozvíjet své podnikání, stěhují se v Dobříši na lukrativnější adresu, ale neradi dávají zaměstnancům práci navíc. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, sepíšeme si, co máme vyřadit a věci, které se mají přestěhovat na novou adresu, pečlivě zabalíme. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Vše smontujeme, sestavíme a připravíme na další použití. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
 • Stěhování Dobříš
Levné stěhování Dobříš od PROFIGROUP

Kromě přemístění domácnosti z jedné nemovitosti do druhé se také musí zařídit i jiné záležitosti, například zednické, podlahářské, truhlářské, obkladačské a truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a tohle všechno je velká finanční zátěž pro váš rozpočet. Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. S námi budete znát cenu předem, ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky až 30% a ještě vám ušetříme mnoho fyzických sil. Jak pracujeme? Nejdříve zavolejte našim technikům a domluvte si návštěvu přímo u vás doma. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme přestěhovat jen několik málo krabic z vaší garsonky, nebo vám pomůžeme přestěhovat rodinnou vilu, včetně garáže. Pošleme k vám technika, se kterým proberete vaše představy a požadavky na stěhování, veškeré podrobnosti a náležitosti. Ta je neměnná. Ta je neměnná! S námi neplatíte ani o korunu navíc. V dohodnutém čase k vám přijede náš zkušený tým a odstěhuje vás za nejnižší cenu na trhu.

Levné vyklízení Dobříš

Mezi naše další služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých nemovitostí. Realizujeme rovněž vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Vybavení pečlivě roztřídíme a odvezeme do příslušného sběrného dvora. Likvidace věcí z vyklízení v místně příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením. A jaká je cena vyklízení Dobříš a okolí? Jaká je předběžná cena za vyklízení Dobříš a likvidace pozůstalosti Dobříš? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do ceníku nebo nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. My vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat zpět.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte své požadavky s naším technikem ohledně vyklízení Dobříš.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?