Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Dobrovíz

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Dobrovíz

Rozhodli jste se přestěhovat do Dobrovíz a potřebujete pomoci se stěhováním nejen krabic, ale také nábytku a dalšího vybavení vaší domácnosti? Až budete znát přesné datum, zavolejte si na pomoc náš tým zkušených stěhováků, kteří vám pomohou odnosit těžké krabice, velké skříně i elektroniku. Pomůžeme vám nejen s přestěhováním, ale také s vyklízením a uskladněním vašich věcí v moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP působící na trhu od roku 2005 a ve svém týmu máme statné stěhováky, kteří mají se svou prací mnohaleté zkušenosti. Mimo to se také věnujeme vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Mnohaleté zkušenosti každý den zúročujeme při naší práci, a proto nám nedělá problém vynosit krabice, elektrospotřebiče a nábytek z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Náš tým se skládá výhradně ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, používají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby během práce vznikla škoda na vašem majetku. Jsme vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop. K zákazníkům přistupujeme individuálně.

 • Stěhování Dobrovíz
 • Stěhování Dobrovíz
 • Stěhování Dobrovíz
 • Stěhování Dobrovíz

Proč si na pomoc se stěhováním Dobrovíz pozvat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Dobrovíz a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

Pomoc Dobrovíz nikdy nebylo jednodušší, i když se zrovna vyskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů nebo snad dokonce dnů. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové, nečekejte, neplaťte zbytečný další měsíční nájem a pusťte se do balení. Zavolejte si naše stěhováky. Zajišťujeme spěšné stěhování do Dobrovíz a okolí. Stačí si u nás objednat stěhování na klíč Dobrovíz, předat nám klíče a nechat nás o všechno se postarat, nebo si jednoduše necháte pomoci s tím, co nestíháte.

 • Stěhování Dobrovíz
 • Stěhování Dobrovíz
 • Stěhování Dobrovíz

Jak pomáháme při stěhování do Dobrovíze a z Dobrovíze?

Stěhování Dobrovíz provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Proto dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Dobrovíze, s vámi sestavíme plán, ve kterém budou zahrnuty veškeré vaše představy, přání a požadavky. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme s garsoniérou, přestěhováním rodinné vily nebo firmy, záleží na vás, do jaké míry vám pomůžeme s balením nebo zda vás rovnou přestěhujeme na klíč. Během transportu domácnosti z Dobrovíze a do Dobrovíze je nutné zajistit hned několik záležitostí. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. Také vám poradíme, jak a kdy začít s balením, abyste získali dostatek času a váš byt se neproměnil v chaos a nepořádek. Pokud zatím nemáte zkušenosti s balením, nechte si pomoci od našeho týmu. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou například historického nábytku, balením soch, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a jiných předmětů na transport. Například nábytek připravíme na přesun tak, že jej, pokud to lze, rozložíme, pokud ne, demontujeme dvířka, police, zásuvky, úchytky. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Naše speciálně upravené stěhovací vozy garantují bezpečnou přepravu křehkých věcí, starožitností, vybavení domácnosti, nábytku, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Nechte si od nás půjčit ZDARMA obalový materiál i krabice. Pak si nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, včetně obalového materiálu. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

Co je služba „stěhování na klíč“ a jak vám pomůžeme s balením?

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se stěhují do Dobrovíze nebo naopak z Dobrovíze a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a nemají dostatek prostoru a času pro balení. Také ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří nemají času nazbyt a raději svůj volný čas tráví se svými nejbližšími, zatímco práci, se kterou nemají zkušenosti, nechají na zkušených. Také ji doporučujeme majitelům obchodů, kanceláří, firem, výrobních hal, skladů a jiných prostor, kdy je potřeba více šikovných rukou. Předejte nám klíče od nové a staré adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Projdeme s vámi vybavení vaší domácnosti a zapíšeme si, co je potřeba vyřadit a co převezeme na novou adresu. Poté vše uložíme do našich vozů a přestěhujeme na novou adresu. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme tak, jak jste si předem dohodli s naším technikem. Vše smontujeme, sestavíme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

Cena za stěhování Dobrovíz: Podívejte se na naší akční nabídku

Víme, že stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, protože se nejedná pouze o samotný přesun věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také vyřešit spousta zednických, podlahářských, obkladačských prací, nákup nového vybavení, elektroniky, spotřebičů i nábytku. Proto pro každého představuje velkou finanční zátěž a mnoho zákazníků váhá, zda se nepřestěhovat svépomocí. Jak to probíhá? Jak pracujeme? Objednejte si náš tým. V dohodnutém čase vás přímo na adrese navštíví náš specialista, se kterým domluvíte veškeré své požadavky, představy a průběh. Je na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci a jak moc individuální požadavky na naše stěhováky budete mít. Pošleme k vám technika, se kterým proberete vaše představy a požadavky na stěhování, veškeré podrobnosti a náležitosti. Pak připraví plán a cenovou nabídku.  A ta je od té doby neměnná. Vyhovují vám naše služby pro Dobrovíz? Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Zajišťujeme také Vyklízení Dobrovíz a likvidaci pozůstalosti

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Postaráme se o částečnou nebo kompletní likvidaci inventáře od vyklízení veškerého vybavení, přes odvoz nábytku do sběrného dvora nebo na skládku. Zde provedou likvidaci veškerého vybavení zdarma. S námi ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací nebo výkupem starého nábytku. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Dobrovíz.  Podívejte se na náš web, kde najdete platný ceník za vyklízení Dobrovíz a zanechte nám zprávu zaslanou kontaktním formulářem. V nejbližší době se vám ozveme nazpátek.S námi budete předem vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?