Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Chrášťany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Chrášťany

Plánujete stěhování v Chrášťanech a nechcete se dostat do časového presu nebo stresu? Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a zajišťujeme také likvidaci v pozůstalosti. Mimo to svým zákazníkům pomáháme s vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Náš tým pracovníků je pravidelně školen pro svou práci, při práci používá výhradně profesionální stěhovací pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici má speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši pravidelně školení stěhováci jsou zdatní muži, kteří při práci používají moderní stěhovací vozy, profi stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během stěhování Chrášťany vyskytla chyba a došlo k mechanickému poškození vašich věcí, tak jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Máme za sebou roky praxe v oboru
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma;Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Naši specialisté vám garantují to nejjednodušší pomoc při přestěhování Chrášťany a to i v situaci, kdy potřebujete rychle přestěhovat, ideálně v následujících dnech. Dostali jste klíče od svého nového bytu, a tak logicky nechcete platit další měsíční nájem zbytečně? Obraťte se na nás. Svým zákazníkům totiž nabízíme spěšné stěhování v Chrášťanech, do Chrášťan a z Chrášťan. Objednejte si stěhování na klíč nebo si nechte pomoci s balením vybraných skříní, porcelánu, skla, zrcadel, soch a jiných křehkých doplňků. 

 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany

Stěhování v Chrášťanech probíhá snadno a rychle

Vždy vám záleží na spokojenosti zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a pečlivostí. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto s vámi veškeré náležitosti stěhování projdeme, vyslechneme si vaše požadavky i představy o stěhování, a nakonec s vámi vypracujeme pracovní plán, podle kterého se budeme po celou dobu realizace zakázky držet. Na vás záleží, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme odnosit vybavení do vozu, převezeme jej a na nové adrese rozmístíme, nebo zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku a vybavení nebo vás přestěhujeme na klíč. Díky dlouholeté praxi v oboru dobře víme, co obnáší stěhování do Chrášťany nebo z Chrášťan a co všechno je třeba zajistit. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Poradíme, jak připravit vybavení domácnosti, nábytek, elektrospotřebiče i třeba sochy na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k mechanickému poškození. Mnoho českých domácností má doma historicky cenné předměty, starožitný nábytek, cenný nábytek, křehký porcelán nebo sklo, nebo třeba jen rodinný klenot v podobě porcelánu po prababičce. Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu s balením. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Pak jednotlivé kusy zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany obalíme tvrdým papírem, a nakonec vše připásáme v našich speciálně upravených vozech, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození během transportu. Naše speciálně upravené stěhovací vozy garantují bezpečnou přepravu křehkých věcí, starožitností, vybavení domácnosti, nábytku, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Chcete si zabalit sami? Ušetřete s námi až 30% nákladů, protože my vám zajistíme půjčení krabic, obalového materiálu a boxů zcela zdarma. Na krabice pak stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese rozmístit, aby byl váš nový domov připravený ihned k nastěhování a nemuseli jste složitě lovit veškeré vybavení v jednotlivých krabicích.

 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany
 • Stěhování Chrášťany

Jak pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Chrášťan nebo z Chrášťan a nechtějí se dostat do stresu nebo časového presu. Také je skvělou volbou pro ty zákazníky, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději jej přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo ji využívají například majitelé firem, živnostníci, podnikatelé a obchodníci, kteří vlastní firmu, kancelář, obchod, sklad a jiné prostory, kdy je třeba více zkušených osob pro bezpečné balení jednotlivých věcí. Předejte nám klíče a my se postaráme o vše. Jak pracujeme? Vezmeme si od vás klíče od obou nemovitostí, pustíme se do pečlivého balení vybavení, které nakonec uložíme do krabic, a nakonec vše odneseme do stěhovacího vozu. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec vše odvezeme na novou adresu, nábytek rozmístíme dle předem dohodnutého plánu na místo určení, do jednotlivých místností roznosíme krabice. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. S námi je stěhování hračka!

Levné stěhování Chrášťany: zajistí PROFIGROUP

Víme, že stěhování není pouze o přesunu věcí z jedné domácnosti do druhé, ale souvisí s tím také rekonstrukce, nákup vybavení interiéru, nábytku a doplňků. Nebojte se svěřit těžkou práci do našich rukou. Přestěhujeme vás do Chrášťan a z Chrášťan přesně podle vašich představ.  Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. Pošleme k vám našeho technika, se kterým si projdete své požadavky. Je na vás, zda si vyberete pomoc s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo zda si necháte pomoci s balením nebo rovnou převozem celé domácnosti na klíč. Náš technik s vámi projde veškeré kroky, změří nábytek, který bude transportovat a také spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro případ potřeby. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Chrášťany nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete přesně vědět, kolik si máte na stěhování Chrášťany vyčlenit. Vyhovují vám naše služby? Objednejte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky v Chrášťanech.

Vyklízení bytů, domů a okolních staveb Chrášťany a okolí 

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, chalup, chalup, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozením starého nepotřebného vybavení a ostatních věcí do sběrného dvora. Likvidace odpadu v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám platíte pouze za naše služby. Vyklízení v Chrášťanech provádíme tak, že veškeré vybavení, včetně nábytku, odvezeme na skládku nebo vše necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře v místě bydliště, kde provádí likvidaci ZDARMA.  Podívejte se na naše internetové stránky v aktuálním ceníku vyberte velikost nemovitosti. Nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. My vás budeme obratem kontaktovat zpět.S námi jednoduše víte, s čím a za kolik vám pomůžeme!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?