Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Háje

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Háje

Chystáte se na velké stěhování svého bytu nebo domu a přemýšlíte, jak všechno zvládnete, aniž byste se dostali do časového shonu nebo stresu? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří mají prokazatelné zkušenosti, a ještě vám dokážou ušetřit až 30% nákladů. Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP, pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním! Naše firma PROFIGROUP se stěhováním po Hájích zabývá už od roku 2005 a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, které uplatňujeme při dalších realizovaných zakázkách. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás není problém vynosit krabice, skříně, elektrospotřebiče a jiné velké vybavení z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Díky našim zkušenostem jsme schopni vynosit těžké elektrospotřebiče, nábytek a velké kusy vybavení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Náš tým se skládá ze zdatných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají pouze profesionální stěhovací pomůcky, k dispozici mají upravené velké vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním.  To pro případ, kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. K zákazníkům přistupujeme individuálně, dle domluvy vás přestěhujeme i ve večerních hodinách nejen v Hájích, ale také v nejbližším okolí.

Jak pracují naši zaměstnanci PROFIGROUP V Hájů a okolí? 

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Háje a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

I vy můžete mít Stěhování Háje bez problémů a stresu, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat narychlo, v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám zavolal makléř, že je váš nový vysněný byt či dům připraven k nastěhování, neváhejte ani chviličku, vypovězte nájem na své původní adrese, abyste už nemuseli platit zbytečně další měsíc. Obraťte se na nás. Nabízíme totiž spěšné stěhování Háje. Domluvte si s námi rozsah služeb a v dohodnutém čase se vám postaráme o bezproblémové přestěhování veškerého vybavení vašeho bytu na novou adresu. 

 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje

Jak vás přestěhujeme do Hájů nebo z Hájů a okolí?

Stěhování Háje provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. Proto se snažíme odvádět tu nejlepší práci a nezáleží nám na tom, zda zrovna stěhujeme malou garsoniéru, rodinný dům nebo velkou firmu či sklad. Abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků, dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a individuální požadavky, sestavíme plán a podle toho se pak budou naši zaměstnanci držet. Je na vás, jakou z našich nabízených služeb si vyberete, zda budete mít individuální požadavky nebo budete chtít pomoci s balením vašich věcí. Během transportu domácnosti z Hájů a do Hájů je nutné zajistit hned několik záležitostí. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Také vám poradíme, jak zabalit například křehké sklo a porcelán, jak připravit nábytek na přesun a jak zajistit bezpečný transport elektrospotřebičů a elektroniky. Jestliže ve svém bytě máte například skleněné vitríny, velká zrcadla, sochy, historicky cenný nábytek nebo jiné doplňky, které vyžadují balení se zvýšenou opatrností, obraťte se na naše zaměstnance.rámci našich služeb vám pomůžeme s balením.  Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. ten zabalíme do fixační folie a hrany obalíme do kartonu, aby nedošlo k poškození. Naše upravené vozy zajistí bezpečný transport pro historicky cenné předměty, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán i například hudební nástroje.  Chcete si vše připravit sami? Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Stačí, abyste krabice označili štítky podle místností, kam na nové adrese mají přijít. 

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Hájích

„Stěhování na klíč“ v Hájích je určené pro všechny, kteří se chtějí přestěhovat bez zbytečného stresu a chaosu.  Také ji rádi využívají ti, kteří rádi tráví čas po svém a nemají čas na balení. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak to probíhá? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. Nábytek pečlivě demontujeme nebo z něj sundáme zásuvky, dvířka, police, madla, úchytky a pak jej zabalíme do fixační folie. Nakonec veškeré vybavení rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese, nábytek smontujeme a připravíme na další použití, krabice uložíme do místností, kam patří. Tam vše vynosíme do jednotlivých místností a nábytek smontujeme pro další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
 • Stěhování Háje
Objednejte si nejlevnější stěhováky Háje

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Mnoho zákazníků se tak snaží ušetřit a volí stěhování svépomocí, což rozhodně nedoporučujeme. Přestěhujeme vás nejlevněji do Háje a z Háje, dle vašich představ. Jak nejvíce ušetříte? Zavolejte si nás a my k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte vaše konkrétní požadavky a sestavíte plán stěhování, včetně časového harmonogramu. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. V rámci našich nabízených služeb si můžete vybrat jednu z mnoha variant pomoci, navíc ke každému přistupujeme individuálně, a tak si s námi jednoduše domluvíte i nadstandardní věci bez problému. Technik si přeměří veškerý nábytek, doporučí velikost stěhovacího vozu a propočítá množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám půjčíme ZDARMA. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. U nás máte jistotu, že cena sestavená naším technikem je od té chvíle neměnná a vy přesně víte, kolik za stěhování v Hájích zaplatíte. Vyhovují vám naše služby v Hájích? Rezervujte si u nás termín a v den D k vám pošleme náš tým zaměstnanců.

Nejlevnější vyklízení v Hájích

Mezi naše služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti, kromě toho nabízíme také skladování v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni pomoci s odnesením veškerého vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu a odvozem do sběrného dvora. Likvidace věcí z vyklízení v místně příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením. Jaká je cena za vyklízení? Jaká je cena za vyklízení a skladování Háje? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky domluvit přímo s naším technikem.Díky vlastním stěhovacím vozům, krabicím, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek, vám ušetříme až 30% nákladů spojených s vyklízením!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?