Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Hloubětín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Hloubětín

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Jak ale přestěhovat celou domácnost, aby vše probíhalo bez stresu a chaosu? Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním, vyklízením a skladováním v Hloubětíně a okolí už od roku 2005. Kromě stěhování Hloubětín zajišťujeme také vyklízení bytů, domů, ale také obchodů, kanceláří, salonů, hotelů, skladů a dalších komerčních prostor, nabízíme pomoc s vyklízením v pozůstalosti a likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy. Nedělá nám žádný problém vynosit krabice, elektrospotřebiče i nábytek z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst a za tyto úkony si neúčtujeme žádné poplatky navíc.  Náš tým pravidelně školených stěhováků používá při práci kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, krabice, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte jistotu, že jsou vaše věci v naprostém bezpečí a v případě nehody jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. S námi si nemusíte brát pro stěhování do Hloubětína nebo z Hloubětína volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Hloubětíně, ale také v nejbližším okolí.

Proč si na pomoc se stěhováním v Hloubětína objednat PROFIGROUP? 

 • Garantujeme stěhování Hloubětín bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy i obalový materiál
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Zajišťujeme vyklízení a skladování
 • Sestavíme cenovou nabídku zdarma

I když se potřebujete přestěhovat do Hloubětína nebo z Hloubětína během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Často se na nás obracejí zákazníci, kteří dostali klíče od svého nového bytu a už nechtějí platit další nájem na původní adrese. Obraťte se na nás. Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním v Hloubětíně a okolí. Stačí si u nás objednat „Stěhování na klíč“ a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak probíhá stěhování do Hloubětína a z Hloubětína s PROFIGROUP

Vždy nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, náš technik s vámi projde vaše požadavky, přání a představy, na jejichž základě sestaví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci jen s převozem vašich věcí na novou adresu, zda si necháte pomoci s balením jednotlivých kusů vybavení nebo si necháte pře odvézt na klíč. Naši profesionální stěhováci za roky praxe v Hloubětíně dobře vědí, co je třeba před zahájením práce zajistit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak a co zajistit. Poradíme vám také to, jak a kdy začít se stěhováním, jak jednotlivé kusy vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalit a jak připravit nábytek na stěhování, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k poškození. Možná s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se během balení, přenášení nebo transportu něco poškodilo. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Ze starožitného nábytku například demontujeme úchytky, madla, police, skleněné části a zrcadla. Nábytek obalíme do bublinkové folie, rohy ochráníme kartony, a nakonec vše zabalíme do fixační folie. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty. Pak si od nás nechte půjčit obalový materiál a stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci, a to vše ZDARMA. Abyste s námi co nejvíce ušetřili, zdarma vám půjčíme obalový materiál, krabice, boxy i stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci. Našim stěhovákům pak nezapomeňte na veškeré vybavení napsat, kam jej mají na nové adrese uložit. O vše ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín

Jak vám pomůžeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Hloubětíně rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Přestěhujte se bez zbytečného stresu a neztrácejte čas zdlouhavým balením. Také ji hojně využívají ti, kteří neradi ztrácí čas balením a raději svůj volný čas tráví s rodinou, přáteli nebo sportovními aktivitami. Předejte nám klíče a nechte si pomoci s balením, transportem a rozmístěním věcí na nové adrese.  Jak pracujeme? Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme do stěhovacího vozu. Během práce se postaráme o bezpečný transport veškerého vybavení, elektroniky a nábytku. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese přesně podle plánu tak, jak jste si dohodli s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
 • Stěhování Hloubětín
Ušetřete s PROFIGROUP Hloubětín 30% nákladů

Stěhování Hloubětín není pouze o přesunu věcí ze staré na novou adresu, je také spojeno s rekonstrukcí bytu, nákupem nového vybavení, nábytku a doplňků. Jsme si vědomi, že celý tento proces vyžaduje velké finanční výdaje.  Naši stěhováci vás přestěhují v Hloubětíně dle vašich požadavků, a navíc s námi díky půjčení krabic a obalového materiálu ušetříte velké finanční výdaje! Jak s námi ušetříte? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s vystěhováním a převezením vašich věcí nebo si rovnou necháte celou domácnost přestěhovat na klíč. Náš technik s vámi projde vaše požadavky, poznamená si rozsah vašich požadovaných služeb, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Pak sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Vyhovují vám naše služby? Pak si u nás rezervujte datum v kalendáři. Pokud se vám líbí naše nabídka spolupráce v Hloubětíně a okolí, rezervujte si u nás termín. Rezervujte si termín a v den D se u vás pustíme do práce.

Levné vyklízení v Hloubětíně a okolí

Pomůžeme vám také v oblasti vyklízení bytů, domů a přilehlých nemovitostí, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Pomůžeme vám s vyklizením a recyklací veškerého nepotřebného vybavení, nábytku a elektrospotřebičů. Jaká je orientační cena za vyklízení? Jaká je orientační cena za vyklízení Hloubětín? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do ceníku nebo nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Nebo stačí zavolat a domluvit si s technikem celou záležitost vyklízení.Při telefonické konzultaci s naším technikem rovnou sjednáte jeho návštěvu u vás a přímo na místě vám spočítá konkrétní cenu za vyklízení Hloubětín. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?