Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Holešovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Holešovice

Vybrali jste si svůj vysněný byt či dům v Holešovicích, podepsali jste smlouvu a už nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním nebo likvidací pozůstalosti. Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně. Díky mnohaletým zkušenostem jsme vám schopni pomoci s běžným vybavením domácnosti, ale také s těžkými skříněmi, elektrospotřebiči, pohovkami a dalším vybavením domácnosti i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro bezpečné stěhování, při práci používají výhradně kvalitní profesionální stěhovací pomůcky, disponují kvalitními krabicemi, boxy a obalovým materiálem, který zdarma půjčujeme a při práci jsme jako firma jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích, za co si neúčtujeme poplatky.

Jak vám pomůžeme?

 • Stěhujeme bez rizika
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Zakázky vyřizujeme obratem
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme zdarma krabice a obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Cenovou nabídku vám připravíme zdarma a na míru
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu

Hledáte pomoc v Holešovic a nevíte, na koho se obrátit, zvláště v případě, že se potřebujete přestěhovat během následujících týdnů či dokonce dnů? Dostali jste od makléře informaci, že jsou na vaší nové adrese dokončeny veškeré zednické práce a váš byt je připravený k nastěhování? Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem na své původní adrese. Nabízíme spěšné stěhování Holešovice a pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! Pokud nemáte dostatek času na balení, rovnou si u nás můžete objednat kompletní přestěhování na novou adresu, čímž si ušetříte nejen čas, ale také mnoho fyzických sil.

Stěhování v Holešovicích probíhá snadno a rychle

Ať už potřebujete pomoci s přemístěním věcí z malé garsoniéry, většího rodinného domu nebo firmy, vždy nám záleží na vaší maximální spokojenosti. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Při práci postupujeme dle předem připraveného stěhovacího plánu, který jste si vypracovali s naším technikem přímo u vás doma. Je na vašem rozhodnutí, zda si svou domácnost zabalíte sami nebo vás přestěhujeme na klíč. Moc dobře víme, co všechno stěhování Holešovice obnáší a co je třeba dopředu zajistit. Proto s vámi projdeme veškeré podrobnosti, doporučíme, kdy a jak začít s balením a jak zabalit jednotlivé věci, tak, aby během transportu nedošlo k nechtěnému poškození skel, zrcadel a jiných křehkých věcí. Poradíme vám, kdy a jak nejlépe začít se stěhováním, jak nejlépe zabalit křehké vybavení, jak připravit nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození hran a poškrábání nábytku. Jestliže ve svém bytě máte například skleněné vitríny, velká zrcadla, sochy, historicky cenný nábytek nebo jiné doplňky, které vyžadují balení se zvýšenou opatrností, obraťte se na naše zaměstnance. V rámci nabízených služeb připravíme veškerý nábytek na transport. Pečlivě vše připravíme na transport, například z nábytku demontujeme úchytky, skleněné části nebo zrcadla.  Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu jak křehkého porcelánu a skla, tak historicky cenných předmětů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Naše speciálně upravené vozy garantují bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla a dalšího křehkého nákladu. Pokud doma nemáte nic, co by mělo velkou hodnotu a zvládnete balení svépomocí, nechte si od našeho technika spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. A o vše ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice

Co představuje pomoc u objednání služby „stěhování na klíč“?

Službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří potřebují pomoci převézt veškeré své vybavení v Holešovicích, do Holešovic a z Holešovic během několika týdnů nebo dokonce dnů a nechtějí se dostat do stresu. Také ji nabízíme těm, kteří neradi ztrácí čas a raději nechají některé záležitosti na profesionálech. Nebo je určena například pro podnikatele, kteří stěhují kancelář, firmu, dílnu či obchod se skladem. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Jak vám pomůžeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme dle domluvy do jednotlivých místností a na své místo. Nábytek pečlivě demontujeme nebo z něj sundáme zásuvky, dvířka, police, madla, úchytky a pak jej zabalíme do fixační folie. Nakonec vše na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného domu. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného bytu!

 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice
 • Stěhování Holešovice
Levné stěhování Holešovice vám zajistí PROFIGROUP

Stěhování Holešovice je spojeno s velkou finanční zátěží pro rodinný rozpočet, protože kromě samotné akce je třeba zajistit také celou řadu zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských prací, je třeba dovybavení, koupě nábytku i doplňků. Nebojte se svou domácnost svěřit do rukou profesionálů, s námi ušetříte až 30% nákladů! Přestěhujeme vás do Holešovic nebo z Holešovic. My vás přestěhujeme v Holešovicích přesně podle vašich potřeb, a navíc s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. Chcete přesto zjistit, kolik vás pomoc u PROFIGROUP vyjde?  Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Holešovicích. Můžeme vám pomoci pouze s odnesením krabic a nábytku a přesunem na novou adresu, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Pak připraví časový harmonogram, průběh práce a cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše služby v Holešovicích?

Objevte naši další službu, Vyklízení Holešovice a okolí

Mezi naše další nabízené služby je vyklízení bytů, domů, sklepů a přilehlých nemovitostí, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy, odvezeme vybrané vybavení do sběrného dvora, kde provedou eko likvidaci zdarma. Zde provedou likvidaci veškerého vybavení zdarma. Chcete znát orientační cenu za vyklízení Holešovice? A jaká je orientační cena za vyklízení? Pro zjištění orientační ceny vyberte z našeho aktuálního ceníku na webu velikost nemovitosti a poté nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro konkrétní cenovou nabídku neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří přímo na místě spočítají konečnou cenu za vyklízení.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte veškeré náležitosti s vyklízením Holešovice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?