Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Horní Měcholupy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Horní Měcholupy

Dostali jste klíče od svého nového bytu a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Obraťte se na nejlevnější stěhovací firmu v Horních Měcholupech, PROFIGROUP. Pomůžeme vám s přestěhováním, vyklízením i skladováním v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Kromě toho zajišťuje kompletní vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor, vyklízení objektů v pozůstalosti, a diskrétní likvidaci pozůstalosti. Nedělá nám problémy vynosit vybavení, skříně, komody, regály, elektrospotřebiče, postele, gauče, hudební nástroje, sochy a další vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Náš tým stěhováků je pravidelně pro svou práci školen, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici speciálně upravené stěhovací vozy a také je při práci jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši během několika dní. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a stěhujeme do Horních Měcholup i z Horních Měcholup a okolí tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno.

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Garantujeme nejlevnější pomoc Horní Měcholupy a okolí
 • K práci přistupujeme zodpovědně
 • Garantujeme maximální spokojenost za odvedené služby
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Půjčíme vám zdarma krabice, boxy i obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme také službu vyklízení a skladování

I když se potřebujete přestěhovat do Horních Měcholup nebo z Horních Měcholup během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Pokud i vám zavolal makléř, že je vaše nové bydlení připravené, vypovězte nájemní smlouvu na stávající adrese a neutrácejte zbytečně za další měsíční nájem. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si spěšné stěhování. Nabízíme rychlou pomoc  v Horních Měcholupech a okolí, stěhování do Horní Měcholupy a z Horních Měcholup. Objednejte si stěhování na klíč nebo si nechte pomoci s balením vybraných skříní, porcelánu, skla, zrcadel, soch a jiných křehkých doplňků. 

Stěhování do Horních Měcholup a z Horních Měcholup je s PROFIGROUP snadné!

Vždy je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků, dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a individuální požadavky, sestavíme plán a podle toho se pak budou naši zaměstnanci držet. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme s garsoniérou, přestěhováním rodinné vily nebo firmy, záleží na vás, do jaké míry vám pomůžeme s balením nebo zda vás rovnou přestěhujeme na klíč. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a dobře vědí, co je při stěhování do Horních Měcholup potřeba zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme, jak a kdy začít s balením a jak připravit například nábytek na přesun, tak, aby nedošlo k jeho poškození. Možná zatím nemáte dostatečné zkušenosti se stěhováním, ale máte doma kvalitní elektrospotřebiče, drahý nábytek a vkusné vybavení, o které rozhodně nechcete přijít. V takovém případě doporučujeme vybrat v našich nabízených službách pomoc s balením vybraných kusů vybavení.  Například porcelán zabalíme do bublinkové folie a uložíme do krabic, nábytek zase rozložíme a pokud to nejde, demontujeme alespoň dvířka, vyndáme police, skleněné a zrcadlové části, úchytky, madla a jiné části. Pak nábytek obalíme do fixační fólie, a nakonec vynosíme do vozu, kde připoutáme tak, aby nemohlo dojít k poškození. Bezpečným zajištěním ve voze zabráníme mechanickému poškození během cesty. Chystáte se na balení svépomocí? Pak vám zdarma půjčíme krabice i obalový materiál. Pak už jen stačí poznamenat na každou zabalenou věc, kam ji mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy

Jak pomáháme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Horních Měcholupech a není čas na balení. Také tuto službu doporučujeme těm, kteří stěhují například velké rodinné domy, firmy, podniky, výrobní haly nebo sklady. Nebo je využívána majiteli firem, podnikateli a živnostníky, kteří mají vlastní salon, obchod, sklad, firmu a jiné nebytové prostory, kde je potřeba více pomocných rukou. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nábytek na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svého volného času podle svých představ a přijít k hotové práci do bytu, který je připravený k nastěhování. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
 • Stěhování Horní Měcholupy
S námi ušetříte za stěhování Horní Měcholupy až 30%

Víme, že stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, protože se nejedná pouze o samotný přesun věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také vyřešit spousta zednických, podlahářských, obkladačských prací, nákup nového vybavení, elektroniky, spotřebičů i nábytku. S našimi stěhováky z PROFIGROUP ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, půjčení dodávky, ale také fyzické síly.  Stěhujeme do Horních Měcholup a z Horních Měcholup dle předem odsouhlasené cenové nabídky, takže s námi budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Vše bude připraveno na váš příchod a na vás už potom bude, abyste se zabydleli. Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví plán, časový harmonogram a sestaví konečnou cenovou kalkulaci. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování s PROFIGROUP zaplatíte. Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny? Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro pomoc v Horních Měcholupech.

Zajišťujeme také službu vyklízení Horní Měcholupy

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor a ostatních prostor, likvidaci pozůstalosti, vyklízení v pozůstalosti a skladování v moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Vyklízíme v Horních Měcholupech tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek dle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Orientační cenu za vyklízení v Horních Měcholupech najdete na našich internetových stránkách, nebo stačí vyplnit kontaktní formulář. Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. Pro předběžnou cenu se podívejte na našich stránkách do platného ceníku a pak už nám stačí napsat vaše požadavky do kontaktního formuláře. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.S námi budete dopředu vědět, jak probíhá vyklízení Horní Měcholupy s PROFIGROUP.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?