Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Horní Počernice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Horní Počernice

Našli jste si své vysněné bydlení, všechny formality jsou vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Rádi vám pomůžeme také s vyklízením prostor od věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti, zajistíme vám skladování v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme od roku 2005. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Náš tým se skládá ze statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, po ruce jsou jim speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Při práci pracujeme rychle, efektivně, spolehlivě a samozřejmě diskrétně, pro práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy a profesionální stěhovací pomůcky.  Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti pro případ, že by došlo během práce k mechanickému poškození věci.  Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Horních Počernic nebo z Horních Počernic i v pozdních večerních či nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP v Horních Počernicích

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Horních Počernicích
 • Vyřizujeme poptávky ihned
 • Garantujeme profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál zdarma
 • Stanovíme vám předem cenovou nabídku, kterou uděláme zdarma
 • Neúčtujeme si poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Dlouholeté zkušenosti využíváme denně v praxi

Zvláště u větších bytů nebo rodinných domů může během balení vzniknout chaos, stres a nepořádek, a to zvláště tehdy, pokud se chystáte přestěhovat na novou adresu v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech. Dostali jste od makléře informaci, že jsou na vaší nové adrese dokončeny veškeré zednické práce a váš byt je připravený k nastěhování? Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem na své původní adrese. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním, dokážeme vás přestěhovat doslova během několika dní, a to bez stresu.  A pokud nezbývá čas na balení, pomůžeme vám, nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

Jak pracujeme při stěhování v Horních Počernicích a okolí?

Pro naši firmu PROFIGROUP je klíčové, aby byli všichni naši zákazníci maximálně spokojení. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, podle kterých si připravíme jasný plán, kterého se budeme po vašem odsouhlasení pevně držet. Záleží na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci, vždy budeme pracovat rychle, efektivně, spolehlivě, levně a s garancí. Jako zkušení stěhováci působící v Horních Počernicích a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, od kterých kusů vybavení začít a jak postupovat, aby v bytě nevznikl chaos.  Mnozí naši zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale mají obavu, aby jejich vybavení domácnosti během manipulace nepřišlo k úhoně. V rámci našich nabízených služeb vám zajistíme bezpečné stěhování cenných věcí ve zvláštním režimu a postaráme se nejen o přepravu a transport, ale také bezpečné zabalení. Například nábytek a elektrospotřebiče obalíme do bublinkové folie, hrany opatříme tvrdým kartonem a pak vše ještě zabalíme do fixační folie. Pak všechno pečlivě obalíme bublinkovou a fixační fólií, vyskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Naše upravené vozy zajistí bezpečný transport pro historicky cenné předměty, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán i například hudební nástroje.  Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak vám půjčíme zdarma krabice, boxy i obalový materiál. Pak už stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam je mají stěhováci na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Horní Počernice
 • Stěhování Horní Počernice
 • Stěhování Horní Počernice

Proč si objednat při stěhování Horní Počernice službu „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Horních Počernic nebo z Horních Počernic v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech a není prostor pro zabalení veškerého vašeho majetku. Také tuto službu využívají ti, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději tuto činnost nechají na našich zkušených zaměstnancích. Nebo je určena pro majitele firem, podnikatele a živnostníky, kteří se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu, ale potřebují šikovné ruce pro pomoc. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o nic víc se nestarejte! Jak tato služba Horní Počernice probíhá?  Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Během stěhování se rovněž postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese, tak, jak jste si domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektroniku zapojíme. Vám nezbude nic jiného, než přijít ke kompletně přestěhované domácnosti a začít se zabydlovat!

 • Stěhování Horní Počernice
 • Stěhování Horní Počernice
 • Stěhování Horní Počernice
 • Stěhování Horní Počernice
Cenu za pomoc Horní Počernice u nás znáte předem

Víme, že stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, a to nejen v podobě samotného stěhování, ale také s přípravou nového bytu, kde musíte zařídit nejen zednické práce, ale také podlahy, obklady, kuchyň a další vybavení. Nebojte se svěřit těžkou práci na nás. Náš tým PROFIGROUP vás přestěhuje do Horních Počernic a z Horních Počernic nejlevněji, a ještě s námi budete znát cenu předem. Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V dohodnutém termínu k vám přijede náš technik, se kterým projdete celou nemovitost, domluvíte vaše představy a potřeby, ze kterých nakonec připraví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při realizaci zakázky držet.  Aby vše probíhalo jako na drátkách a nevznikly nechtěné situace, technik si přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidáme několik navíc, pro jistotu. Náš technik přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme a vybere dostatečně velký vůz, nabídne vám stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci během balení a sestaví cenovou nabídku, která je neměnná. Spočítá množství krabic a obalového materiálu, který ZDARMA svým zákazníkům půjčujeme. Vyhovují vám naše nabízené služby v Horních Počernicích? Vyhovují vám naše nabízené služby za stěhování v Horních Počernicích? Rezervujte si termín a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Vyklízení Horní Počernice a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Odvezeme veškeré vybrané vybavení a nábytek do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zajistí místní sběrný dvůr a je zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Horní Počernice. Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Horních Počernicích, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Podívejte se na našich stránkách do aktuálního platného ceníku a vyberte odpovídající velikost vaší nemovitosti. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte své požadavky s naším technikem ohledně vyklízení Horní Počernice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?