Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Černý most

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Černý most

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli v Černém mostě? Zavolejte si na pomoc naše zdatné stěhováky z PROFIGROUP. S námi ušetříte až 30% nákladů se stěhováním v Černém mostě, a navíc máte jistotu, že budou vaše věci v bezpečí.  Stěhujeme levně byty, domy i firmy v Černém mostě a okolí. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat ve špatně přístupných místech a není pro nás překážkou vynosit věci z vysokých pater bez výtahu, za co si neúčtujeme ani další poplatky navíc. Díky praxi v oboru vám dokážeme pomoci s vynošením krabic, skříní i elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu kvality a v případě vzniklé škody jsme schopni vyplatit náhradu v plné výši. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi si můžete vybrat libovolný termín i čas, abyste si nemuseli brát v práci volno. 

Proč si pro stěhování Černý most objednat PROFIGROUP?

 • Pracujeme z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez příplatku
 • Všechny zakázky vyřizujeme v krátkém čase, zařídíme i spěšné stěhování
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Máme prokazatelné zkušenosti a praxi v oboru
 • Zdarma vám spočítáme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích BEZ PŘÍPLATKU
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Stěhování Černý most je náročnou disciplínou zvláště v případě, že se stěhujete v následujících týdnech nebo dokonce dnech i pro ty, kteří už mají s touto činností nějaké zkušenosti. Zavolali vám z firmy, že už mají veškeré zednické, podlahářské a pokladačské práce hotové, kuchyňská linka je zabudovaná a vám nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP a nechte si pomoci bez zbytečného stresu a chaosu. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Černého mostu a z Černého mostu a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most

Jak stěhujeme byty, domy a firmy v Černém mostě?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak, aby kvalita služeb byla co nejvyšší. Dříve, než se pustíme do práce, připravíme plán, ve kterém nám sdělíte své požadavky, přání a představy o průběhu spolupráce. Záleží na vás, do jaké míry si necháte od našich zaměstnanců poradit, zda vám pouze odvezeme krabice a nábytek na novou adresu, nebo si necháte komplet zabalit celou domácnost.  Moc dobře víme, co všechno stěhování do Černý most obnáší a co je třeba zajistit. O všechny naše poznatky se vždy před samotným stěhováním s našimi klienty podělíme. Poradíme vám také to, jak a kdy začít se stěhováním, jak jednotlivé kusy vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalit a jak připravit nábytek na stěhování, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k poškození. Možná zatím nemáte dostatečné zkušenosti se stěhováním, ale máte doma kvalitní elektrospotřebiče, drahý nábytek a vkusné vybavení, o které rozhodně nechcete přijít. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pečlivě vše zabalíme tak, aby nemohlo dojít k poškrábání, mechanickému poškození či promáčknutí. Pak vše pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec odneseme do našich stěhovacích vozů. Bezpečným zajištěním ve voze zabráníme mechanickému poškození během cesty. Rozhodli jste se, že svou domácnost zvládnete zabalit svépomocí? na nové adrese rozmístíme krabice a nábytek tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most
 • Stěhování Černý most

Jak pomáháme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se potřebují spěšně přestěhovat do Černého mostu nebo z Černého mostu, ale tíží je čas. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Předejte nám klíče a řekněte termín, kdy se máme pustit do práce. Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení, nepotřebné dáme stranou a odvezeme do sběrného dvora a ostatní pečlivě uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně celou vaši domácnost převezeme na novou adresu. Nábytek na nové adrese navíc rozmístíme dle předem domluveného plánu, který jste probrali s naším technikem. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme. Vy si zatím můžete užívat svého volného času podle svých představ a přijít k hotové práci do bytu, který je připravený k nastěhování. Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

Pro nejlevnější stěhování Černý most volejte PROFIGROUP

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Pokud hledáte nejlevnější pomoc Černý most a okolí, obraťte se na naše zkušené zaměstnance. Přestěhujeme vás do Černého mostu a z Černého mostu dle vašich potřeb. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Jednoduše si zavolejte náš profi tým. Záleží na vás, zda vám pomůžeme pouze s přepravou, nebo se o celou akci postaráme za vás. Je pouze na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnesením věcí do auta, přesun na novou adresu a rozmístěním nábytku, nebo zda si rovnou objednáte službu na klíč. Technik spočítá množství věcí, které se bude stěhovat na novou adresu, přeměří nábytek, prostory, kudy se bude nábytek přemisťovat, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Díky tomu, že si náš technik přímo u vás doma přeměří veškeré velké kusy nábytku, změří prostor, kudy se bude stěhovat a spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme, vám ušetříme mnoho starostí, fyzické námahy i peněz. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby v Černém mostě, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. Navíc si neúčtujeme za stěhování o víkendech a svátcích, ani při stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Jak probíhá vyklízení Černý most od PROFIGROUP? 

Zajišťujeme rovněž vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, nebytových prostor, komerčních prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si pomoc s vyklízením Černý most, nebo si nechte pomoci s vyklízením pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Ekologická likvidace je zdarma.  Jaká je cena vyklízení v Černém mostě? Pro orientační cenu za vyklízení Černý most a okolí si můžete rozkliknout aktuální ceník na našich internetových stránkách, kde můžete také vyplnit nezávaznou poptávku. Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na naše webové stránky a podle aktuálního ceníku vybrat velikost nemovitosti odpovídající té vaší, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.  My se vám co nejdříve ozveme zpět.Pro bližší informace týkající se například vyklízení v pozůstalosti mesto$ nebo likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy se obraťte přímo na naše techniky telefonicky, kde jednoduše domluvíte všechny náležitosti.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?