Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Davle

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Davle

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc?  Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti. Jsme stěhováci z firmy PROFIGROUP a se stěhováním máme zkušenosti už od roku 2005. Naše firma se zabývá stěhováním bytů, domů, nebytových prostor a podniků od roku 2005 a za tu dobu má na kontě celou řadu spokojených zákazníků. Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů a přilehlých prostor. Náš tým pracovníků je pravidelně školen pro svou práci, při práci používá výhradně profesionální stěhovací pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici má speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Při práci pracujeme rychle, efektivně, spolehlivě a samozřejmě diskrétně, pro práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy a profesionální stěhovací pomůcky.  S námi máte jistotu, že bude vaše vybavení domácnosti v bezpečí a pokud by došlo k nechtěnému poškození vašich věcí, jsme schopni uhradit škodu v plné výši.

Proč si pro stěhování Davle objednat naše stěhováky?

 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu
 • Používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
 • Máme vlastní stěhovací vozy
 • Při práci nás jistí pojistka s vysokým plněním
 • Stěhujeme město Davle a široké okolí
 • Pracujeme o víkendech, svátcích i pozdních večerních hodinách
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci 

Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Zavolejte si k nám o pomoc. Pomůžeme vám i se spěšným stěhováním v Davli a okolí.  A pokud nezbývá čas na balení, pomůžeme vám, nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

 • Stěhování Davle
 • Stěhování Davle
 • Stěhování Davle

Jak stěhujeme a pracujeme v Davli?

Záleží nám na dobrém jméně naší firmy, a proto jsou spokojení zákazníci naší prioritou. Proto garantujeme vysokou kvalitu odvedených služeb i množství nadstandardních služeb v ceně. Dříve, než se pustíme do práce, si s naším technikem projdete veškeré náležitosti stěhování Davle, řeknete mu své požadavky, představy a přání a na základě toho pak společně sestavíte plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při práci striktně držet.  Je na vás, zda si veškeré vybavení své domácnosti zabalíte sami a půjčíte si od nás ZDARMA krabice, které nakonec převezeme do nového v našich stěhovacích vozech, nebo zda si s některými kusy vybavení necháte pomoci od našich zaměstnanců, nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Jako zkušení stěhováci moc dobře víme, co je při stěhování do Davle nutné zajistit a na co si dát pozor. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak a co zajistit. Poradíme, jak například začít se stěhováním, jak se nejlépe připravit na den D, jak pečlivě zabalit křehké sklenice, vázy, porcelán, zrcadla, skříně a jiné vybavení tak, aby nedošlo během manipulace a transportu k mechanickému poškození, odření či jinému poškození. Mnoho českých domácností má doma historicky cenné předměty, starožitný nábytek, cenný nábytek, křehký porcelán nebo sklo, nebo třeba jen rodinný klenot v podobě porcelánu po prababičce. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením.  Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Ve stěhovacích vozech vše pečlivě přivážeme. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Pak si od nás nechte půjčit obalový materiál a stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci, a to vše ZDARMA. Abyste s námi co nejvíce ušetřili, zdarma vám půjčíme obalový materiál, krabice, boxy i stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

Co zajišťuje „stěhování na klíč“?

Tato služba je našimi stěhováky doporučována všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Davle nebo z Davle a nemají dostatek času na bezpečné balení svých věcí. Také ji rádi využívají ti, kteří rádi tráví čas po svém a nemají čas na balení. Nebo je také skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak to probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě naskládáme do krabic. Během naší práce se postaráme o demontáž nábytku a následnou přípravu na jeho další použití na nové adrese. Nábytek na nové adrese rozmístíme na předem domluvená místa a připravíme jej na další použití. Nakonec nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím užívejte čas podle svého a těšte se na to, že už zanedlouho můžete začít bydlet ve svém!

 • Stěhování Davle
 • Stěhování Davle
 • Stěhování Davle
Ušetřete za stěhování Davle díky našim skvělým cenám!

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Přestěhujeme vás do Davle a z Davle přesně podle vašich představ.  Jak pracujeme? Zavolejte si ze všeho nejdříve našim stěhovákům a domluvte si čas, kdy k vám přijede technik. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Připraví stěhovací plán včetně cenové kalkulace. Ta je od této chvíle neměnná. U nás víte dopředu, kolik vás bude naše pomoc v Davli stát. Rezervujte si termín a v den D k vám do Davle pošleme naše stěhováky.

Vyklízení a skladování Davle

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám se tříděním vybavení a to, co nebudete chtít, odvezeme do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou zdarma. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Davle. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Davle. Chcete vědět, kolik bude vyklízení v Davli stát? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. My se vám co nejdříve ozveme zpět.Kontaktujte nás a domluvte si konkrétní průběh vyklízení, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?