Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Dejvice

12. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Dejvice

Plánujete stěhování do Dejvice a hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla s přípravou i samotným stěhováním?  Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP, který vám může pomoci také s vyklízením i skladováním! Rádi vám pomůžeme se stěhováním, ale také s vyklízením nebo skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů a firem bohaté zkušenosti. Mimo to se také zabýváme například krátkodobým či dlouhodobým skladováním v našich moderních skladech a skladových prostorách, vyklízení v pozůstalosti, likvidaci pozůstalosti nebo vyklízení nemovitosti, kterou jste si koupili a zůstaly v ní věci po původních majitelích. Vše vynosíme i z vysokých pater bez výtahu i z těžko dostupných míst, a to bez navýšení ceny. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni a při práci používají výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, krabice a boxy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Pracujeme dle předem domluvené spolupráce tak, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

 • Stěhování Dejvice
 • Stěhování Dejvice
 • Stěhování Dejvice

Proč si na pomoc se stěhováním v Dejvic objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Dejvice a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

Stěhování Dejvice je s profesionály od PROFIGROUP rychlé a bez starostí, a to i v případě, když se potřebujete přestěhovat během následujících dní. Zavolal vám váš realitní makléř s informací, že váš nový byt je připravený a už nechcete platit další měsíční nájem?  Neplaťte zbytečně nájem za další měsíc. Nabízíme spěšné stěhování Dejvice a okolí. Pomůžeme vám s balením vámi vybraných kusů vybavení, nebo se postaráme o převoz celé domácnosti na novou adresu na klíč.

Jak pracujeme během stěhování Jak stěhujeme po Dejvicích a z Dejvic?

Nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s přestěhováním malého bytu nebo rovnou velké rodinné vily s přilehlými garážemi a jinými nemovitostmi. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme maximálně profesionálně, seriózně a ohleduplně. Před realizací si proto společně s vámi připravíme stěhovací plán, kterého se při realizaci zakázku budeme držet. Na vás záleží, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme odnosit vybavení do vozu, převezeme jej a na nové adrese rozmístíme, nebo zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku a vybavení nebo vás přestěhujeme na klíč. Během transportu domácnosti z Dejvic a do Dejvic je nutné zajistit hned několik záležitostí. Všechny náležitosti stěhování v Dejvicích s vámi probereme, včetně toho, co je nutné zařídit. Poradíme, jak připravit vybavení domácnosti, nábytek, elektrospotřebiče i třeba sochy na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k mechanickému poškození. Jestliže zatím nemáte zkušenosti s balením, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Naši zaměstnanci pečlivě připraví například nábytek na stěhování tak, že vyndají skleněné a zrcadlové části, demontují úchytky, vyndají police a zásuvky. Pak nábytek obalíme do fixační fólie, a nakonec vynosíme do vozu, kde připoutáme tak, aby nemohlo dojít k poškození. Naše speciálně upravené vozy jsou uzpůsobené k bezpečné přepravě soch, obrazů, nábytku, porcelánu, skla i například hudebních nástrojů. Nemáte doma nic drahého, cenného nebo starožitného a zvládnete tedy balení svépomocí? Ušetřete s námi na nákupu obalového materiálu, vše vám ZDARMA půjčíme! Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Dejvice
 • Stěhování Dejvice
 • Stěhování Dejvice
 • Stěhování Dejvice

Jak vám pomůžeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč Dejvice a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Dejvice nebo z Dejvic bez zbytečného stresu. Také tuto službu využívají majitelé firem a kanceláří, kteří neradi nechávají práci nad rámec úkolů na svých zaměstnancích. Nebo je určena například majitelům obchodů, salonů, firem a kanceláří, kteří chtějí svou firmu povznést na lepší úroveň a stěhují se na lukrativnější adresu a potřebují zkušené ruce navíc. Při výběru této služby nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Nejdříve s vámi projdeme to, co se má vytřídit a co přestěhovat, a tyto věci pak pečlivě uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše převezeme na novou adresu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, které následně odnosíme do našeho stěhovacího vozu a upevníme. Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Nakonec připravíme vše na váš příchod tak, že nábytek smontujeme, seřídíme, elektrospotřebiče dáme na svá místa a krabice do jednotlivých místností. Vše zapojíme, smontujeme a připravíme na další použití. Přenechejte nám své starosti se stěhováním a přijděte do svého nového bytu, připraveného k nastěhování. 

Nejlevnější stěhování Dejvice: S námi znáte cenu za stěhování předem

Celá tato akce s sebou přináší mnohé finanční výdaje, spojené například s nákupem vybavení do vašeho nového bytu, pořízení nového nábytku, úhradu řemeslnických a malířských prací. Pokud hledáte nejlevnější pomoc Dejvice a okolí, obraťte se na naše zkušené zaměstnance. Zajistíme bezpečné stěhování do Dejvice nebo z Dejvic a to přesně podle vašich představ. Zavolejte si nejdříve ze všeho do naší firmy PROFIGROUP. Jak pracujeme? V dohodnutém čase k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti stěhování.  Nezáleží na tom, zda si necháte převézt své vybavení na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých vámi vybraných kusů nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Náš technik s vámi projde vaše požadavky, poznamená si rozsah vašich požadovaných služeb, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Neúčtujeme žádné poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu ani za pomoc o víkendech a svátcích.  A ta je od té doby neměnná. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Dejvicích bude stát.  Líbí se vám naše nabízené služby? 

Likvidace pozůstalosti, vyklízení pozůstalosti a vyklízení nemovitostí Dejvice

Vyklízíme byty, domy, garáže, sklepy, půdy, ale také sklady, archivy, firemní areály, kanceláře. Pomůžeme vám se tříděním vybavení, odvozem do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Ekologická likvidace v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA.  Likvidaci provedeme v místě příslušném sběrném dvoře, kde je tato likvidace ZDARMA. U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách. V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. Obratem se vám ozveme nazpátek a projdeme s vámi další podrobnosti.Kontaktujte nás a domluvte si konkrétní průběh vyklízení, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?