Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Hradčany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Hradčany

Konečně nastala ta chvíle, kdy jsou veškeré stavební a truhlářské práce na vašem novém bytě hotové, a tak nezbývá nic jiného, než se sbalit a přestěhovat. Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Rádi vám pomůžeme se stěhováním, ale také s vyklízením nebo skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Kromě stěhování Hradčany zajišťujeme také vyklízení bytů, domů, ale také obchodů, kanceláří, salonů, hotelů, skladů a dalších komerčních prostor, nabízíme pomoc s vyklízením v pozůstalosti a likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy. Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody na vašem majetku bez zbytečných průtahů. S námi budete mít jistotu, že bude vše v pořádku a kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni zaplatit úhradu škody na vašem majetku v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Proč stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Hradčany a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

Někdy se vyskytnou situace, že se potřebujete přestěhovat doslova během několika dní a nezbývá nic jiného než co nejrychleji zabalit veškeré vybavení vaší domácnosti, a přitom nepřijít o nervy a nedostat se do stresu. Zavolali vám z firmy, že už mají veškeré zednické, podlahářské a pokladačské práce hotové, kuchyňská linka je zabudovaná a vám nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Ze všeho nejdříve zavolejte našim stěhovákům do PROFIGROUP a dohodněte si s nimi termín pro stěhování.  Zajišťujeme spěšné stěhování a pokud nestíháte, klidně vás přestěhujeme v Hradčanech na klíč. A pokud nemáte dostatek času na balení, pomůžeme vám, nebo realizaci zakázky vyřídíme na klíč.

Jak vás přestěhujeme do Hradčan a z Hradčan a jaké nabízíme možnosti?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Hradčanech, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Záleží pouze na vašich potřebách, zda si necháte pouze pomoci s odnesením vašich věcí do auta a následně vám je vystěhujeme na nové adrese. Moc dobře víme, co všechno stěhování po Hradčanech obnáší a co všechno je třeba zajistit. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu.  Jestliže máte doma historicky cenný nábytek, sochy, sklo či porcelán, nechte balení těchto věcí na nás. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí tak, aby nedošlo během manipulace k nechtěnému mechanickému poškození.  Například z nábytku demontujeme police, skleněné části, zrcadla, madla, úchytky, dvířka, a nakonec vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační folie, aby nedošlo k nechtěnému poškození nebo promáčknutí. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu historicky cenných předmětů, křehkého vybavení, starožitností, hudebních nástrojů, elektroniky a dalšího vybavení. Zajistíme bezpečný transport soch, obrazů, piana, nábytku, skla, porcelánu, i elektroniky.  Nechte si od nás půjčit ZDARMA obalový materiál i krabice. Pak pro vás zajistíme dostatečné množství stěhovacích krabic i obalového materiálu. Na krabice pak stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese rozmístit, aby byl váš nový domov připravený ihned k nastěhování a nemuseli jste složitě lovit veškeré vybavení v jednotlivých krabicích.

 • Stěhování Hradčany
 • Stěhování Hradčany
 • Stěhování Hradčany

Proč si objednat při stěhování Hradčany službu „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji zabalit a přestěhovat na novou adresu a není tolik časového prostoru. Také je určena pro všechny, kteří zatím nemají zkušenosti a rádi nechají takovou složitou práci na zkušenějších. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Co všechno zahrnuje tato služba?  Jak to probíhá? Projdeme s vámi, co chcete odvézt do sběrného dvora, to, co budete chtít převézt na novou adresu, pečlivě zabalíme, připravíme na odvoz, a nakonec vše přestěhujeme na novou adresu. Pak se pustíme také do demontáže nábytku, ze kterého sundáme dvířka, police, sklo, zrcadla, zásuvky, úchytky a jiné doplňky. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme. Nový byt bude připravený na nastěhování a ve starém bytě provedeme hrubý úklid. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Hradčany
 • Stěhování Hradčany
 • Stěhování Hradčany
 • Stěhování Hradčany
Hledáte nejlevnější stěhování Hradčany? Obraťte se na PROFIGROUP!

Víme, že stěhování s sebou do rodinného rozpočtu přináší velkou finanční zátěž, protože se určitě nejedná pouze o převoz domácnosti z jedné nemovitosti do druhé, ale musí se také vyřídit celá řada dalších úkolů, jako jsou zednické, truhlářské, podlahářské, malířské a jiné práce, dovybavení domácnosti o nábytek, doplňky a jiné předměty. Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, ale díky našim nabízeným službám ušetříte až 30% nákladů! Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Hradčanech podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. „Stěhování na klíč“ má tu výhodu, že se nemusíte jako majitelé nemovitosti vůbec o nic starat, stačí, když nám dáte klíče a my se postaráme o vše, od uložení vybavení domácnosti do krabic, připravíme nábytek na transport a vše nakonec odneseme na novou adresu tam, kam co patří. Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo u vás doma změří velké skříně, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a domluvíte veškeré vaše požadavky. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Připraví časový harmonogram, plán realizace zakázky a cenovou kalkulaci. Po domluvené spolupráci, kdy řeknete našim stěhovákům, co všechno potřebujete zařídit, nakonec připravíme časový harmonogram i plán stěhování Hradčany a nakonec připravíme konečnou cenovou nabídku.  Vyhovují vám naše nabízené služby Hradčany? Rezervujte si termín a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Vyklízení v Hradčanech

Specializujeme se také na vyklízení bytů, rodinných domů a vil, sklepů, půd, nebytových a firemních prostor, děláme vyklízení v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám se tříděním věcí a co budete chtít odvézt, převezeme do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Hradčany. Jaká je orientační cena za vyklízení nebo likvidaci pozůstalosti? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Hradčany domluvit s naším technikem.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?