Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Hrdlořezy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Hrdlořezy

Plánujete stěhování do Hrdlořezy a hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla s přípravou i samotným stěhováním?  Podívejte se na naše nabízené služby a hned poté zavolejte našim stěhovákům. Pomůže vám se stěhováním v Hrdlořezech, skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech a také s vyklízením.  Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení velkých skříní a ostatní vybavení ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Díky našim zkušenostem jsme schopni pracovat i z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. S námi máte nejvyšší garanci spokojenosti, navíc pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. 

Proč si pro stěhování v Hrdlořezech vybrat PROFIGROUP?

 • Pracujeme dle vašich požadavků
 • Vyřizujeme poptávku ihned
 • Nabízíme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma půjčujeme boxy, krabice i obalový materiál
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích

Stěhování Hrdlořezy může být rychlé a bez starostí, a to i v případě, že vše potřebujete vyřídit v následujících týdnech, nebo dokonce dnech. Máte v plánu bleskurychlé stěhování v Hrdlořezech, ale nechcete se dostat do časového presu a stresu?  Zavolejte si k nám o pomoc. Nezalekneme se stěhování i během několika dní, naopak vám můžeme pomoci i s balením vybavení vaší domácnosti. A kromě toho vám pomůžeme s balením, pokud nestíháte.

Jak stěhujeme do Hrdlořez a z Hrdlořez?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého zákazníka. K práci přistupujeme profesionálně, nebojíme se plnit i ty nejsložitější úkoly a pracujeme tak, abychom uspokojili každého zákazníka. Nebojíme se splnit i ty nejnáročnější úkoly, protože dříve, než se pustíme do realizace zakázky, společně s vámi připravíme plán, podle kterého se při práci budeme striktně držet.  Vyberte si v rámci našich služeb ideální pomoc šitou na míru vašim požadavkům a nebojte se říct své individuální potřeby.  Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Hrdlořez nebo z Hrdlořez budou muset potýkat a co je třeba zajistit.  O veškeré naše poznatky se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do práce. Poradíme, jak a kdy začít s balením a jak připravit například nábytek na přesun, tak, aby nedošlo k jeho poškození. Možná nemáte s balením zkušenosti a zároveň také nechcete, abyste o některé vaše cennosti během transportu přišli, vlivem poškození. V rámci našich nabízených služeb vám s tímto dokážeme pomoci. Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Zajistíme bezpečný transport veškerého vybavení vaší domácnosti. Nábytek opatříme kartonovými výztužemi, a nakonec jej obalíme do bezpečnostní fólie. Jestliže nemáte ve své domácnosti nic cenného a na balení si troufáte sami, nechte si od nás půjčit ZDARMA krabice i obalový materiál. Pak pro vás zajistíme dostatečné množství stěhovacích krabic i obalového materiálu. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Hrdlořezy
 • Stěhování Hrdlořezy
 • Stěhování Hrdlořezy
 • Stěhování Hrdlořezy

Co zajišťujeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se potřebují spěšně přestěhovat do Hrdlořez nebo z Hrdlořez, ale tíží je čas. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději si zaplatí profesionály pro bezpečné zabalení veškerého vybavení bytu. Nebo je určena pro majitele firem, kteří chtějí zlepšit prestiž svou firmu tím, že se stěhují na lukrativnější adresu, ale neradi nechávají nadmíru práce na svých zaměstnancích. Hojně ji také využívají například majitelé firem, kteří potřebují pečlivě zabalit vybavení kanceláře, obchodu, skladu a jiných prostor, přičemž nechtějí zatěžovat své zaměstnance Veškeré vaše vybavení domácnosti pečlivě zabalíme a pak uložíme do krabic a následně celou domácnost odvezeme na novou adresu. Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nábytek na nové adrese pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků, které jste domluvili s naším technikem. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Podívejte se do našich referencí, komu jsme se stěhováním v nedávné době v Hrdlořezech pomohli

 • Stěhování Hrdlořezy
 • Stěhování Hrdlořezy
 • Stěhování Hrdlořezy
Nejlevnější stěhování Hrdlořezy a okolí 

Víme, že stěhování v Hrdlořezech není pouze o přepravě krabic, nábytku a ostatního vybavení na novou adresu, ale je třeba zajistit různé zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské, malířské a jiné práce, je třeba zajistit nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno představuje velkou finanční zátěž do vašeho rodinného rozpočtu. Nedělejte si starosti s cenou za pomoc s balením a transportem Hrdlořezy s naší firmou PROFIGROUP. Přestěhujeme vás v Hrdlořezech dle vašich představ a ušetříme vám mnoho starostí! Jak pracujeme? Zavolejte si naše stěhováky a domluvte si s námi předběžnou schůzku přímo u vás doma. Pošleme k vám technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky na stěhování. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si ještě nakonec přeměří prostor, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik kusů pro jistotu. U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Líbí se vám naše služby nabízené v Hrdlořezech?  U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za naši pomoc v Hrdlořezech zaplatíte. Rezervujte si termín a v den D k vám do Hrdlořezy pošleme naše stěhováky.

Zajišťujeme také službu vyklízení Hrdlořezy

Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží a přilehlých nemovitostí, vyklízení nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti dle platné legislativy.  Postaráme se o vytřídění vašich věcí a ty, které nepotřebujete, odvezeme do sběrného dvora. Ekologická likvidace je zdarma.  Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Kolik bude vyklízení Hrdlořezy stát? Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na naše webové stránky a podle aktuálního ceníku vybrat velikost nemovitosti odpovídající té vaší, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.  Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo nás pro vyklízení Hrdlořezy kontaktujte telefonicky a veškeré vaše požadavky domluvte přímo s technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?