Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jeneč

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jeneč

Stěhování do vašeho nového bytu se nezadržitelně blíží a vy už nyní vybíráte stěhovací firmu, která by vám pomohla s balením i ostatními věcmi? Aby vše probíhalo bez zbytečného stresu a shonu, obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP. Kromě toho vám pomůžeme také s vyklízením na původní adrese a skladováním vašich osobních věcí v našich skladových kontejnerech nebo moderních skladech, které jsou k dispozici od 1m2. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Naše zkušenosti každý den zúročujeme při realizaci zakázek a není pro nás obtíž pracovat ve špatně přístupných místech nebo ve vysokých patrech bez výtahu. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni pracovat ve špatně přístupných místech a pracujeme také ve vysokých patrech bez výtahu, aniž bychom si účtovali poplatky navíc.  Naše firma si zakládá na profesionalitě, proto každý náš statný stěhovák je pro svou práci pravidelně školen, je vybaven kvalitními stěhovacími pomůckami, prostorným a speciálně upraveným vozem a také je při práci jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích, přestěhujeme vás i ve večerních hodinách do Jenče i z Jenče tak, abyste si nemuseli brát volno! 

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhujeme v Jenči a okolí za nejnižší ceny
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci z těžko přístupných míst
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Nemusíte se zaleknout přesunu domácnosti Jeneč ani v případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů, nebo dokonce dnů. Pokud vám právě teď zavolal makléř, že všechny dokumenty jsou vyřízené, stavební úpravy hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, pak neplaťte další měsíční nájem navíc a přestěhujte se co nejdříve. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým z PROFIGROUP, který vám se vším pomůže. Nabízíme rychlé stěhování v Jenči, do Jenče nebo z Jenče a to v i blízkém okolí.  A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč

Jak probíhá stěhování do Jenče a z Jenče u PROFIGROUP?

Spokojenost každého našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto s vámi pečlivě připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Za roky praxe naši stěhováci dobře vědí, co všechno stěhování do Jenče nebo z Jenče obnáší. My, díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, co přestěhování do Jeneč nebo z Jenče obnáší a co je třeba zajistit.  Také vám poradíme, jak nejlépe začít s balením, aby ve vašem bytě nevznikl chaos a jak zabalit jednotlivé kusy, aby nedošlo během transportu k nechtěnému poškození. Možná zatím nemáte s balením zkušenosti, ale máte ve své domácnosti nějaké vybavení, o které nechcete přijít, drahou elektroniku nebo starožitný nábytek, vyžadující speciální balení.  Jestliže máte doma těžký nábytek, velký gauč nebo historicky cenný nábytek a zatím nemáte dostatečné zkušenosti s balením, nechte si s těmito úkony pomoci od našich zaměstnanců. Z nábytku demontujeme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skleněné části nebo zrcadla. Vlastníme speciálně upravené stěhovací vozy, do kterých lze jednoduše připásat každý kousek nábytku i krabice. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty. Rozhodli jste se, že svou domácnost zvládnete zabalit svépomocí? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme.  Stačí nám, když na krabice napíšete, do jakých místností patří a na nové adrese je roztřídíme dle vašich požadavků.

Jak pomáháme při výběru služby „stěhování na klíč“ v Jenči?

Služba „Stěhování na klíč Jeneč a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Jeneč nebo z Jenče bez zbytečného stresu. Nebo je určena pro ty, kteří s balením nemají žádné zkušenosti a raději si nechají pomoci od zkušených. Nebo je určena pro zákazníky, kteří si rádi nechávají pomoci od zkušených. Jak to probíhá? Jak pracujeme? Během práce se postaráme o bezpečné zabalení veškerého vybavení, včetně porcelánu po babičce i křehkého nábytku. Na nové adrese veškeré vaše vybavení rozmístíme dle vašich požadavků, které jste sdělili našim technikům podle připraveného plánu.  Nakonec veškeré vybavení rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese, nábytek smontujeme a připravíme na další použití, krabice uložíme do místností, kam patří. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vám předáme připravený byt pro pohodové bydlení. 

 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
 • Stěhování Jeneč
Nejlevnější stěhování Jeneč: S námi znáte cenu za stěhování předem

Uvědomujeme si, jak finančně náročné je celá tato akce, proto vám nabízíme nejvýhodnější stěhování v Jenči.  Proto svým zákazníkům nabízíme celou řadu doplňkových služeb zdarma, půjčení obalového materiálu, až po velké stěhovací vozy, které zajistí jednoduchý transport domácnosti z jedné adresy na druhou. Přestěhujeme vás nejlevněji do Jeneč a z Jeneč, dle vašich představ. Jak vám pomůžeme? Zavolejte si náš zkušený tým. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi dojedná průběh stěhování, vaše požadavky, představy, probere s vámi veškeré náležitosti, a nakonec připraví plán. Vyberte si našich nabízených služeb tu, která vám nejvíce vyhovuje a o vše ostatní už se postaráme za vás. Technik nakonec přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby? Vyhovují vám naše služby? Pak už stačí jen rezervovat termín v našem diáři a těšit se na den D.

Vyklízení v Jenči

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a ostatních nemovitostí, pomůžeme vám s diskrétním vyklízením nemovitosti v pozůstalosti a zajistíme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si pomoc s vyklízením Jeneč, nebo si nechte pomoci s vyklízením pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Ekologickou likvidaci provede místní sběrný dvůr ZDARMA. A jaká je cena vyklízení Jeneč a okolí? Jaká je orientační cena za vyklízení nebo likvidaci pozůstalosti? Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Jeneč a okolí?  Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Jeneč domluvit s naším technikem.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Jeneč domluvit přímo s naším technikem. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?