Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jesenice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jesenice

Vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak nezbývá nic jiného než se poohlédnout po šikovných stěhovácích, kteří by vám se stěhováním v Jesenici pomohli. Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu z PROFIGROUP.  Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme od roku 2005. Náš tým profesionálních stěhováků má se stěhováním v Jesenici bohaté zkušenosti.  Náš tým zkušených a statných stěhováků je pro svou práci pravidelně školen, pracuje výhradně s profi stěhovacími pomůckami a při práci je chráněn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Při práci pracujeme rychle, efektivně, spolehlivě a samozřejmě diskrétně, pro práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy a profesionální stěhovací pomůcky.  Svým klientům jsme k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Jesenice nebo z Jesenice i v pozdních večerních či nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhujeme v Jesenici a okolí za nejnižší ceny
 • Při práci používáme profi pomůcky, obalový materiál i vozy
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Pracujeme rychle, efektivně a diskrétně
 • Zabýváme se i krátkodobým či dlouhodobým skladováním
 • Nabízíme pomoc s vyklízením a likvidací pozůstalosti
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou nabídku
 • Neúčtujeme si za práci z vysokých pater nebo ve večerních hodinách

Pomoc Jesenice nikdy nebylo jednodušší, i když se zrovna vyskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů nebo snad dokonce dnů. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré papíry vyřízené, stavební úpravy dodělané a byt je připravený k použití, neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese zbytečně. Zavolejte si naše stěhováky. Nabízíme spěšné stěhování v Jesenici.  Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Jesenici.

 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice

Jak vám pomůžeme při stěhování po Jesenici a z Jesenice?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce, na profesionálním přístupu k zákazníkovi i na průběhu realizace zakázky. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a přání a podle těchto nasbíraných informací s vámi připravíme plán, podle kterého se při realizaci zakázky budeme striktně držet. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme s garsoniérou, přestěhováním rodinné vily nebo firmy, záleží na vás, do jaké míry vám pomůžeme s balením nebo zda vás rovnou přestěhujeme na klíč. Za roky praxe naši stěhováci dobře vědí, co všechno stěhování do Jesenice nebo z Jesenice obnáší. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak nejlépe vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému chaosu a stresu. Poradíme, jak zajistit parkování před domem, kde začít s balením, jak vše pečlivě zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. Ti se postarají nejen o bezpečné zabalení křehkých věcí, ale také o přesun do stěhovacího vozu a následné vynesení na místo určení na nové adrese. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Jestli doma nemáte žádné věci, které by měly vysokou hodnotu a do balení se chystáte pustit svépomocí, ušetřete s námi velké množství peněz za nákup obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme. V těch jsme schopni zajistit bezpečný transport křehkého skla a porcelánu, hudebních nástrojů, soch, nábytku, elektroniky a dalšího vybavení. Nemáte ve svém inventáři nic cenného, a proto jste se rozhodli pro balení svépomocí? Stačí nám pak na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam se mají na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice
 • Stěhování Jesenice

Co garantuje služba „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Jesenice a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Jesenici bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo je určena pro majitele firem, kteří stěhují svou firmu a potřebují pomoci se balením prodejny, skladu, kanceláře a jiných prostor. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Zavolejte si nás na pomoc, předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti a my se postaráme o všechno za vás tak, že veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše přestěhujeme na novou adresu.  Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během práce se také postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Elektrospotřebiče vám pomůžeme zapojit, rozmístíme nebo vložíme do vestavěných skříní. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese, přesně podle vašich požadavků, které jste domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, krabice odnosíme do místností, kam patří.

Hledáte levné stěhováky Jesenice? Volejte PROFIGROUP  

Víme, že přestěhování z původní na novou adresu přináší celou řadu výdajů, jako je úhrada faktury za zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské a malířské práce, nákup vybavení, nábytku a doplňků a další výdaje, které značně zatěžují váš rozpočet. Pokud hledáte nejlevnější pomoc Jesenice a okolí, obraťte se na naše zkušené zaměstnance. Přestěhujeme vás v Jesenici, do Jesenice, z Jesenice i blízkého okolí přesně podle vašich požadavků a dle dohodnutého rozsahu, který jste si domluvili s naším technikem. Jak vám můžeme pomoci? Zavolejte si náš tým. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. Je jen na vás, zda vám pomůžeme s přepravou nebo si rovnou objednáte „stěhování na klíč“.  Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Připraví časový harmonogram, plán realizace zakázky a cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete přesně vědět, kolik vás stěhování v Jesenici bude stát. U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za naši pomoc v Jesenici zaplatíte. Líbí se vám naše nabízené služby? 

Levné vyklízení Jesenice a likvidace pozůstalosti

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží nebo nebytových prostor od věcí, které zde nechal původní majitel, vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo diskrétní likvidaci pozůstalosti. Odvezeme veškeré vybrané vybavení a nábytek do sběrného dvora. Likvidace nábytku i ostatního inventáře do sběrného dvora je ZDARMA. Vy platíte pouze za naše služby. Samotná likvidace vybavení je v místě příslušném sběrném dvoře zdarma. Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na naše webové stránky a podle aktuálního ceníku vybrat velikost nemovitosti odpovídající té vaší, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.  Realizujeme také vyklízení komerčních prostor, kanceláří, skladů, firem, restaurací apod.Nebo se na nás obraťte telefonicky, kde s technikem domluvíte vaše požadavky na vyklízení i termín, kdy se na nemovitost bude moci přijít podívat.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?