Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jílové

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jílové

Vybrali jste si svůj vysněný byt či dům a nyní už nezbývá nic jiného, než se přestěhovat ze své původní adresy a začít nový život? Zavolejte si na pomoc zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme tým profesionálních stěhováků, kteří se zabývají stěhováním, vyklízením a skladováním již od roku 2005. Kromě stěhování Jílové se věnujeme také vyklízením bytů, domů, nebytových prostor a přilehlých objektů, likvidaci pozůstalosti a vyklízení v pozůstalosti. Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. S námi máte nejvyšší garanci spokojenosti, navíc pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. 

 • Stěhování Jílové
 • Stěhování Jílové
 • Stěhování Jílové

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP v Jílově

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Jílově
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a boxy
 • Neúčtujeme za práci ve výškách bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách
 • Děláme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA

Ačkoliv se mnozí naši zákazníci rozhodnou pro stěhování v Jílově rychle, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci z PROFIGROUP máte naprostou jistotu, že se vše odehraje bez stresu, chaosu a nenadálých situací. Pokud vám zavolala stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce jsou na vaší nové adrese hotové, neplaťte další nájem navíc. Ze všeho nejdříve zavolejte našim stěhovákům do PROFIGROUP a dohodněte si s nimi termín pro stěhování.  Nabízíme totiž spěšné stěhování Jílové. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

Jak pomáháme při stěhování do Jílova a z Jílova?

Vždy je pro nás na prvním místě spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze pomoci s vynesením krabic a nábytku a následné vynesení věcí na nové adrese, nebo si od nás necháte pomoci s balením vašich věcí a přípravou nábytku na transport. Moc dobře víme, co všechno stěhování po Jílově obnáší a co všechno je třeba zajistit. O všechny naše zkušenosti a poznatky se s vámi s předstihem podělíme. Poradíme vám také, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak připravit například elektroniku, elektrospotřebiče, křehký sklo a porcelán, nábytek a jiné vybavení na přesun, aby nedošlo k nechtěným ztrátám. Jestliže nemáte se stěhováním dostatečné zkušenosti a v domácnosti máte nějaké cenné či křehké věci, nechte si pomoci od našich stěhováků. V rámci našich služeb zajistíme balení vámi vybraných kusů, které připravíme na bezpečný přesun. Veškeré křehké věci zabalíme do speciální tvrdé fixační folie a kartonů, které zajistí maximální ochranu. ten zabalíme do fixační folie a hrany obalíme do kartonu, aby nedošlo k poškození. Garantujeme bezpečnou přepravu vašich věcí, elektroniky, nábytku i historicky cenných předmětů či hudebních nástrojů. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Svým zákazníkům zdarma půjčíme krabice, obalový materiál, boxy i stěhovací pomůcky. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené věci a krabice napsat, do jakých místností patří a naši zaměstnanci je na nové adrese uloží tam, kam potřebujete.

 • Stěhování Jílové
 • Stěhování Jílové
 • Stěhování Jílové
 • Stěhování Jílové

Jak stěhujeme „na klíč“?

Tuto službu doporučujeme našim zákazníkům, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Jílově a není dostatek prostoru pro balení. Také ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří nemají času nazbyt a raději svůj volný čas tráví se svými nejbližšími, zatímco práci, se kterou nemají zkušenosti, nechají na zkušených. Nebo je určena například pro živnostníky, podnikatele a firmy, které se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují několik zkušených rukou navíc. Předejte nám klíče a o ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení, to nepotřebné dáme stranou a vše co má přijít do nového, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. V dohodnutý čas k vám přijdou naši zaměstnanci, kteří se pustí do pečlivého balení veškerého vybavení vaší domácnosti. Během práce se postaráme o kompletní demontáž a následné složení nábytku. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese, tak, jak jste si domluvili s naším technikem. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Bez starostí, námahy, stresu a chaosu. 

Díky nabízeným službám nabízíme nejlevnější stěhování Jílové

Rozumíme, že celá tato akce přináší celou řadu nákladů, zvláště v případě, pokud musíte uhradit veškeré zednické a malířské práce, a ještě musíte dovybavit svůj nový byt o nový nábytek a další vybavení. Nebojte se, že vás stěhování Jílové s PROFIGROUP vyjde draho. Přestěhujeme vás v Jílově dle vašich požadavků, a to za cenu, kterou znáte předem. Jak pracujeme?  Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své požadavky. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s vystěhováním a převezením vašich věcí nebo si rovnou necháte celou domácnost přestěhovat na klíč. Náš technik si přeměří veškerý nábytek ve vašem bytě, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá pár navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, sestaví konečnou cenovou nabídku. Objednejte si nás a díky nadstandardním službám v ceně ušetřete až 30% nákladů za stěhování Jílové. S námi dopředu víte, jak bude spolupráce Jílové od PROFIGROUP vypadat. Pak už stačí rezervovat termín v našem diáři a v den D k vám přijede náš tým, který se postará o bezproblémové přestěhování vaší domácnosti.

Zajišťujeme také službu vyklízení Jílové

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Veškeré věci protřídíme, nepotřebné odvezeme do sběrného dvora a ty, co si přejete ponechat, dáme stranou. Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? A jaká je cena za vyklízení Jílové? Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. V nejbližší době se vám ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, kolik za vyklízení Jílové zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?