Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jílové u Prahy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jílové u Prahy

Našli jste si konečně byt či dům podle vašich představ, vyřídili jste veškeré dokumenty, stavební úpravy a nyní nastal čas na nastěhování? Nedělejte si starosti s tím, jak odnesete těžké skříně, elektrospotřebiče a ostatní vybavení, zavolejte si na pomoc náš zkušený tým stěhováků z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen s balením transportem domácnosti, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Kromě toho se zabýváme také vyklízením bytů a přilehlých objektů v pozůstalosti a zajišťujeme také diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Naši zaměstnanci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, mají k dispozici dostatečně velké stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni a při práci používají výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, krabice a boxy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte naprostou jistotu, že vaše domácnost či firma bude přestěhovaná bezpečně, a to v kteroukoliv denní či noční dobu, o víkendech nebo o svátcích.

Proč stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme s tradicí od roku 2005
 • K práci přistupujeme zodpovědně a profesionálně
 • Poptávky vyřizujeme ihned a zajišťujeme spěšné stěhování
 • Zdarma půjčujeme svým klientům krabice i obalový materiál
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci o víkendech a svátcích
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně

Ačkoliv je stěhování Jílové u Prahy z mnoha úhlů pohledu poměrně složitý proces, s naším profesionálně vyškoleným a zkušeným personálem bude celá akce v Jílovém u Prahy jednoduchá a bez starostí, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže vám tedy právě nyní zavolal makléř, že veškeré dokumenty jsou vyřízené a nezbývá nic jiného než se přestěhovat do vašeho vysněného domova, nečekejte ani chvilku! Zavolejte našim stěhovákům. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Jílového u Prahy, z Jílového u Prahy a v Jílovém u Prahy. A pokud si nejste jisti, zda celou akci zvládnete sami, nechte si pomoci s balením.

Jak probíhá stěhování do Jílového u Prahy a z Jílového u Prahy s PROFIGROUP

Vždy je pro nás na prvním místě spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pracujeme tak, abychom odvedli kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než k vám pošleme náš tým, pošleme k vám našeho technika, se kterým projdete veškeré vybavení své domácnosti, které od nás budete chtít přestěhovat, řekněte své požadavky, přání, představy a na základě toho náš technik sestaví plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci s odnesením několika komod z garsonky, nebo si u nás necháte přestěhovat rodinný dům nebo celou firmu, s námi vše proběhne jako na drátkách. Za roky praxe v Jílovém u Prahy víme, co všechno může nastat a na co je třeba se připravit. O veškeré naše zkušenosti se s vámi podělíme a probereme s vámi veškeré věci, které je nutné zajistit. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Jestliže zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se vám během transportu rozbil třeba porcelán po babičce nebo se otloukly hrany nábytku, nechte tyto věci na nás. V rámci našich služeb nabízíme stěhování cenného vybavení ve zvláštním režimu. Například nábytek demontujeme (pokud to lze) nebo z něj sundáme alespoň police, skleněné a zrcadlové části, madla, úchytky, zásuvky. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Chcete si vše zabalit sami? Zvládnete si zabalit sami? Pak si nechte od našeho technika spočítat krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Pak už nám stačí na jednotlivé věci napsat, do jaké místnosti je máme na nové adrese uložit a o ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy

Jak vám pomůžeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Jílového u Prahy nebo z Jílového u Prahy a nechtějí se dostat do časového presu. Může však probíhat bez starostí, pohodově a v klidu.  Nechte si pomoci od zkušených. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak celá tato akce probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do našich pevných krabic. Během příprav rozložíme velké skříně, malé komody omotáme do fixační folie, sundáme ze skříní skleněné a zrcadlové doplňky, demontujeme úchytky. Nábytek na nové adrese rozmístíme dle plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj čas, přesně podle svých potřeb, zatímco my zajistíme kompletní přepravu do vašeho bytu.  Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování!

 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
 • Stěhování Jílové u Prahy
Nejlevnější stěhování Jílové u Prahy: S námi znáte cenu za stěhování předem

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. Nebojte se svěřit tuto těžkou práci do rukou našich odborníků. S námi budete dopředu vědět, kolik vás naše pomoc bude stát, a navíc ušetříte až 30% nákladů, díky půjčení obalového materiálu, stěhovacích pomůcek a prostorných vozů. Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. Chcete přesto zjistit, kolik vás pomoc u PROFIGROUP vyjde?  Vše bude připraveno na váš příchod a na vás už potom bude, abyste se zabydleli. Technik si přeměří největší kusy nábytku a prostor, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Jílové u Prahy nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. S námi přesně víte, kolik vás celá záležitost bude nakonec stát.  S námi je práce v Jílovém u Prahy jednoduchá a levná!

Vyklízení Jílové u Prahy a skladování v moderních skladech

Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží a přilehlých nemovitostí, vyklízení nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám s odvozem veškerého nebo pouze vybraného vybavení, elektrospotřebičů, nábytku a jiného vybavení do místu příslušného sběrného dvora, kde přijímají výbavu domácností pro ekologickou likvidaci ZDARMA. Nám platíte pouze za naši pomoc. Orientační cenu za vyklízení v Jílovém u Prahy najdete na našich internetových stránkách, nebo stačí vyplnit kontaktní formulář. Kolik bude vyklízení Jílové u Prahy stát? Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Jílové u Prahy a okolí?  Brzy se vám ozve náš technik.Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a probrat veškeré vaše požadavky s naším technikem, který pak u vás na místě určí konečnou cenu za vyklízení.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?