Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jíloviště

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Jíloviště

Už znáte datum stěhování do Jíloviště a přemýšlíte, jakou stěhovací firmu oslovit? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří mají prokazatelné zkušenosti, a ještě vám dokážou ušetřit až 30% nákladů. Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  PROFIGROUP se specializuje na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných komerčních prostor. Kromě toho zajišťuje kompletní vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor, vyklízení objektů v pozůstalosti, a diskrétní likvidaci pozůstalosti. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni vynosit elektrospotřebiče a velké skříně ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Náš tým se skládá ze šikovných, statných a pravidelně školených stěhováků, kteří pro svou práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní krabice a obalový materiál, k ruce jsou jim dostatečně velké vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že je vaše domácnost v bezpečí, a pokud by se vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.

 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Plánujete se přestěhovat v Jílovišti bez starostí a zbytečného shonu, jenže se naskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů? Zavolal vám makléř, že veškeré papíry jsou vyřízené, zednické práce dokončené a nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Obraťte se na nás pro spěšné stěhování Jíloviště a okolí.  Nabízíme vám rychlé stěhování Jílovišti a okolí. Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak pracujeme během stěhování Jak stěhujeme po Jílovišti a z Jíloviště?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Vždy nám záleží na kvalitě odvedené práce a na spokojených zákaznících. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme plán stěhování, kterého se budeme při práci striktně držet. Nezáleží na tom, zda si u nás necháte pomoci se stěhováním několika krabic a pár kousků nábytku z vaší malé garsonky, nebo budete potřebovat přestěhovat celou rodinnou vilu i s okolními stavbami. Naši profesionální stěhováci za roky praxe v Jílovišti dobře vědí, co je třeba před zahájením práce zajistit. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Jestli zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se například o křehký porcelán, drahý nábytek nebo elektroniku, nechte si od nás pomoci. V rámci nabízených služeb připravíme veškerý nábytek na transport. Nábytek například připravíme na transport tím, že z něj sundáme veškeré police, úchytky, zásuvky, vše pečlivě zabalíme do fixační folie, rohy opatříme tvrdým kartonem a pomalu odnosíme do vozu. Zajistíme bezpečný transport veškerého vybavení vaší domácnosti. Nemáte toho moc na balení a jste si jisti, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Půjčíme vám také na vyžádání stěhovací pomůcky pro lepší manipulaci s nábytkem. Stačí pak na jednotlivé kusy napsat, kam je máme na nové adrese vynosit a o vše ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště
 • Stěhování Jíloviště

Co představuje služba  „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Jíloviště a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Jílovišti bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Také ji rádi využívají ti, kteří rádi tráví čas po svém a nemají čas na balení. Nebo je určena například pro živnostníky, podnikatele a firmy, které se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují několik zkušených rukou navíc. Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co chcete vyhodit, odvezeme do sběrného dvora. Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nábytek na nové adrese nakonec vynosíme na předem určená místa a připravíme jej na další použití.  Vy si zatím můžete užívat čas přesně podle svého gusta a přijít do přestěhované domácnosti v Jílovišti, připravené na nastěhování. Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

Díky nabízeným službám nabízíme nejlevnější stěhování Jíloviště

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, proto si na pomoc se stěhováním v Jílovišti zavolejte náš tým z PROFIGROUP. Obraťte se na nás, v rámci našich nabízených služeb ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu auta, odměnu brigádníkům, navíc s námi budete vědět cenu dopředu, takže s ní můžete pevně počítat.  Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Zavolejte si náš tým. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Jílovišti. Nakonec si technik přeměří prostory, změří největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Aby vše probíhalo bez zbytečných zádrhelů, technik si nakonec přeměří prostory, velikost jednotlivých kusů nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme, a nakonec připraví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik vás naše pomoc v Jílovišti bude stát. Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si termín a v dohodnutém čase k vám pošleme náš tým stěhováků.

Pomůžeme i s vyklízením Jíloviště

Mezi naše další služby, které určitě také rádi vyžijete, je krátkodobé i dlouhodobé skladování veškerého vašeho vybavení v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech, vyklízení bytů, domů, sklepů a ostatních přilehlých prostor po předchozích majitelích nebo vyklízení pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Vyklízíme v Jílovišti tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek dle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. Takto provedená eko likvidace je zdarma, u nás platíte pouze za naše poskytnuté služby. Zajímá vás konkrétní cena za vyklízení? Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Jílovišti, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Pro orientační cenu za vyklízení Jíloviště se podívejte na náš web, kde najdete aktuální ceník nebo vyplňte kontaktní formulář s vaším požadavkem. Také vám můžeme pomoci telefonicky, technik s vámi projedná veškeré náležitosti vyklízení v Jílovišti a okolí.Při telefonické konzultaci s naším technikem rovnou sjednáte jeho návštěvu u vás a přímo na místě vám spočítá konkrétní cenu za vyklízení Jíloviště. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?