Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Jinonice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Jinonice

Přestěhujte se snadno a rychle v Jinonicích nebo v jeho nejbližším okolí s profesionální stěhovací firmou, která garantuje nejen nejlevnější ceny za stěhování Jinonice, ale také nadstandardní služby v ceně. Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Jinonicích, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme stěhovací firma PROFIGROUP, působící na trhu už od roku 2005. Kromě stěhování bytů, domů, firem a dalších nemovitostí se zabýváme vyklízením bytů a přilehlých objektů, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Díky praxi v oboru vám dokážeme pomoci s vynošením krabic, skříní i elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Náš tým se skládá výhradně ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, používají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že je stěhování od nás garantováno jistotou. Pracujeme v kteroukoliv denní a noční dobu, nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP v Jinonicích

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Jinonice a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

Svým klientům nabízíme bezstarostné stěhování Jinonice i v případě, pokud jste se rozhodli přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré papíry vyřízené, stavební úpravy dodělané a byt je připravený k použití, neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese zbytečně. Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním v Jinonicích a okolí. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Jinonicích.

 • Stěhování Jinonice
 • Stěhování Jinonice
 • Stěhování Jinonice
 • Stěhování Jinonice

Jak zajišťujeme stěhování do Jinonic či z Jinonic?

Za roky praxe jsme si vybudovali u našich zákazníků velkou důvěru a na jejich spokojenosti nám velice záleží. Proto ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a ke každému zákazníkovi individuálně. Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme stěhovací plán, podle kterého se pak při práci budeme držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno stěhování v Jinonicích obnáší. Průběh realizace zakázky a veškeré náležitosti s vámi projdeme, abychom vás co nejlépe na stěhování připravili. Také vám poradíme, jak například zabalit nábytek, zrcadla, sklo a jiné drahé vybavení, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání a jinému poškození při manipulaci nebo transportu. Pokud nemáte zatím s přípravou nábytku na transport zkušenosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s balením nábytku na přesun. Například nábytek připravíme na přesun tak, že z něj demontujeme police, zásuvky, úchytky a madla. Pak vše zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme tvrdým kartonem, přeneseme do speciálně upravených vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Zajistíme přepravu soch, obrazů, historicky cenných předmětů, nábytku, hudebních nástrojů a jiného vybavení. Stačí, když pak na krabice a nábytek našim stěhovákům napíšete, do jaké místnosti mají na nové adrese přijít a o vše ostatní už se postaráme sami. Pak vám půjčíme zdarma krabice, boxy i obalový materiál. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Jinonice
 • Stěhování Jinonice
 • Stěhování Jinonice

Nejlevnější „stěhování na klíč“ v Jinonicích

Tato služba je velmi oblíbená u zákazníků, kteří se potřebují přestěhovat do Jinonic nebo z Jinonic v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro bezpečné balení jednotlivých kusů vybavení domácnosti. Nebo je určena například pro ty zákazníky, kteří neradi tráví čas záležitostmi, které nejsou jejich každodenním chlebem, a tak si raději najmou firmu, která zajistí bezproblémový a skvělý výsledek. Také ji doporučujeme majitelům obchodů, kanceláří, firem, výrobních hal, skladů a jiných prostor, kdy je potřeba více šikovných rukou. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. Služba „stěhování na klíč“ vám ušetří spoustu času, energie a starostí, předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní stěhování. Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, sepíšeme si, co máme vyřadit a věci, které se mají přestěhovat na novou adresu, pečlivě zabalíme. Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Nakonec vše převezeme na novou adresu, krabice rozmístíme do místností, kam patří a nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme a předáme vám připravený byt k nastěhování. Vám předáme připravený byt pro pohodové bydlení. 

Nejlevnější stěhování Jinonice a okolí 

Víme, že stěhování není pouze o přepravě vašich věcí z jedné adresy na druhou, ale také je to o vyřízení zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských pracích a nákupu vybavení, doplňků a dalšího nábytku, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rodinný nebo firemní rozpočet.  Mnoho zákazníků v rámci úspor spoléhá na vlastní síly, ale díky našim nabízeným službám, jako je půjčení krabic a obalového materiálu zdarma nebo půjčení prostorných vozů, ušetříte až 30% nákladů. Přestěhujeme vás v Jinonicích dle vašich představ a ušetříme vám mnoho starostí! Jak vám můžeme pomoci? Zavolejte si nás. Záleží na vás, zda vám pomůžeme pouze s přepravou, nebo se o celou akci postaráme za vás. Náš technik si přeměří veškeré kusy nábytku a prostor, kudy se budou věci vynášet, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma svým zákazníkům půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. Připraví časový harmonogram, plán realizace zakázky a cenovou kalkulaci. Pak připraví harmonogram a cenovou nabídku, která je neměnná. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, stačí už jen rezervovat termín stěhování a v den D k vám přijede náš tým zkušených stěhováků. Rezervujte si termín a v den D můžete očekávat naši pomoc!

Nejlevnější vyklízení v Jinonicích

Pomůžeme vám také s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, skladů, hotelů a dalších nebytových prostor, pomůžeme vám s vyklízením v pozůstalosti a s likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. S námi tímto ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací. Platíte pouze za naše služby. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Jinonice.  Podívejte se na naše stránky, kde najdete platný ceník, nebo si vyplňte nezávaznou poptávku. Pro orientační cenu za vyklízení Jinonice se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, poté nás můžete kontaktovat vyplněním kontaktního formuláře s vašimi požadavky na vyklízení. Specializujeme se také na vyklízení komerčních prostor, jako jsou kanceláře, firmy, sklady apod.Rovněž nás můžete kontaktovat telefonicky a vše domluvit s naším technikem, který bude mít od této chvíle vyklízení vaší nemovitosti na starost.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?