Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kamenice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Kamenice

Chcete se co nejrychleji přestěhovat do Kamenice nebo z Kamenice a hledáte spolehlivou a zodpovědnou stěhovací firmu?  Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Náš tým stěhováků vám pomůže také s vyklízením nebo skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů, garáží, dílen, skladů, kanceláří, salonů a jiných nebytových prostor. Náš tým profesionálních stěhováků má se stěhováním v Kamenici bohaté zkušenosti.  Díky zkušenostem nám nedělá problém vynosit věci z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Náš tým je tvořen ze statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc používají kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a došlo k poničení věcí, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši.  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a není pro nás problém přestěhovat celou domácnost do Kamenice a v okolí i ve večerních nebo nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát neplacené volno.

Proč si pro stěhování Kamenice objednat PROFIGROUP?

 • Pracujeme dle vašich požadavků
 • Vyřizujeme poptávku ihned
 • Nabízíme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma půjčujeme boxy, krabice i obalový materiál
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích

Stěhování Kamenice jako takové vyžaduje určitě nějaké ty zkušenosti, aby nedošlo k chaosu, stresu a nepříjemnému shonu. Jestliže jsou veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce na vaší nové adrese hotové, je nejvyšší čas, domluvit s námi stěhování, abyste nemuseli platit zbytečně další měsíční nájem. Zavolejte našim stěhovákům. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním Kamenice.  Pokud nemáte dostatek času na balení, rovnou si u nás můžete objednat kompletní přestěhování na novou adresu, čímž si ušetříte nejen čas, ale také mnoho fyzických sil.

Jak pracujeme v Kamenici a okolí?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  Proto ke každé naší zakázce přistupujeme maximálně profesionálně, s individuálním přístupem a seriózně. Dříve, než k vám pošleme náš tým, pošleme k vám našeho technika, se kterým projdete veškeré vybavení své domácnosti, které od nás budete chtít přestěhovat, řekněte své požadavky, přání, představy a na základě toho náš technik sestaví plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si necháte od nás pomoci s balením, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Naši stěhováci vědí, co je při stěhování v Kamenici nutné zajistit. Veškeré důležité informace s vámi projdeme. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se něco během transportu rozbilo? V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s vybranými věcmi nebo kompletním balením celé domácnosti.  V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Pak nábytek obalíme do fixační folie, rohy vysteleme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě připoutáme tak, aby se nemohlo během cesty nic poškodit. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj. Chystáte se na balení svépomocí? Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice

Proč si objednat „Stěhování na klíč“ Kamenice a okolí?

„Stěhování na klíč“ v Kamenici nabízíme pro všechny zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat rychle a není čas na zdlouhavé rituály nebo nemají rádi stres a rádi přenechají velké akce profesionálům. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo ji například doporučujeme majitelům firem, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, kde je potřeba nejen zkušenost, ale také více síly. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme my. Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě naskládáme do krabic. Během práce se postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Během práce se postaráme o bezpečný transport nejen vašeho skla a porcelánu, ale také nábytku, elektrospotřebičů a drahé elektroniky. S námi bude stěhování mnohem jednodušší! Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
 • Stěhování Kamenice
Ušetřete za stěhování v Kamenici s naší firmou PROFIGROUP!

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Proto svým zákazníkům nabízíme celou řadu doplňkových služeb zdarma, půjčení obalového materiálu, až po velké stěhovací vozy, které zajistí jednoduchý transport domácnosti z jedné adresy na druhou. Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP při stěhování v Kamenici a ušetřete mnoho výdajů spojených s nákupem obalového materiálu, krabic, stěhovacích pomůcek a pronájmu dodávky.  Jak pracujeme? Jak pracujeme? Nakonec na nové adrese nábytek smontujeme a připravíme na další použití, vestavné elektrospotřebiče umístíme na své místo a krabice dáme do místností, kam patří. Půjčíme vám ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Aby celá akce probíhala jako na drátkách, technik si nakonec změří prostory, největší kusy nábytku, nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Vyhovují vám naše nabízené služby? Pak už stačí rezervovat termín v našem diáři. Pak už si rezervujte termín v našem diáři a o ostatní se postaráme dle domluvy.

Vyklízení Kamenice a skladování v moderních skladech

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a ostatních nemovitostí, pomůžeme vám s diskrétním vyklízením nemovitosti v pozůstalosti a zajistíme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám také s vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti a vyklízení nemovitosti, jako jsou byty, rodinné domy, firemní areály, kanceláře, dílny, garáže, půdy, salony, obchody, sklady apod. Nám platíte pouze za naši pomoc. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Kamenice. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením. My se vám co nejdříve ozveme. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a probereme s vámi veškeré náležitosti spojené s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti.S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?