Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kamýk

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kamýk

Sháníte levné stěhování Kamýk a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Rádi vám pomůžeme mimo to také s vyklízením a skladováním. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Také se zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Díky praxi dokážeme vynosit velké kusy nábytku i elektrospotřebiče z těžko přístupných míst a vysokých pater bez výtahu. Stěhujeme byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných prostor  S námi máte zajištěnou garanci spokojenosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a není pro nás problém přestěhovat celou domácnost do Kamýku a v okolí i ve večerních nebo nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát neplacené volno.

Proč si na pomoc se stěhováním v Kamýku objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme z Kamýku i do Kamýku za nejlepší ceny
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Máme praxi v oboru od roku 2005
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Půjčíme vám obalový materiál i krabice ZDARMA

Není pro nás překážkou ani spěšné stěhování Kamýk. Pokud vám zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a všechny stavební práce hotové, koupelna je obložená, podlahy položené, zdi vymalované, kuchyňská linka je na svém místě, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc a nastěhujte se, i kdyby to mělo představovat stěhování během několika dní. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým a spolu zvládneme přestěhovat celou vaši domácnost v Kamýku během několika dní! Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním v Kamýku a okolí. A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak probíhá stěhování Kamýk s PROFIGROUP?

Stěhování Kamýk u nás probíhá tak, aby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni.  Proto nám záleží na kvalitě našich odvedených služeb! Proto také s každým zákazníkem procházíme veškeré požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého celou dobu pracujeme. Je na vás, zda si necháte pomoci zabalit některé kusy vybavení, nebo si necháte pouze pomoci s odvozem věcí na novou adresu, nebo si necháte vše převézt na klíč. Navíc jsme si díky mnohaletým zkušenostem vědomi, co všechno naše práce v centru Kamýk i v okolních částech obnáší, jaké jsou zde nástrahy a co je třeba zajistit. Poradíme vám, kdy a jak začít ideálně s balením, jak zabalit křehký porcelán a sklo a jak zajistit nábytek a elektroniku, aby nedošlo během manipulace a převozu k nechtěnému mechanickému poškození. Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Mnoho našich zákazníků zatím nemá zkušenosti s balením celé domácnosti a tak mají obavu, aby nedošlo k poškození jejich vybavení, nábytku nebo porcelánu po babičce. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pečlivě z nábytku demontujeme police, sklo, zrcadla, úchytky. Pak vše zabalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec vše uložíme a připásáme do vozu. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožní bezpečnou přepravu hudebních nástrojů, soch, obrazů, křehkého porcelánu a dalšího vybavení. Jestliže nemáte ve své domácnosti nic cenného a na balení si troufáte sami, nechte si od nás půjčit ZDARMA krabice i obalový materiál. Ušetřete s námi na obalovém materiálu, který od nás získáte ZDARMA. Pak už stačí, abyste nám na krabice a zabalený nábytek napsali, kam co máme na nové adrese rozmístit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk

Jak vám pomůžeme při objednání „Stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat v Kamýku a okolí, ale nemají dostatek času k tomu, aby pečlivě zabalili veškeré své vybavení. Také ji hojně využívají všichni, kteří se stěhováním nemají dosud žádnou zkušenost.  Nebo je určena například pro majitele firem, kteří odmítají přenechávat starosti se stěhováním na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od nového a původního prostoru a o vše ostatní se postaráme my. Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti a projdeme s vámi, co máme vytřídit a to, co si přejete převézt na novou adresu, pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec připravíme vše na váš příchod tak, že nábytek smontujeme, seřídíme, elektrospotřebiče dáme na svá místa a krabice do jednotlivých místností. Vy si zatím můžete užívat svůj čas, přesně podle svých potřeb, zatímco my zajistíme kompletní přepravu do vašeho bytu.  Vy si zatím užívejte čas podle svého a přijďte až do kompletně přestěhované domácnosti, připravené na zabydlení.

 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
 • Stěhování Kamýk
S našimi stěhováky ušetříte za stěhování Kamýk až 30%

Stěhování Kamýk je spojeno s velkou finanční zátěží pro rodinný rozpočet, protože kromě samotné akce je třeba zajistit také celou řadu zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských prací, je třeba dovybavení, koupě nábytku i doplňků. Nebojte se svěřit tento těžký úkol do rukou našich zkušených zaměstnanců. Přestěhujeme vás do Kamýk a z Kamýku přesně podle vašich požadavků a představ. Jak nejvíce ušetříte? Zavolejte si naše stěhováky. V rámci našich služeb si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Půjčíme vám ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál. Je na vašem výběru, jakou z našich nabízených služeb si vyberete a do jaké míry vám pomůžeme. Dále společně sestavíte plán, a nakonec vám připravíme cenovou nabídku. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  My vám pomůžeme za každé situace, a to tak, aby vše probíhalo rychle a bez potíží. S námi se přestěhujete bez stresu a chaosu. 

Vyklízení a likvidace pozůstalosti Kamýk

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a ostatních nemovitostí, pomůžeme vám s diskrétním vyklízením nemovitosti v pozůstalosti a zajistíme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Postaráme se o odvoz veškerého vámi vybraného vybavení, nábytku, elektrospotřebičů a dalších věcí do sběrného dvora. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvozem nábytku do sběrného dvora nebo na skládku a věci, které zatím nemáte kde uskladnit, můžete bez starostí uložit do našich moderních skladů nebo skladových kontejnerů.  Pro získání orientační ceny za vyklízení v Kamýku? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. Chcete znát orientační cenu za vyklízení Kamýk? Podívejte se do našeho platného ceníku na našem webu, kde najdete přibližnou cenu za vyklízení Kamýk i za skladování, podle velikosti vaší nemovitosti. Pro orientační cenovou nabídku se stačí podívat na naše internetové stránky, kde v aktuálním ceníku si podle velikosti prostor spočítáte orientační cenu za vyklízení.Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a náš technik s vámi projde veškeré vaše dotazy týkající se vyklízení Kamýk.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?