Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kbely

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kbely

Chystáte se na velké stěhování svého bytu nebo domu a přemýšlíte, jak všechno zvládnete, aniž byste se dostali do časového shonu nebo stresu? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen s balením transportem domácnosti, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení velkých skříní a ostatní vybavení ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Mnohaleté zkušenosti každý den zúročujeme při naší práci, a proto nám nedělá problém vynosit krabice, elektrospotřebiče a nábytek z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. T To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a došlo k poničení věcí, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Proč si pro stěhování v Kbelích zavolat PROFIGROUP?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Zajišťujeme spěšné stěhování
 • Garance spokojenosti a profesionálního přístupu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování o víkendech a svátcích

Ačkoliv může být stěhování Kbely někdy náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete převézt veškeré vybavení své domácnosti v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci se vždy vyhnete stresu, chaosu a nepříjemnému shonu.  Zavolali vám z firmy, že už mají veškeré zednické, podlahářské a pokladačské práce hotové, kuchyňská linka je zabudovaná a vám nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Obraťte se na nás. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Kbel a z Kbel. A pokud nestíháte vše zabalit, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, například službou „Stěhování na klíč“. 

Jak pracujeme při stěhování v Kbelích a okolí?

Záleží nám na našich zákaznících a nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Proto odvádíme kvalitní služby, za kterými si stojíme a které předem domluvíme s našimi klienty. Proto se snažíme veškeré své služby plnit tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Záleží pouze na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci, zda si necháte pomoci s balením některého vašeho vybavení, nebo si necháte pouze odvézt věci na novou adresu nebo zda se necháte přestěhovat na klíč. Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Kbelích a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Kbely pro vás nejjednodušší. Poradíme, jak připravit vybavení domácnosti, nábytek, elektrospotřebiče i třeba sochy na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k mechanickému poškození. Pokud zatím nemáte zkušenosti s balením, nechte si pomoci od našeho týmu. Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu s balením. Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Pak vše zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme tvrdým kartonem, přeneseme do speciálně upravených vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Pokud doma nemáte nic, co by mělo velkou hodnotu a zvládnete balení svépomocí, nechte si od našeho technika spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. na nové adrese rozmístíme krabice a nábytek tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Na jednotlivé kusy už potom stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese vynosit.

 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely

Proč si objednat při stěhování Kbely službu „stěhování na klíč“?

Tato služba je velmi oblíbená u zákazníků, kteří se potřebují přestěhovat do Kbel nebo z Kbel v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro bezpečné balení jednotlivých kusů vybavení domácnosti. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří nemají se stěhováním zkušenosti a stojí před balením velkého bytu či domu. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Předejte nám klíče a řekněte termín, kdy se máme pustit do práce. Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, vše pečlivě roztřídíme, a to co se má přestěhovat na novou adresu pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek i elektrospotřebiče zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme a předáme vám připravený byt k nastěhování. Užívejte si čas s vašimi blízkými, zatímco my vás bezpečně přestěhujeme. 

 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
 • Stěhování Kbely
Levné „stěhování na klíč“ v Kbelích

Víme dobře, kolik stěhování do Kbely a z Kbel stojí a že se jedná o poměrně velkou finanční zátěž, protože zároveň s tím je třeba dovybavit váš byt o nové doplňky, elektroniku, nábytek a další věci. Nebojte se svěřit těžkou práci do rukou našich zaměstnanců, kteří vám ušetří nejen finanční výdaje spojené s nákupem obalového materiálu, pronájmem dodávky a dalších výdajů, ale také hodně práce. Obraťte se na nás, v rámci našich nabízených služeb ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu auta, odměnu brigádníkům, navíc s námi budete vědět cenu dopředu, takže s ní můžete pevně počítat.  Jak pracujeme? Zavolejte si naše stěhováky a domluvte si s námi předběžnou schůzku přímo u vás doma. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Je jen na vás, jakou službu si u nás vyberete a jaké budou vaše individuální požadavky.  Pak připraví časový harmonogram a konečnou cenovou kalkulaci. Pak připraví časový harmonogram, plán i cenovou kalkulaci.  S námi máte jistotu, že je naše cena neměnná a nemusíte řešit pomoc od přátel, pronájem dodávky ani nákup vybavení. Vyhovují vám naše služby v Kbelích? Stěhujeme rychle, efektivně, bez stresu. 

Ekologické vyklízení Kbely

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Vyklízíme v Kbelích tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek dle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Jaká je orientační cena za vyklízení Kbely? Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. Obrátit se na nás můžete kontaktním formulářem a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.S námi budete dopředu vědět, jak probíhá vyklízení Kbely s PROFIGROUP.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?