Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kladenské Rovné

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kladenské Rovné

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc?  Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP, který se specializuje na stěhování, vyklízení a skladování v Kladenských Rovných a okolí. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů, domů, firem, skladů, archivů, kanceláří, kosmetických a jiných salonů. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP působící na trhu od roku 2005 a ve svém týmu máme statné stěhováky, kteří mají se svou prací mnohaleté zkušenosti. Mimo to se věnujeme také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, dílen, kanceláří, skladů a jiných nebytových prostor, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou statní chlapi, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí a kdyby se vyskytla během práce chyba a něco se rozbilo, jsme schopni vyplatit výši škody ihned. S námi si nemusíte brát pro stěhování do Kladenských Rovných nebo z Kladenských Rovných volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Kladenských Rovných, ale také v nejbližším okolí.

 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné

Proč si na pomoc přizvat PROFIGROUP z Kladenských Rovných

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Kladenských Rovných a okolí
 • Pracujeme za nejnižší ceny v okolí
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Při práci používáme kvalitní pomůcky a obalový materiál
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup

I když se někdy může stát, že se potřebujete na novou adresu v Kladenských Rovných přestěhovat co nejdříve, nemusíte se bát, že byste se s PROFIGROUP dostali do stresu. Dostali jste klíče od svého nového bytu? Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP a domluvte s nimi termín. Nabízíme rychlé stěhování v Kladenských Rovných a okolí. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných kusů nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak vás přestěhujeme do Kladenských Rovných nebo z Kladenských Rovných?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Pracujeme tak, abychom odvedli kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti každého zákazníka. Proto si s vámi projdeme veškeré vaše požadavky a připravíme plán, podle kterého se budeme při práci držet. Je na vás, jakou nabízenou službu si od nás vyberete a do jaké míry si objednáte individuální požadavky. Za roky praxe dobře víme, jaké nástrahy na nás čekají při práci v centru Kladenských Rovných a v okolí města Kladenské Rovné.  O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se něco během transportu rozbilo? V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Například nábytek pečlivě demontujeme, sundáme police, skleněné a zrcadlové části, madla a úchytky. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Vlastníme profesionální stěhovací vozy, přizpůsobené pro stěhování nábytku, soch, hudebních nástrojů, obrazů apod.  Nemáte doma nic drahého, cenného nebo starožitného a zvládnete tedy balení svépomocí? Půjčíme vám ZDARMA stěhovací krabice i obalový materiál. Stačí nám napsat na krabice, kam je máme na nové adrese uložit. Nábytek rozmístíme přesně podle vašich potřeb. 

„Stěhování na klíč“ Kladenské Rovné od PROFIGROUP

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se stěhují do Kladenských Rovných nebo naopak z Kladenských Rovných a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a nemají dostatek prostoru a času pro balení. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Jak to probíhá? Jak to probíhá? Projdeme s vámi, co chcete odvézt do sběrného dvora, to, co budete chtít převézt na novou adresu, pečlivě zabalíme, připravíme na odvoz, a nakonec vše přestěhujeme na novou adresu. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nakonec nábytek, elektrospotřebiče a jiné vybavení rozmístíme do jednotlivých místností na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, elektrospotřebiče zapojíme a krabice odnosíme do místností, kam patří. Nakonec vám předáme klíče a vy se můžete pohodlně zabydlet.

 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
 • Stěhování Kladenské Rovné
Nejlevnější stěhování Kladenské Rovné: S námi znáte cenu za stěhování předem

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Kladenské Rovné pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Kladenských Rovných nebo z Kladenských Rovných dle vašich představ. Jak pracujeme? Díky nám ušetříte opravdu velké množství peněz i fyzické námahy! V rámci našich služeb si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Vybrat si můžete mnoho druhů pomoci, pomůžeme vám například s balením nábytku nebo vás odstěhujeme v Kladenských Rovných na klíč. Technik přeměří veškerý rozměrný nábytek a zárubně, spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme a samozřejmě přidá nějaké navíc, pro případ potřeby. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec připraví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. Odsouhlasením cenové nabídky k vám přijedou naši stěhováci.  Vyhovují vám naše nabízené služby a cena za stěhování v Kladenských Rovných? Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Zajišťujeme také službu vyklízení Kladenské Rovné

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy, ale také firemní sklady, archivy, kanceláře a další nebytové prostory.  U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením. S námi ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací nebo výkupem starého nábytku. Pro orientační cenu za vyklízení Kladenské Rovné a okolí si můžete rozkliknout aktuální ceník na našich internetových stránkách, kde můžete také vyplnit nezávaznou poptávku. Pro předběžnou cenu se podívejte na náš web, kde najdete aktuální ceník, nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré náležitosti můžete probrat přímo s naším technikem.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?