Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kobylisy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kobylisy

Konečně jste se dočkali, váš byt je připravený k nastěhování a tak nezbývá nic jiného, než vše pečlivě zabalit a vyrazit vstříc novému životu! Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Přestěhujeme vás na novou adresu, uskladníme vám věci v našich moderních skladech nebo vám můžeme pomoci s vyklízením. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení velkých skříní a ostatní vybavení ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Díky mnohaletým zkušenostem jsme vám schopni pomoci s běžným vybavením domácnosti, ale také s těžkými skříněmi, elektrospotřebiči, pohovkami a dalším vybavením domácnosti i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích, bez navýšení ceny.

 • Stěhování Kobylisy
 • Stěhování Kobylisy
 • Stěhování Kobylisy

Proč si pro stěhování v Kobylisích vybrat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme byty, domy i nebytové prostory
 • Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků
 • Při práci používáme kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma půjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Ušetříme vám až 30% nákladů
 • Ke každému přistupujeme individuálně
 • Díky zkušenostem jsme schopni realizovat různé typy zakázek
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma

Může nastat situace, že se budete potřebovat přestěhovat v Kobylisích následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré papíry vyřízené, všechny zednické práce hotové, kuchyňská linka je na svém místě a nezbývá než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Pracujeme rychle, efektivně, bez časových průtahů a zajišťujeme spěšné stěhování Kobylisy a okolí. A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

Stěhování Kobylisy od PROFIGROUP

Spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce je u nás na prvním místě. Vždy nám záleží na kvalitě odvedené práce a na spokojených zákaznících. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Záleží pouze na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci, zda si necháte pomoci s balením některého vašeho vybavení, nebo si necháte pouze odvézt věci na novou adresu nebo zda se necháte přestěhovat na klíč. Naši stěhováci jsou si dobře vědomi toho, co může při práci v Kobylisích nastat a co je potřeba zajistit. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Kobylisích a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Kobylisy pro vás nejjednodušší. Také vám poradíme, jak například zabalit nábytek, zrcadla, sklo a jiné drahé vybavení, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání a jinému poškození při manipulaci nebo transportu. Jestliže zatím nemáte se stěhováním zkušenosti, ale bojíte se například o drahé vybavení, elektrospotřebiče, zrcadla, sochy, obrazy nebo hudební nástroje, nechte si pomoci s balením a stěhováním od našich specialistů. V rámci našich služeb si vyberte pomoc s balením vybraných kusů nábytku a vybavení.  Pečlivě křehké věci zabalíme a uložíme do stěhovacího vozu. Pak nábytek obalíme do fixační folie, rohy vysteleme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě připoutáme tak, aby se nemohlo během cesty nic poškodit. Vlastníme speciálně upravené vozy, které zajistí bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu a jiného křehkého vybavení. Pokud si na balení troufáte sami, půjčíme vám ZDARMA dostatečné množství krabic a nějaké krabice navíc, pro jistotu. Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Krabice označte podle místnosti, kam se mají odnést na nové adrese a o vše ostatní už se postará náš tým během stěhování do Kobylisy nebo z Kobylis.

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat v Kobylisích a okolí, ale nemají dostatek času k tomu, aby pečlivě zabalili veškeré své vybavení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří se stěhováním dosud nemají žádné zkušenosti a raději nechají profesionály, aby se postarali o jejich majetek. Dále je určena pro živnostníky, obchodníky a firmy, které se potřebují přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na pomoc. Předejte nám klíče a o ostatní už se postaráme za vás, i kdyby to mělo být během následujících několika dní.  Jak tato služba probíhá? Vybavení vaší domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně cenou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nábytek, elektrospotřebiče i krabice rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese. Nový byt bude připravený na nastěhování a ve starém bytě provedeme hrubý úklid. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas podle svého gusta, a nakonec přijít k hotovému!

 • Stěhování Kobylisy
 • Stěhování Kobylisy
 • Stěhování Kobylisy
Hledáte levné stěhování Kobylisy

Moc dobře víme, že stěhování Kobylisy není pouze o přesunu domácnosti z jedné strany na druhou, ale musí se zařídit také spousta zednických, podlahářských, obkladačských, malířských a truhlářských prací, které představují velkou finanční zátěž pro finanční rozpočet. Nebojte se, že by vás stěhování v Kobylisích s PROFIGROUP ještě více cenově zatížilo. Přestěhujeme vás nejlevněji do Kobylisy a z Kobylisy, dle vašich představ. Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc náš tým. S technikem pak domluvíte veškeré podrobnosti. Vyberete službu šitou na míru vašim potřebám a sdělíte mu své individuální požadavky.  Je na vašem výběru, jakou z našich nabízených služeb si vyberete a do jaké míry vám pomůžeme. Pak připraví časový harmonogram, plán a konečnou cenovou kalkulaci. Pak připraví harmonogram a cenovou nabídku, která je neměnná. Vyhovují vám naše služby pro Kobylisy? Rezervujte si u nás termín a v den D k vám pošleme náš tým zaměstnanců.

Nechte si pomoci s vyklízením v Kobylisích?

Mezi naše další důležité služby patří například likvidace pozůstalosti dle platné legislativy, vyklízení v pozůstalosti nebo vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, skladů, firemních areálů, kanceláří a jiných prostor, ve kterých zbylo po předchozích majitelích nepotřebné vybavení. Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. Zajistíme, aby vaše prostory byly kompletně čisté, připravené k dalšímu použití. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Kobylisy a okolí.  Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Kobylisích? Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku na našem webu a nechat nám můžete rovnou zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení Kobylisy stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?