Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kolín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kolín

Stěhování do vašeho nového bytu se nezadržitelně blíží a vy už nyní vybíráte stěhovací firmu, která by vám pomohla s balením i ostatními věcmi? Pozvěte si na pomoc náš zkušený tým stěhováků z PROFIGEROUP! Kromě toho vám také můžeme pomoci s vyklízením nebo skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech po dobu, kterou si sami určíte! PROFIGROUP se specializuje na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných komerčních prostor. Kromě toho zajišťujeme také vyklízení těchto nemovitostí od věcí, které zde zanechali původní majitelé, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky zkušenostem si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst, vynosíme těžké skříně, vysloužilé elektrospotřebiče, roztřídíme veškeré vybavení a vám předáme dokonale čistý interiér, připravený k dalšímu využití. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. S námi máte zajištěnou garanci spokojenosti. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme v Kolíně a okolí
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Garantujeme individuální a profi přístup
 • Zdarma půjčíme krabice a obalový materiál
 • Prokazatelné zkušenosti zúročujeme u všech zakázek
 • Cenovou nabídku sestavujeme ZDARMA
 • Neúčtujeme za práci ve večerních hodinách
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu 

Možná se potřebujete přestěhovat v Kolíně během následujících týdnů nebo dokonce dnů, ale ani to nemusí představovat shon a stres. Pokud jste právě dostali klíče od svého vysněného bytu a zbývá se jen nastěhovat, neplaťte zbytečně další nájem navíc. Obraťte se na náš tým stěhováků, který vám se vším pomohou. Nabízíme vám rychlé stěhování Kolíně a okolí. Přestěhujeme vás do Kolín a z Kolína a pokud nezbývá čas nebo nemáte zkušenosti, pomůžeme vám také s balením.

 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín

Průběh stěhování z Kolína? a do Kolína

Záleží nám na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Proto s vámi náš technik připraví kompletní stěhovací plán, podle kterého se bude náš tým striktně držet. Záleží na vás, do jaké míry si necháte od našich zaměstnanců poradit, zda vám pouze odvezeme krabice a nábytek na novou adresu, nebo si necháte komplet zabalit celou domácnost.  Díky dlouholeté praxi v oboru dobře víme, co obnáší stěhování do Kolín nebo z Kolína a co všechno je třeba zajistit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak a co zajistit. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu.  Někteří zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale v jejich domácnosti se objevuje například drahé vybavení bytu, elektronika nebo třeba nářadí, které vyžaduje zvláštní balení i přesun. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Pečlivě z nábytku demontujeme police, zásuvky, úchytky, madla a ostatní kování. Pak všechno pečlivě obalíme bublinkovou a fixační fólií, vyskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Zajistíme přepravu soch, obrazů, historicky cenných předmětů, nábytku, hudebních nástrojů a jiného vybavení. Rozhodli jste že, se svou domácnost stihnete a zvládnete zabalit svépomocí? na nové adrese rozmístíme krabice a nábytek tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Pak už jen stačí poznamenat na každou zabalenou věc, kam ji mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín
 • Stěhování Kolín

Co je služba „stěhování na klíč“?

Službu doporučujeme vybrat v případě, pokud se potřebujete přestěhovat do Kolína nebo z Kolína v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru ani času pro bezpečné zabalení celé vaší domácnosti. Také tuto službu hojně využívají ti zákazníci, kteří si raději připlatí za pomoc a svůj čas tráví se svými nejbližšími. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vaše vybavení. Ostatní pak zabalíme a přestěhujeme na novou adresu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a připravíme jej na další použití. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vy si zatím užívejte svůj čas podle svého gusta a pak už stačí přijít do nového bytu a pohodlně se zabydlet!

Ušetřete za stěhování v Kolíně s naší firmou PROFIGROUP!

Jako zkušení stěhováci z Kolína jsme si moc dobře vědomi, že stěhování v Kolíně není pouze o odvozu věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také zařídit dost věcí okolo, například zajištění nejrůznějších zednických, truhlářských a podlahářských prací, malování interiéru a mnoho dalšího, což přináší velké finanční výdaje do rodinného rozpočtu. Díky našim nabízeným službám s námi ušetříte nejen mnoho finančních výdajů, ale také fyzických sil, a navíc budete znát přesnou cenovou nabídku předem.  Přestěhujeme vás levněji než konkurence, v rámci nabízených služeb v ceně a to v Kolíně a okolí.  Jak vás přestěhujeme? Zavolejte si náš tým. V dohodnutém čase vás navštíví náš technik, se kterým projdete veškeré náležitosti a na základě toho pak připraví časový harmonogram i plán stěhování.  Vyberete pomoc s přepravou vašich věcí přesně podle vašich potřeb a sestavíme vám nabídku šitou na míru vaší domácnosti. Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví plán postupu, časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Cena je od odsouhlasení nabídky neměnná, navíc s námi díky absence nákupu stěhovacích pomůcek, krabic, obalového materiálu a pronájmu dodávky ušetříte až 30% nákladů! Líbí se vám naše cenová kalkulace i nabízené služby? V dohodnutý čas k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení a likvidace pozůstalosti nejlevněji v Kolíně

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Hledáte pomoc s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti? Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Kolín. Pro předběžnou cenu za vyklízení Kolín se podívejte na našem webu do platného ceníku nebo vyplňte nezávaznou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře. Podívejte se na našich stránkách do aktuálního platného ceníku a vyberte odpovídající velikost vaší nemovitosti. Přesnou cenovou nabídku vám sdělíme po shlédnutí přímo u vás na místě.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s naším technikem domluvit průběh vyklízení Kolín.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?