Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kosoř

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kosoř

Čeká vás stěhování v Kosoři do vašeho nového bytu či domu a nechcete, aby se balení proměnilo v neřízenou středu? Dříve, než obvoláte půjčovny dodávek a zavoláte svým přátelům, podívejte se na aktuální cenovou nabídku naší firmy PROFIGROUP.  Také vám rádi pomůžeme s vyklízením nemovitosti a skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme stěhováci s praxí v oboru od roku 2005 a za tu dobu nám rukama prošlo mnoho realizovaných zakázek, od malých bytů, přes vily až po velké firmy a sklady. Také se zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Naši zaměstnanci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, mají k dispozici dostatečně velké stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. T Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř

Jak pracují naši stěhováci v Kosoři?

 • Stěhujeme v Kosoři a okolí za nejnižší ceny
 • Při práci používáme profi pomůcky, obalový materiál i vozy
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Pracujeme rychle, efektivně a diskrétně
 • Zabýváme se i krátkodobým či dlouhodobým skladováním
 • Nabízíme pomoc s vyklízením a likvidací pozůstalosti
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou nabídku
 • Neúčtujeme si za práci z vysokých pater nebo ve večerních hodinách

Zvláště u větších bytů nebo rodinných domů může během balení vzniknout chaos, stres a nepořádek, a to zvláště tehdy, pokud se chystáte přestěhovat na novou adresu v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech. Zavolala vám stavební firma, že všechny zednické, podlahářské a obkladačské práce jsou ve vašem novém bytě hotové, kuchyň je smontovaná a nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Zavolejte si k nám o pomoc. Obraťte se na nás, zajistíme vám spěšné stěhování Kosoř a okolí. Přestěhujeme vás do Kosoř a z Kosoře a pokud nezbývá čas nebo nemáte zkušenosti, pomůžeme vám také s balením.

 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř
 • Stěhování Kosoř

Jak probíhá stěhování do Kosoře a z Kosoře s firmou PROFIGROUP?

Spokojenost každého našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků, dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a individuální požadavky, sestavíme plán a podle toho se pak budou naši zaměstnanci držet. Je pouze na vás, zda si necháte od nás pomoci s odnesením a odvozem věcí na novou adresu, nebo zda vám pomůžeme s balením některých kusů vybavení nebo zda vás přestěhujeme na klíč. Naši stěhováci vědí, co je při stěhování v Kosoři nutné zajistit. O veškeré naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, co je nejlepší zajistit pro bezproblémové stěhování. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Jestli zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se například o křehký porcelán, drahý nábytek nebo elektroniku, nechte si od nás pomoci. Nechte si pomoci od našich techniků, kteří připraví takto cenné věci na přesun. Například nábytek demontujeme (pokud to lze) nebo z něj sundáme alespoň police, skleněné a zrcadlové části, madla, úchytky, zásuvky. Veškeré vybavení obalíme do bublinkové a následně fixační folie, opatrně přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě přivážeme tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Ušetřete s námi na nákupu obalového materiálu, vše vám ZDARMA půjčíme! O vše ostatní už se postaráme sami!

Nestíháte? Objednejte si službu „stěhování na klíč“

Stěhování na klíč“ v Kosoři udělá radost a pomůže všem, kteří se potřebují přestěhovat z Kosoře nebo do Kosoře co nejrychleji, ale není dostatek času na balení. Také tuto službu doporučujeme těm, kteří stěhují například velké rodinné domy, firmy, podniky, výrobní haly nebo sklady. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, skladů, obchodů nebo salonů, kdy je obtížné všechno zabalit svépomocí a nechtějí nechat práci na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od původního a nového a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak to probíhá? V dohodnutý čas k vám přijdou naši zaměstnanci, kteří se pustí do pečlivého balení veškerého vybavení vaší domácnosti. Pak se zaměříme na bezpečný transport nábytku, který demontujeme a na nové adrese zase složíme. Nábytek na nové adrese rozmístíme dle plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek a elektroniku smontujeme pro další použití, krabice rozmístíme do místností, kam patří. Vy si zatím můžete užívat ušetřený čas přesně podle svého gusta, a nakonec přijít do nového bytu. Bez starostí, stresu a námahy!

Ušetřete s námi za stěhování Kosoř: S námi budete znát cenu předem

Za roky praxe dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale musí se také zařídit celá řada zednických, podlahářských, malířských a truhlářských prací, je třeba dokoupit nějaké to vybavení, nábytek a doplňky. Tíží i vás velké finanční výdaje, přesto přemýšlíte, kým si nechat pomoci s přestěhováním v Kosoři? Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Kosoři a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak pracujeme? Obraťte se na náš tým, ať už telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře nebo e-mailem. Pak očekávejte návštěvu našeho technika přímo u vás doma, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti se stěhováním. Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt. Přesnou cenovou nabídku vám řekne náš technik, přímo na místě u vás doma, po sečtení nábytku a vybavení domácnosti.  Pak připraví časový harmonogram, plán i cenovou kalkulaci.  S námi budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. S námi přesně víte, kolik vás celá záležitost bude nakonec stát.  Objednejte si nás v požadovaný termín a nechte nás, postarat se o bezpečné a bezproblémové stěhování Kosoř a okolí.

Zajišťujeme také Vyklízení Kosoř a likvidaci pozůstalosti

V naší nabídce si můžete kromě stěhování Kosoř a okolí objednat také službu vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a jiných prostor v případě, kdy jste si koupili novou nemovitost a zůstaly zde věci po předchozích majitelích, specializujeme se také na vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí a odvozem nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Ekologická likvidace v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA.  Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením v Kosoři a okolí.  Jaká je orientační cena za vyklízení Kosoř? Pro předběžnou cenu za vyklízení Kosoř se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, nebo se na nás obraťte vyplněním kontaktního formuláře. Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte vaše požadavky a představy o vyklízení Kosoř přímo s naším technikem.Nebo se na nás můžete obrátit také telefonicky a domluvit přímo s naším technikem veškeré náležitosti týkající se vyklízení Kosoř.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?