Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Košíře

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Košíře

Konečně jste se dočkali, váš byt je připravený k nastěhování a tak nezbývá nic jiného, než vše pečlivě zabalit a vyrazit vstříc novému životu! Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP se postará o bezproblémové přestěhování bytu, domu, chaty, chalupy, sklepa a jiných prostor, a to přesně tak, jak jste si naplánovali.  Rádi vám také pomůžeme s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Zabýváme se stěhováním rodinných domů, bytů, nebytových prostor a firemních areálů, a kromě toho zajišťujeme také vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Kromě stěhování bytů, domů, firem a dalších nemovitostí se zabýváme vyklízením bytů a přilehlých objektů, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni vynosit elektrospotřebiče a velké skříně ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a díky pojistce odpovědnosti máte s námi naprostou jistotu, že vše proběhne bez komplikací a v případě škody jsme schopni plnit její náhradu v plné výši. Zavolat si nás můžete prakticky kdykoliv, protože pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Záleží nám na spokojenosti zákazníků, ke kterým přistupujeme individuálně a není tedy překážkou stěhovat i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno. 

 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře

Jak pracují naši stěhováci z PROFIGROUP?

 • Pracujeme z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez příplatku
 • Všechny zakázky vyřizujeme v krátkém čase, zařídíme i spěšné stěhování
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Máme prokazatelné zkušenosti a praxi v oboru
 • Zdarma vám spočítáme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích BEZ PŘÍPLATKU
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Ačkoliv je stěhování Košíře z mnoha úhlů pohledu poměrně složitý proces, s naším profesionálně vyškoleným a zkušeným personálem bude celá akce v Košířích jednoduchá a bez starostí, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si spěšné stěhování. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním v Košířích a okolí. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Košířích.

Jak stěhujeme do Košíř a z Košíř?

Záleží nám na dobrém jméně naší firmy, a proto jsou spokojení zákazníci naší prioritou. Proto odvádíme kvalitní služby, za kterými si stojíme a které předem domluvíme s našimi klienty. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Můžeme vám pomoci s odnesením několika málo krabic, pomůžeme vám s přestěhováním nábytku nebo rovnou přestěhujeme celou vaši domácnost na klíč.   Záleží jen na vašich preferencích, které od své stěhovací firmy vyžadujete.  Poradíme vám, kdy a jak začít ideálně s balením, jak zabalit křehký porcelán a sklo a jak zajistit nábytek a elektroniku, aby nedošlo během manipulace a převozu k nechtěnému mechanickému poškození. Poradíme vám, kdy začít s balením, jak balit, aby se nic během práce nerozbilo a jak připravit například elektrospotřebiče, sklo, porcelán nebo nábytek na transport.   Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením. Například nábytek připravíme na přesun tak, že jej, pokud to lze, rozložíme, pokud ne, demontujeme dvířka, police, zásuvky, úchytky. Pak jej zabalíme do fixační folie, odneseme a poskládáme do našich upravených prostorných vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Díky našim speciálně upraveným vozům jsme schopni zajistit bezpečný transport soch, obrazů, nábytku, elektroniky, hudebních nástrojů i křehkého porcelánu. Nechte si od nás půjčit ZDARMA obalový materiál i krabice. Pak si nechte od našeho technika spočítat, kolik krabic a obalového materiálu vám zdarma půjčíme. Stačí pak na jednotlivé kusy nábytku a krabice nalepit štítky, co kam do které místnosti na nové adrese patří.

 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře
 • Stěhování Košíře

Jak stěhujeme na klíč?

Tuto službu doporučujeme svým zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek času pro balení. Také tuto službu hojně využívají ti zákazníci, kteří si raději připlatí za pomoc a svůj čas tráví se svými nejbližšími. Nebo ji hojně využívají ti zákazníci, kteří neradi dělají věci, se kterými nemají zkušenost a těžkou práci svěří raději do rukou profesionálů. Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení, nepotřebné dáme stranou a odvezeme do sběrného dvora a ostatní pečlivě uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně celou vaši domácnost převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení nejen skla a porcelánu, ale také elektroniky, spotřebičů a nábytku. Ten pak na nové adrese rozmístíme přesně podle vašich požadavků. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vám nezbude nic jiného, než přijít ke kompletně přestěhované domácnosti a začít se zabydlovat!

Objednejte si nejlevnější stěhováky Košíře

Dobře víme, že celá tato akce není pouze o převozu věcí z jedné adresy na druhou, ale musí se také zajistit různé stavební úpravy, pokládka podlah, nákup vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž. Rozumíme, že hledáte levnou stěhovací firmu Košíře a okolí, proto si na pomoc pozvěte náš tým. Jak s námi ušetříte? Jak vám pomůžeme? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Je na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci a jak moc individuální požadavky na naše stěhováky budete mít. Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu. Ta je od této chvíle neměnná!  Vyhovují vám naše služby v oblasti stěhování v Košířích?  Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Vyklízení Košíře a okolí za nejlepší ceny

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Veškeré vybavení pečlivě vytřídíme, to, co máme ponechat, dáme stranou a ostatní odvezeme k recyklaci do sběrného dvora. Místní sběrný dvůr se postará o ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením v Košířích a okolí.  A jaká je orientační cena za vyklízení? Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. Nebo stačí zavolat a domluvit si s technikem celou záležitost vyklízení.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte s technikem vaše představy o vyklízení Košíře.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?