Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kutná Hora

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Kutná Hora

Konečně nastala ta chvíle, kdy jsou veškeré stavební a truhlářské práce na vašem novém bytě hotové, a tak nezbývá nic jiného, než se sbalit a přestěhovat. Nechte si pomoci od našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROPUP, působící na trhu od roku 2005. Máme zkušenosti se stěhováním bytů, domů, chat, chalup, ale také firem, kanceláří, skladů, obchodů a dalších nebytových prostor, kromě toho se také věnujeme vyklízení bytových i nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy.  Vše vynosíme i z vysokých pater bez výtahu i z těžko dostupných míst, a to bez navýšení ceny. S námi máte stoprocentní jistotu, že vás přestěhujeme bez potíží a kdyby se přece jen objevila chyba a vyskytla se na vašem majetku škoda, jsme schopni uhradit veškeré náklady v plné výši.  S námi máte jistotu, že v případě nehody budeme schopni náhradu škody uhradit v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích, za co si neúčtujeme poplatky.

Proč si pro stěhování v Kutné Hoře vybrat PROFIGROUP?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Zajišťujeme spěšné stěhování
 • Garance spokojenosti a profesionálního přístupu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování o víkendech a svátcích

Ačkoliv je stěhování Kutná Hora z mnoha úhlů pohledu poměrně složitý proces, s naším profesionálně vyškoleným a zkušeným personálem bude celá akce v Kutné Hoře jednoduchá a bez starostí, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Dostali jste klíče od svého nového bytu a už nechcete platit další měsíční nájem? Neplaťte zbytečně nájem za další měsíc. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Kutné Hory a z Kutné Hory.  Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora

Jak stěhujeme do Kutné Hory a z Kutné Hory?

Vždy nám záleží na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků.  K práci přistupujeme profesionálně, nebojíme se plnit i ty nejsložitější úkoly a pracujeme tak, abychom uspokojili každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a přání a na základě těchto informací pak sestavíme plán, kterým se budou naši stěhováci při práci držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo celou akci v Kutné Hoře necháte na nás. Naši stěhováci jsou si dobře vědomi toho, co může při práci v Kutné Hoře nastat a co je potřeba zajistit. O všechny tyto záležitosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak se postarat o jednotlivé kusy vybavení, aby nedošlo během manipulace nebo transportu k nějakým nechtěným ztrátám. Jestliže zatím nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se během práce cokoliv rozbilo, nechce si pomoci s balením od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením vámi vybraných věcí. Pečlivě vše připravíme na transport, například z nábytku demontujeme úchytky, skleněné části nebo zrcadla.  Ve stěhovacích vozech vše pečlivě přivážeme. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj. Chcete si svůj byt připravit sami? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už našim stěhovákům stačí na jednotlivé kusy napsat, do jakých místností je mají na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

„Stěhování na klíč“ Kutná Hora od PROFIGROUP

„Stěhování na klíč“ v Kutné Hoře je určené pro všechny, kteří se chtějí přestěhovat bez zbytečného stresu a chaosu.  Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří neradi tráví čas činnostmi, které pro ně nejsou zábavné a raději si nechají pomoci od zkušených. Také ji hojně využívají ti, kteří neradi ztrácí čas balením a raději svůj volný čas tráví s rodinou, přáteli nebo sportovními aktivitami. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, u služby „Stěhování na klíč“ nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak vám při „stěhování na klíč“ v Kutné Hoře pomůžeme? To, co máme odvézt do sběrného dvora necháme ekologicky zlikvidovat a to, co má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a připravíme na odvoz. Nábytek připravíme na transport tím, že jej zabalíme do fixační folie a hrany opatříme pevnými kartony a elektrospotřebiče odneseme tak, aby nedošlo k jejich poškození vlivem manipulace. Nakonec vše odvezeme na novou adresu, nábytek rozmístíme dle předem dohodnutého plánu na místo určení, do jednotlivých místností roznosíme krabice. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Stěhování na klíč garantuje rychlý transport domácnosti bez starostí. 

 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
 • Stěhování Kutná Hora
Hledáte nejlevnější stěhování Kutná Hora? Obraťte se na PROFIGROUP!

Za roky praxe dobře víme, že stěhování přináší do rodinného rozpočtu velkou finanční zátěž, přičemž nejde ani tak o cenu za samotnou práci, jako spíše o nákladné dovybavení domácnosti, pořízení nábytku, elektrospotřebičů, zaplacení zednických a malířských prací apod. Proto pro každého představuje velkou finanční zátěž a mnoho zákazníků váhá, zda se nepřestěhovat svépomocí. S námi budete znát cenovou kalkulaci předem a ta je neměnná, a navíc vám pomůžeme tak, jak si představujete.  Jak pracujeme? Zavolejte si naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Pošleme k vám technika, se kterým proberete vaše představy a požadavky na stěhování, veškeré podrobnosti a náležitosti. Pak připraví časový harmonogram, sestaví konečnou cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se postaráme o kompletní převoz veškerého vašeho majetku.

Nechte si pomoci s vyklízením v Kutné Hoře?

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých prostor, vyklízením nebytových prostor, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Postaráme se o vytřídění vašich věcí a ty, které nepotřebujete, odvezeme do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Kutná Hora.  Jaká je orientační cena za vyklízení Kutná Hora? V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. V nejbližší době se vám ozveme nazpátek.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s naším technikem domluvit průběh vyklízení Kutná Hora.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?