Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kyje

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Kyje

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v  Kyjích? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky.  Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Náš profesionální tým stěhováků se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, archivů, skladů, dílen, salonů a jiných prostor už od roku 2005 a za uplynulou dobu mám na svém kontě nespočet realizovaných zakázek.  Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.  Kromě toho se zaměřujeme i na vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti a stěhování z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním pro případ, že by se stala během práce nehoda a došlo k poškození vašich věcí. S námi budete mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí a kdyby se vyskytla během práce chyba a něco se rozbilo, jsme schopni vyplatit výši škody ihned.

Proč si nechat pomoci od PROFIGROUP?

 • Zajišťujeme stěhování Kyje a okolí
 • Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a další obalový materiál
 • Sestavíme ZDARMA cenu
 • Neúčtujeme poplatky za práci večer
 • Bez příplatků za odnos z pater bez výtahu
 • Pomůžeme s vyklízením i skladováním

Rozhodli jste se přestěhovat v Kyjích v následujících týdnech či dnech, ale nevíte, jak vše přestěhovat v termínu bez stresu a složitého manévrování? Pokud vám tedy právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připraven k nastěhování, neváhejte ani chvilku, vypovězte nájem právě teď, abyste už nemuseli platit nájemné za další měsíc a pusťte se do práce.  Na pomoc si zavolejte náš sehraný tým.  Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Kyjích a okolí. Domluvte si s námi, do jaké míry chcete pomoci nebo zda vás máme přestěhovat „na klíč“.

Jak stěhujeme a pracujeme v Kyjích?

Záleží nám na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Záleží pouze na vás, zda si od nás necháte odnosit a převézt nábytek a krabice na novou adresu, zda vám pomůžeme něco zabalit nebo zda všechno převezeme tzv. na klíč. Díky mnohaletým zkušenostem víme, co je nutné během stěhování v Kyjích zařídit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme. Pokud nemáte s balením zkušenosti a neradi byste přišli o své cennosti, nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. Například z nábytku demontujeme dvířka, police, zásuvky, madla i úchytky. Pečlivě připravíme nábytek na přesun tak, že z něj demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné části a zrcadla. Zajišťujeme transport cenného vybavení v našich moderních vozech, a navíc jsme při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Zajistíme přepravu veškerého nábytku i vybavení vaší domácnosti. Nechte si od nás půjčit ZDARMA obalový materiál i krabice. Půjčíme vám totiž ZDARMA krabice, boxy, obalový materiál, stěhovací pomůcky pro snadnější manipulaci při balení a další pomůcky. Pak už stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, do jaké místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese v Kyje Kyjeuložit a o vše už se postaráme sami.

 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje

Jak stěhujeme „na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč Kyje a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Kyje nebo z Kyjí bez zbytečného stresu. Také je skvělou volbou pro ty zákazníky, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději jej přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo je vhodná pro podnikatele, živnostníky a majitele firem, kteří mají kancelář, sklad, obchod, výrobní halu a nechtějí vše nechat na bedrech svých zaměstnanců Stačí nám předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec jej na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Vše zapojíme, smontujeme a připravíme na další použití. Na vás bude, abyste se na nové adrese zabydleli.

 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
 • Stěhování Kyje
Levné stěhování Kyje

Víme, že stěhování nesouvisí pouze s přesunem domácnosti z jedné nemovitosti do druhé, ale je třeba zajistit mnoho stavebních, malířských, podlahářských, truhlářských a jiných služeb, také je nutné dovybavit novou domácnost a pořídit nějaký ten nábytek. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Kyje pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Jak pracujeme? Jak to, že s námi tolik ušetříte? Jednoduše si zavolejte náš profi tým. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Aby vše probíhalo dle předpokladů, bez stresu a nenadálých situací, technik nakonec přeměří prostor, kudy se budou vynášet věci i velikost největších kusů skříní, komod a jiného vybavení vaší domácnosti. Připraví plán a časový harmonogram, nakonec sestaví cenovou nabídku. Pak připraví harmonogram a cenovou nabídku, která je neměnná. Líbí se vám naše služby? O vše se postaráme za vás!

Levné vyklízení Kyje

Vybírat z naší nabídky služeb můžete například také vyklízení Kyje a to například tehdy, když jste si koupili nemovitost, ve které zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, nebo pokud jste dostali na starost vyklízení pozůstalosti v Kyjích nebo pokud potřebujete diskrétně zařídit likvidaci pozůstalosti.  Pomůžeme vám se tříděním veškerého vybavení, a to, co nepotřebujete, odvezeme do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Jak si nejlépe spočítat orientační cenu vyklízení v Kyjích? Jaká je orientační cena za vyklízení Kyje? Pro předběžnou cenu se podívejte na náš web, kde najdete aktuální ceník, nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem. Rovněž se na vás můžeme obrátit telefonicky a všechny své požadavky domluvit s technikem, který si vás vezme na starost a bude zodpovědný za bezproblémový průběh vyklízení vaší nemovitosti.S námi budete předem vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?