Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Letňany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Letňany

Konečně jste od realitního makléře dostali klíče od svého vysněného bytu, který je připravený k nastěhování a nyní přemýšlíte, kde najít levné stěhováky v Letňanech a okolí?  Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Rádi vám také pomůžeme při vyklízení nemovitosti a okolního prostoru i se skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme firma PROFIGROUP a se stěhováním bytů, domů, vil, firem, nebytových prostor a přilehlých objektů máme bohaté zkušenosti od roku 2005. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti.  Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že jsme schopni v případě poškození vašich věcí uhradit výši škody v plné výši.

Proč si pozvat stěhováky z PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater bez výtahu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Letňanech
 • Pracujeme o víkendech a svátcích bez příplatku
 • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál

Ačkoliv může být stěhování Letňany někdy náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete převézt veškeré vybavení své domácnosti v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci se vždy vyhnete stresu, chaosu a nepříjemnému shonu.  Dozvěděli jste se, že vaše nové bydlení je právě připravené k nastěhování? Zavolejte nám. Zajišťujeme spěšné stěhování do Letňany a okolí. Stačí nám předat klíče a zajistíme vám stěhování na klíč. 

Jak pracujeme v Letňanech a okolí?

Vždy je pro nás nejdůležitější spokojenost každého našeho zákazníka. U nás se můžete spolehnout na kvalitě odvedených služeb, individuálním přístupu a na profesionalitě. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme plán stěhování, kterého se budeme při práci striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku nebo si objednáte službu „stěhování na klíč“. Jako zkušení ve svém oboru dobře víme, co všechno je během stěhování v Letňany zajistit. O všechny tyto záležitosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se postarat o bezpečné balení křehkého skla a porcelánu, na co si dát pozor při balení elektrospotřebičů a jak bezpečně zabalit nábytek, aby nedošlo během práce k mechanickému poškození vašich věcí. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. Určitě nechcete o takové věci přijít, proto si v rámci našich nabízených služeb nechte pomoci od našich zaměstnanců, kteří tyto cennosti pečlivě zabalí, tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození a vy tak získali maximální jistotu v tom, že jsou vaše věci v bezpečí. Naši zaměstnanci pečlivě připraví například nábytek na stěhování tak, že vyndají skleněné a zrcadlové části, demontují úchytky, vyndají police a zásuvky. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu jak křehkého porcelánu a skla, tak historicky cenných předmětů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Zajistíme bezpečný transport soch, obrazů, piana, nábytku, skla, porcelánu, i elektroniky.  Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. Pak si od nás nechte půjčit zdarma stěhovací krabice i obalový materiál. Na jednotlivé kusy už nám pak stačí pouze napsat, do jakých místností je máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Potřebujete se co nejrychleji přestěhovat do Letňan nebo z Letňan, ale nestíháte svou domácnost zabalit do termínu? Také tuto službu využívají ti, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději tuto činnost nechají na našich zkušených zaměstnancích. Nebo se na nás obracejí majitelé firem, kteří potřebují pomoci s balením své firmy a nechtějí zatěžovat touto činností své zaměstnance. Stačí, abyste předali našim technikům klíče a o vše ostatní už se postaráme sami. Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co chcete vyhodit, odvezeme do sběrného dvora. Projdeme s vámi vybavení vaší domácnosti a zapíšeme si, co je potřeba vyřadit a co převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o kompletní demontáž a následnou montáž nábytku na nové adrese. Nábytek na nové adrese nakonec vynosíme na předem určená místa a připravíme jej na další použití.  Vy si zatím můžete užívat volné chvíle podle vašich představ. Vy si zatím užívejte čas podle svého a přijďte až do kompletně přestěhované domácnosti, připravené na zabydlení.

 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
 • Stěhování Letňany
Levné „stěhování na klíč“ v Letňanech

Uvědomujeme si, jak finančně náročné je celá tato akce, proto vám nabízíme nejvýhodnější stěhování v Letňanech.  Proto svým zákazníkům nabízíme celou řadu doplňkových služeb zdarma, půjčení obalového materiálu, až po velké stěhovací vozy, které zajistí jednoduchý transport domácnosti z jedné adresy na druhou. Přestěhujeme vás v Letňanech dle vašich požadavků. Jak to dokážeme? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. V dohodnutém čase přijede k vám domů, projde s vámi veškeré náležitosti i samotný průběh, poradí, co je třeba zajistit a jak se nejlépe na celou akci připravit. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Technik si přeměří největší kusy nábytku a prostor, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše služby? V dohodnutý čas k vám přijede náš tým stěhováků a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Vyklízení a skladování Letňany

Pomůžeme vám také s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, skladů, hotelů a dalších nebytových prostor, pomůžeme vám s vyklízením v pozůstalosti a s likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Vyklízíme v Letňanech tak, že odvezeme veškeré vybavení a nábytek dle vašich požadavků do místního sběrného dvora, kde provádí ekologickou likvidaci ZDARMA. Pomůžeme vám se tříděním věcí, veškeré nepotřebné vybavení odvezeme do místního sběrného dvora. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Letňany.  Jaká je orientační cena vyklízení Letňany? Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Letňany se podívejte na náš web, kde najdete platný ceník a rovnou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Letňany domluvit s naším technikem.S námi budete přesně vědět, kolik vás vyklízení Letňany bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?